Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft, CD Projekt RED, From Software, DICE...? Ani náhodou, Rockstaři jsou praví bohové video herního průmyslu. Ostatní můžou jen závidět a lízat... *5* A to jde "jen" o GTA V, co teprve jejich nadcházející hry.
    • He7he
      Necháme se překvapit. Já doufám v pokračování RDR, samozřejmě exkluzivně mimo jistou platformu.
      • Jack1947
        Taky bych rád, takové GTA z divokého západu... i když mne ta hra ke konci - jak bývá zvykem trochu zklamala.
    • wenceslaus
      Věc názoru, nemyslíš? Osobně mě jejich hry vůbec netáhnou.
      • Já to taky neprezentoval jako objektivní pravdu, nýbrž subjektivní názor. *5*
        • wenceslaus
          Ta pasáž "závidět a lízat" rak rozhodně nezněla... a vlastně ten zbytek taky ne.
          • Závidět a lízat... on mluvil o tvé mámě ale. :)
        • CrocoRay
          Dívám se na to stejně jako ty. San Andreas a čtyřku jsem dohrál i na 100% a pětka je u mě na PC nejočekávanější hra. Upřímně je mi fuk, jestli tato série někoho netáhne, protože důležité je, že já se u všech dílů od Vice City dost bavil. Trojka asi nebyla špatná, ale k té jsem se dostal po dohrání Vice City, tak už mě tolik nechytla :-)
          • wenceslaus
            To máme podobné. Mě je zas fuk, jestli si to někdo užil. Důležité je, že vím, že se jejich tvorbě zdaleka vyhnu.
    • walltar
      Co mají rozdělanýho?

      Já třeba hrál od Rockstaru jen GTA a Jdene díl Max Payne, který mě ale moc nebavil. Takže moc nemůžu soudit. Ale v sérii GTA sem zatím žádný díl nevynechal.
      • Pokud vím, tak zatím je to jen spousta neověřených teorií. Někdo říká, že dělají na dalším Red Dead, jiní doufají v Bully 2 (to bych viděl asi nejradši) nebo Manhunt 3. Jediná oficiálně oznámená hra je Agent, před pár lety oznámili název a tím to skončilo. Rozhodně ale na něčem dělají a já nemám ani nejmenší důvod pochybovat, že půjde o pecku.
      • Mato1987
        Tak už dlhšie sa povráva, že ich štúdio Rockstar San Diego nejaký ten rok pracuje na volnom pokračovaní Red Dead Redemption :)
  • Je dobrý, jak se kamera v GTA serii stále "přibližuje" v prvním díle koukáte ze shora, ve třetím ze zadu z . osoby a ted už fps *1*
    • Jack1947
      GTA3 mělo pohled top down, jako jediný díl v sérii. No ehm... zas tak parádně se to ale z toho pohledu nehrálo.
  • johnyfojtik
    Hmm, tak to vypadá libově, těším se na tu PC verzi, konečně propařím zase pár nocí v tahu *1*
  • GTA5 je super hra, osobně mi přijde hraní z 3. osoby přehlednější (zvlášť v autě), ale určitě si občas přepnu do 1. osoby. Hrát ale nejspíš budu opět v 3. osobě.

    PS: Ve videu jsou vyspoilovaný některý dobrý mise. Jen tak na okraj, pro toho, komu by to mohlo vadit.
  • to vypada uplne genialne!tesim se jak malej zmr........moje ps4 se roztece
  • RazorProduction
    Pokut bude mit GTA 5 jen o neco mensi naroky nes ACU usi v zivote nekupim nic ot ubi, a budem im spamovat kazdej den jak se to da optimalizovat i na veci rosach, nez zasrane francusko, Inu vite jaka je nejoblibenejsi veta Francuzu ? vzdavam se, tosov sra.i *1* *16*
    • Inquisitor
      Jak je ten starej vtip s inzerátem: Prodám pušku z druhé světové války, nepoužitá, jenom jednou upuštěná na zem :D
    • Jack1947
      Francouzi, nikdy nebyli ve vojně dobrý. Jenže to mi ČSK taky moc ne.
      • Naopak, češi a slováci většinu válek který vedli vyhráli a jako bojovníci se projevili ve velice dobrém světle, ať už to byli legie za první světové války které bojovali jak na východní frontě proti monarchii nebo později proti bolševikům tak v následujících válečných epizodkách ať už s Maďarskem nebo Polskem o pohraničí (Maďaři třeba obsadili celé jižní slovensko a legie je po příjezdu vykopali jak prašivý psy) to, že se pak udál rok 38 nebylo vinou zbabělosti armády nebo její neschopnosti, armáda dokonce plánovala převrat po tom co bylo jasné, že ČSR přijme Mnichovský diktát právě proto, aby ho mohli odmítnout, jenže situace byla proti Československu a bídní Francouzi (spojenec ČSR na rozdíl od anglie která s první republikou spojenectví uzavřené neměla) dali jasně najevo, že v případě odmítnutí Mnichova bude bráno Československo jako agresor...tam kde se objevil Československý voják se neopak divili jeho bojovnosti, zatímco o francouzích běhají vtipy o továrny na bílé prapory a podobné
      • Husité.
      • Magister_Peditum
        Francouzi nesli hlavní tíhu bojů na západní frontě za první světový. I my jsme si v meziválečném období taky několikrát zabojovali. Že to v obou případech za druhé války dopadlo tak, jak to dopadlo, nesou hlavní podíl politikové. Jinak ani o jednom národě (od 19. století níže lze o pojmu národ dost pochybovat, ale co už) nelze říct, že by nebyl vojensky zdatný. Bylo by to popírání stovek let historie.
      • Inquisitor
        Říká ti něco třeba jméno Napoleon?
        • Korsičan.
        • Napoleon byl Korsičan *3*
          • jedno ze základních Francouzského válečnictví: Francouzská armáda dokáže zvítězit pouze v případě, že vrchním velitelem není Francouz
            • Jack1947
              Asi tak no, Jejich občanská vojna - hrůza, (v alžíru) Vietnam - failed - atp... neupírám zásluhy těm statečným odbojářum za 2světové války kteří hrdě bojovali proti okupaci nacisty.

              To byly civilové převážně , doporučuji http://www.csfd.cz/film/257699-armada-zlocinu/ na nížší hodnocení nekoukejte, výpovědní stránka je naprosto parádní.

              Jenže jinak , slabé slabé... řikám to tak že bysme se s nimi mohli měřit ba né, za války to bylo pomalu co čech to kolaborant. Neřikám že každý.
        • Jack1947
          Hlavně ne v moderní vojně...
          • Přelom 18./19. století je co? Novověk, tedy epocha, ve které žijeme. Navíc na základě napoleonských válek sepsal pruský generál Carl von Clausewitz zásady vedení války, které jsou platné do dnešních dní, asi nejznámější je ono "válka je pokračováním politiky jinými prostředky".
  • Mazii
    Jsem zvědavej, jak to bude vypadat z 1. osoby, když si objednám kurvu *1* *1*
    • Inquisitor
      Budou tam černý obdélníčky s nápisem censored :)
      • Jack1947
        Nebo nic, vzpomenme na GTAIII. Taky tam nic vidět nebylo.
    • Jack1947
      V striptízovém baru, to už z první osoby vidíš i v konzolové verzi... a když pak se staneš vlastníkem. Nikdo tě už za osahávání ani nevyrazí.
  • Já hrál IV z prvního pohledu poprvé snad před 3 lety, vím že tohle bude vylepšená verze. Ale i tak to pro mě není nic nového, a ono to zas hru nijak nemění, jen změníte pohled, takže vás to na chvíli zabaví, ale nic moc z toho nečekejte. Mimo to jsou to kecy že museli udělat animace vstupu a výstupu z auta, nic takového není potřeba. A 3000 animací ? Ani hra jich sama tolik nemá natož aby přibyli.
    • Hrát TPS hru s kamerou nalepenou na ksichtě postavy není to samé, jako hrát v FP pohledu s animacemi a hratelností pro něj upravenými.
    • Tak tady zase bacha kamarade, ono sice GTA4 se dalo hrat jako fps s modem, ale rozhodne to neodpovidalo fps hre. Pamatujes jak ti kamera (hlava) klipovala zkrz ruzny casti auta, lidi, dvere a pod. jak to bylo cely takovy roztreseny, jak se zbrane v rukou charakteru kvrdlaly a cukaly, jak to bylo vsechno takovy usmevne rozlitany? A ted to srovnej znovu s tim videem, mas tam i ironsighty. Charaktery je proste potreba animovat jinak kdyz delas fps a jinak kdyz delas 3ps ... nic novyho... videls nekdy mirrors edge ze treti osoby? vypada to silede retardovane. Fakt to neni prdeI jen tak prispendlit kameru na hlavu 3ps a mas fps... ani nahodou...3000 animaci uplne s kildem, zvlast kdyz mas 3 uz hotovy narigovany naskynovany charaktery, do kterejch musis vlezt a tweakovat je. Dal tam ma s takovy veci jako to ze ti to musi fungovat v fps pohledu I s jejich euphoria enginem, mas tam rotace kamery pri kotoulech a podobnejch frajerinkach. Debug musel bejt peklo.
  • Magister_Peditum
    Vlastně se divím, že to přišlo až s GTA 5. Té hře to dává úplně nový rozměr (je blbé to psát, když FPS střílečky nejsou nic nového).
    • Fps strilecky kde muzes vlezt do jakyho koli dopravniho prostredku, kde muzes interagovat s kazym z desetitisicu NPCcek, kde mas tak neskutecnourozlohu map ze muzes splhat na hory a potapet se do hlubin, to vsechno bez toho aniz by to musel bejt koridor a este je to kopec zabavy? To sorry to je neco novyho... napada me tak maximalne Crysis 1 nebo Arma3 jako srovnany, ale tyhle dva priklady tomuhle nesahaji ani po kolena.
  • Vypadá to parádně. Nejspíš na pc pořídím, i když už moc nehraji ani GTA Online na ps3, zasekl jsem se u ranku 95, ale fps mód přidává úplně novou zábavu a celkem mě zajímá větší hustota vozidel a lidí. Neví někdo jak to bude s přechodem old gen na PC? Jakým způsobem svůj postup přenesu z nicku, který mám registrovaný na PSN a pod tou se mi také spouští Online? Je to už dlouho a tuším, že nebyla potřebná registrace na Socialu, ale tím si nejsem už úplně jistý.
    • Pro hraní GTA Online není a nebyla nutná registrace na Social Clubu ale pokud chceš přenést svůj postup, tak se musíš zaregistrovat na Social Club a pak si tam propojit účet s PSN. Díky tomu se ti do Social Clubu načtou tvoje údaje (kolik máš nahráno atd.) a pak si to můžeš přenést na novou verzi.
      • Dekuju moc za radu, dobri lidi jeste ziji:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit