Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    PS3 emulátor s názvem RPCS3 již dokáže spustit přes 20 her.

    Tim se jako někdo chlubí? Chci emulátor, na kterém bych rozjel NHL
    • Příteli, vždyť to je pokrok jak blázen.
    • asi ti unika, jake poselstvi ta zprava nese. Ps3 se evidentne emuluje horko tezko, ale dobrou zpravou je, ze se emulovat da.
  • dr.gonzo

    PS3 emulátor s názvem RPCS3 již dokáže spustit přes 20 her.

    tak to gratuluju po 5 letech vyvoje dokazete spustit ty ps3 hry s grafikou ps1 a na jejich spusteni predpokladam budete muset mit poradne delo.jen tak dal a za dalsi 3 roky si treba zahrajete uncharted 1.
    • Smysl emulátoru ti zřejmě úplně uniká...
  • Black_Hand

    PS3 emulátor s názvem RPCS3 již dokáže spustit přes 20 her.

    jesteze nejsme v americe. tam by na games hned poslali pravniky.

    i kdyz je vyber relativne zatim relativne spory, ale je to dobry progress.
    • ringmancz
      se divím, že se jim vůbec podařilo to nějak zprovoznit. tleskám a přeju další úspěch

      tady je zajímavej článek o emulátorech: http://arstechnica.com/gaming/2011/08/accuracy-takes-power-one-mans-3ghz-quest-to-build-a-perfect-snes-emulator/
    • Jack1947
      Po 7 letech? gratulace, PS4/XO bude ještě dříve počítám +- 2roky.
    • Miserius
      No na to ze tu psalo uz buhvi kdy par odborniku ze ps3 nepotrebujou ze maj emulator na kterym jde vse *1*
  • Minimální a doporučené hardwarové požadavky PC verze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes odhaleny.

    :D Jsem nejdřív mrkl na doporučené jako vždy, říkám si, že by konečně někdo dostal rozum a napsal něco jiného než i7 a dokonce konkrétněji? Pak mrknu na minimální.... :))
  • Nevíte jaknsi mužů prohlédnout nafoceny fotky v GTA V??
    • Tady http://socialclub.rockstargames.com/
  • Johnny

    Sony se pokusí přitáhnout k PS4 platformě casual hráče.

    ono už je dávno nemá?
    • asi mysli takovy ty farmvillici fejsbukare...
      • Tilwaen
        To už i farmvillící fejsbukáři jsou casual hráči?
        • slysel jsem, ze toho sice moc nenahrajou, ale radi plati *5*
          • Jack1947
            Platí ve farmville? za to aby měli bonusy typu rychlejší sadbu pole nebo lepší trávu/obilí. Tomu se dá těžko věřit, s tím že já už dneska bych tedy věřil asi všemu.

            Jasně oni platí za automatické boty co za ně vysejou, když zrovna nehrajou. *15*
      • Jack1947
        Jen to ne, stačí že cukrled má v područí OR - ještě aby naháněl malé děti do konzolí. To by bylo znásilnování od těch farmvillů a jiných. Facebook má i zábavné hry na ty ostatní je tu třeba kongregate. *3*
  • Sony se pokusí přitáhnout k PS4 platformě casual hráče.

    A já myslel, že konzole jsou celé z podstaty tak nějak "casual" *6*
    • Draken69CZ
      Ach ty zaslepenče, prozření je již blízko *3*
  • Sony se pokusí přitáhnout k PS4 platformě casual hráče.

    No uvidíme, jak se jim to povede... Co já vím, tak konzole patří jen hardcore fanatikům, milovníkům simulátorů a vrcholným pro-gamerům. *1*
    • ha ha, tak to je dobry for. :)) Pridam se: na PC hrajou jen hardoce fanatici, milovnici simultoru a - to predevsim - spickovi progameri.
  • Pethulla
    Zaklínač 2: http://gog.com/redeem/XA603796A17FEA1AG
    • Warriosparky
      Děkuji! *3*
  • Malleth

    Alex Hutchinson (kreativní ředitel Ubisoft Montreal): Pokud si stěžujete, že máte problémy s úhlem pohledu ve Far Cry 4... upirátili jste hru.

    +1 pro Ubisoft. Škoda že jsou ale jinak hodně v mínusu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit