Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze, jestli jsem to z recenze dobre pochopil, nekdo vzal ten jeden puzzle z vanishing of ethan carter, kde clovek menil ode dveri mistnosti, pridal do nej weeping angels z doctora, natah to na hodinu herni doby a prodava to? Dekuju, necham si ujit.
    • a kvíz pro tebe - víš odkud ten puzzle má ethan carter? *5*
      • Abych rekl pravdu, uprimne netusim, jestli si to kradli navzajem, nebo to vykradli nekde jinde - opravdu, opravdu originalni vec, nicemu nepodobnou, nalezt v podstate nejde, takze lepsi neresit, opiral jsem se spis do "bohatosti" obsahu =).
  • Bargud
    Zajímavé, ač smutné. Toho jsem se bál; že se hra od free verze (nebo demo, nevím jak to autoři mysleli tenkrát) moc nevylepší. Kdyby, dejme tomu, natáhli třeba více herní dobu, udělali nové lokace, tak už se o tom asi dá mluvit. Jsou-li ale ty změny minimální, raději ušetřím nebo dám peníze jiným vývojářům. Škoda, potenciál ta hra určitě měla. Nicméně 5/10 je průměr.
  • tonnymontana
    K tem penezum, pokud me hra opravdu zaujme a herni cas je dejme tomu klidne jen 5-7hodin tak tech 10-20euro za to dam jelikoz kdyz jdu do kina na dejme tomu dvouhodinovej film tak i s pitim, listky a cestou tam necham dalko vice. jde o priority a ujasnit si co vas bavi potom si to jde lehce spocitat. hra co je nudna a natahla klidne na 30hodin nestoji ani za 10e protoze jak uz jsem psal v kine i blbe dve hodiny jsou zabavnejsi a levnejsi nez nejaka 1500kc hitovka s nudnym pribehem, enginem par let starym, modely jako od zacinajicich studaku a systemem hrani mno ani nekomentovat:D
    • Já ne, proč bych dával 10-20 euro když to mohu stáhnout zadarmo? Jakmile tu hru dohraju, tak jsou peníze vniveč, protože multiplayer nehraju u žádné hry. A že mi zůstane zážitek a dojem ze hry? Obešel bych se bez něj, pokud bych musel platit. A do kina také nechodím, 2D i 3D filmy stahuji také z internetu.
      • Hahaha ty jsi hrozná socka. Ještě,žě nemam tak ubohej život *3*
        • Mart9
          Podle mě každé dítě stahovalo hry.
          • Ano, a dospělí už jsou chytří a nestahují. Vy jste tady opravdu strašní debilové v těch diskuzích.
          • Tilwaen
            O to smutnější je, když v tom pokračují i v dospělosti.
            • Strasne smutne, ted budu brecet tak tyden v kuse...
  • tohle jsem hrál kdysi, když to ještě bylo indie a zadarmo. a docela fajn. nechalo se to dohrát tak cca za hoďku.nikdy vždycky jsem si myslel, že je to jen taková hříčka, nikdy by mě nenapadlo, že to chtěj prodávat jako normální hru. ale což..
  • Jack1947
    Není to spíš taková mobilní hra? koneckonců Room byl taky a vypadá to z obrázků podobně.
  • Tilwaen
    Autor recenze má jedno z nejtrolovatějších českých jmen *1*
    • Mart9
      Jeho rodiče jsou vtipálkové *4*
  • Dogkiller
    LooooL, další hnusná naskriptovaná lekačka, 10€ za hodinu hraní, že vás hanba nefackuje.
  • Cosi
    A už je tu problém slev. Lidi jsou tak rozmlsaní všelijakými slevami i těmi co přijdou teď na steam, že jim pak 10 euro za budgetovku přijde moc. Co ale když se na to podíváte pohledem, že jste žádné demo nehráli a dáte za celou hru 10 euro? Nota bene, když víte, že tahle hra taky bude ve slevě. Třeba už na Vánoce a o 50 %.
    • Je to tak. A všichni přitom vynáší Steam a GOG do nebes, přitom právě díky těmto službám a jejich přehnaným slevám poctivý vývojáři postupně vymírají. Potom se developeři musí schylovat k praktikám jako je early access, kickstarter a podobným "podělům na hráče". Ona se totiž nedá udělat kvalitní hra která se pak bude prodávat za 0.99 dolarů za kus tak aby vývojář vydělal peníze na další projekt.
      • Bargud
        Ty slevy na Steamu si určují vydavatelé. A hádám, že ne jen tam.
      • Zayl
        Slevy vydělávají peníze, jinak by je nikdo nedělal. Early access a crowd-funding nemá se slevama společného vůbec nic.
        • Vydělává na tom ale distributor (tj steam a gog), protože pokud prodá miliony kusů stovek značek takovýchto levných her, vytřískají na tom majlajnt. Ale vezmi si že jeden vývojář prodává jednu dvě hry, tudíž on na tom nevydělá skoro nic. Samozřejmě nikdo vývojáře nenutí aby podepisoval kontrakt se Steamem, ale stejně tak Steam nikdo nenutí (hráči) aby byly slevy tak drastické. Btw abys mohl publikovat na Steamu hru, musíš jako vývojář přistoupit na to, že tvoje hra se může objevit (a taky objeví, na to vem jed) ve slevové nabídce. Pokud řekneš Steamu aby daný odstavec vyňal ze smlouvy, samozřejmě se s tebou dál bavit nebude.
          • co to meles tvle? steam do slev nikoho nenuti a vyvojari davaji naprosto dobrovolne 50/70 i 90% slevy...
          • kostejnesmrtelny
            Ty poslední dvě věty mě zaujaly. Máš k tomu nějakej rozumnej zdroj?
    • To su nejake peniaze ?? 10 euro u nas v krčme prepijem za 5 minut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit