Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je pecka, Rockstar proste umi. Uz se nemuzu dockat az si to zahraju. Smrt amaterum a lharum z Ubisoftu
  • Keyz
    Ve vozidlech je otřesná kamera. Moc blízko čelnímu sklu. Snad tohle opraví. To je jako kdyby řidič měl hlavu při jízdě vystrčenou dopředu a měl FOV naprosto minimální.
    Jinak to vypadá zajímavě. I když pro přehled v šíleném GTA je lepší původní pohled.
    • Coz je pohled kterej umoznuje mnohem presnejsi jizdu a lepsi vnimani rychlosti.
      • Keyz
        wtf? To je zase nesmysl. Když jedu, tak sedím opřený o sedadlo a nemám hlavu narvanou skoro na skle. Díky tomu (co jsi napsal) nevidíš co se děje okolo = nepřesnější jízda, a v reálu to je také více nebezpečné při nehodě. Ve hře se blbě za jízdy otáčí hlavou a proto použité FOV a vůbec kamera je důležitá.

        A rychlost vnímáš stejně podle toho jak rychle se ve hře míhá prostředí. Jinak u FPS zápasů si lidé zvětšují FOV, tak aby toho více viděli. Tolik k praktickému řešení FOV na minimum a hlavu dopředu...
        • Jj taky jsem si to myslel ale byl jsem uplne mimo. Po tom co jsem si snizil FOV v iracing na minimum (myslel jsem si ze s 27 displayem muzu mit docela velky FOV) tak se mi snizil prumerny cas na kolo o dve desetiny sekundy a to fakt neni malo :D

          Ja vim proc si to myslis ale v praxi nemas vsechno pred sebou na titernym monitoru. Se trema monitorama je to neco jinyho ale kdo z vas to ma?
          • Keyz
            Beru, že se na to pak můžeš více soustředíš, když to vidíš takto divoce a na blízko. To je asi také záměr, aby to bylo více akční apod.

            Ale sakra, je problém tam udělat možnost to upravit? Jestli to bude zase nucené, tak to je otřesné. Já, mám rád ten přehled a proto mi malé FOV vadí. Pak říkají, že to musíš hrát takto a hotovo i když tím omezí právě ten přehled. Který sice někomu nevadí, že je omezen ale jinému zase ano.

            Od toho to je přeci hra! Není to film, kde musíš čumět na přesně daný sled událostí. Ve hrách máš ty krásné možnosti upravit si věci podle svého. Bohužel, to často omezují a pak jsi zajatec kreativní debility nějakého šílence z ústavu, který hodí filmové pruhy a 30 FPS a další perly, bez možnosti změny v menu hry.
            • R* potvrdil, že FOV si budes moct libovolně (v rámci možostí) nastavit. Jak na PC, tak na konzolové verzi - což mě příjemně překvapilo.
              To jsem hledal jako první, protože mě je z moc velkejch FOV blivno...
            • Jack1947
              Pruhy sem neplet a 30fps snad taky ne, to je GTA. Tam nic z toho nehrozí. *3*

              Pozor pozor už začínáš po vzoru mne, ostatních ztroskotanců "zaclánět" . *15*
  • Ja teda to mistni nadseni moc nesdilim uprimne. Vzhledem k (ne)kvalite modelu a textur zbrani, iterieru vozidel a celkem neohrabanym animacim to vypada jako nejaka budgetova fps co vysla pred par lety.
    Jinak si to samozrejme rad zahraju, ale pohled z vlasnich oci asi moc vyuzivat nebudu.
  • Kozy
    Moc hezký, už jenom pár dní. Teď jenom čekat až do tohohle enginu někdo převede Vice City, víc nepotřebuju.
  • gta nesleduju to je nejaka alfa verze nebo fanouškovsky mod? lol vypadá to strašne *1* perspektiva je uplne zle. je videt že to pro pohled první osoby nebylo delane. (navíc chybí textury)
    • Chceš pojít?
  • Fak to vypadá dobře už se těším jak si konečně tuto hru zahraju!
  • To vypada tak strasne moc super az jsem sam prekvapenej jak moc super to vypada!
  • A budou tam záchody?

    Ne vážně, dostali mě *1*
    Shut up and take my money!
  • Inquisitor
    Teda ale vypadá to fakt náramně.
  • Tohle je prostě fantazie, jestli si někdo zaslouží dostat pořádně zaplaceno za remaster, tak je to Rockstar. Protože tahle hra je skvělá po všech stránkách a bude ještě lepší.
    • Dokud to na PC nevyjde, tak bych radši zatím krotil očekávání. Toto je zatím čistý marketing, bůhví jak to bude zabugované a kdo ví co ještě až to vyjde.
      • Pokud to bude jako X360/PS3 verze tak se nemusíš ničeho bát, protože tam bugy prakticky nejsou a když už jsou tak se ti něco přihodí jednou za pár desítek hodin hraní. A navíc to není nic co by zničilo nějak hru, spíš jenom nějaké maličkosti kterým se zasměješ.
        • species
          aaaa pan nehral pc verzi GTA4 :D
          • To jsem nehrál ale to už se dneska nedá srovnávat. Hrál jsem na PC Max Payne 3 a tam byla optimalizace podlě mě super, takže si myslím, že i u GTA V to tak bude vzhledem k tomu, že jde o stejný engine. Prostě už se to naučili správně zpracovat.
            • No, jestli GTA V dopadne jak Max Payne 3, tak potěš koště...
      • species
        Kdyby tam byl ubisoft tak me to necha chladnym, jeden zpackany port moji duveru v Rockstar nerozhazi.
    • Kdyby nebylo PC, GTA by neexistovalo, pouze udělali verzi na staré konzole, kde to bylo ekonomicky nejvýhodnější, to je vše. Ještě bych nechválil den před večerem, ale těším se samozřejmě taky.
      • Však já nic proti PC neříkám. Spíš jsem to myslel tak, že už na PS3 a X360 odvedli parádní práci a teď odvedli další neméně skvělou práci na PS4, XONE a samozřejmě taky PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit