Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Opět zajímavé články, Zvířata ve hrách... uvodník - pobavil. Taky ty uvodní články Vávra a Rybka brý brý. (ohodnotím časem i další)

    Hmm... to mi připomíná že jsem zkusil číst SCORE - a nevydržel jsem jen jsem si přečetl něco málo Level čtu vždy celý od začátku do konce.
  • R-BLOG
    .
    • a kdy bude recenze na č. 247? :-)
  • kdyžtak si to stahnete nekde na torrentu a když se vam to bude libit tak si to koupíte
    • Level.247-SleepLessCode
      *15*
  • tak jsem si ho zkusil koupit prolistoval nic zajimave hned sem ho jebnul do koše a šel do trafiky pro score a tam je na každe strane neco zajimave proste score je top
    • KIMCID
      já raději než to koupit ušetřím...na netu toho je
    • Co to vidím? Takové neekologické plýtvání. V rámci recyklace jsi si měl udělat apartní papírovou čepičku anebo ozdobné origami. V nejhorším případě tím vystlat andulkám klec.
      • Hosána *6*
    • Low quality bait.
    • martin.mares.984
      Priste zkus misto "prolistovat", LEVEL radeji "procist" a jiste neco zajimaveho najdes *3* Pokud ne, je skoda ho hazet do kose, muzes ho z cisteho altruismu nekomu darovat - jak vidis je tu spousta "zajemcu", kteri by nove cislo moc chteli, ale je jim lito dat 99 korun.
    • Hlavně, že jsi to koupil. To stačí *15*
    • :D ... to jsem měl taky asi se 2 číslama.
      Score je víc o hrách .. tohle je taková půl na půl a taky mi občas trochu vadí, že témata zaberou přes 1/2 časáku .. :)
  • MikeiXX
    Čistě teoreticky; neuvažujete o tom, že byste nabízeli trika, náramky, hrníčky, apod. s motivem LEVEL/GAMES v nějakém malém eshopu?
  • Nemá tam Martin u článku o gamergate chybu? U obrázku Vivian píše, že to měla být parodie feministky, ale co jsem tak na 4chanu zachytil (zase tak jsem to nesledoval), tak to měl být charakter, kterému je feminismus ukradený a chce prostě jenom hrát hry.
    • Ptát se herních novinářů, jestli nejsou herní novináři zkorumpovaný... to vždycky přináší určitý úskalí. BTW: jakmile se ukázalo, že lidi z médií (Polygon, Gawker a spol.) jsou amorální xindlové v rámci #shirtstorm, spustily Gawker media (Jezebel) písničku o výhrůžkách smrtí a misogynii. Kde už sem to jenom viděl?

      *kašl* GamerGate *kašl*
  • gurus
    Tak včera Level přišel do schránky, čekal jsem ho o den dřív *1*. Překvapilo mě, že zase píšete o #GamersGate....na tohle téma toho bylo už dost a příde mi, že jste spíš nevěděli co do Lelevu dát, aby vám to vyšlo na požadovaný počet stran.

    Zatím sem četl jen pár stran, ale rozhodně zatím nelituji, že jsem si vás předplatil.
  • Psychotic
    Hodně hezký díl... jen škoda, že cena se pohybuje v cifrách, které nejsem ochoten za časopis zaplatit... ale plus za snahu.
    • Ronox
      Ta cena je podle mě úplně adekvátní. Sám si kupuju 2x měsíčně MARVEL UKK, 1x Level, někdy Score a pak ještě membership například na GiantBomb 5$ měsíčně. To co prožeru navíc, prohulím a někdy proleju se s tímhle nedá absolutně srovnat a kvalitního čtiva v případě Levelu je taky málo. Líbí se mi, že se Level vydal hodně tou cestou témat a štěků, protože to na netu a nebo najdu, ale v eng a po částech z různých webů.
    • To musíš platit net vybíráním flašek z popelnic, že si nemůžes dovolit jednou za měsíc dát kilo za časopis.
      • Já to také nechápu...Ale asi to bude mladá generace, která chce vše zadarmo nejlépe. A když ne zadarmo, tak něco k tomu, jinak o to nemají zájem a znamená to u nich, že je někdo okrádá. Já sem za Level rád, snad to klukům dlouho, dlouho vydrží, i když věřím, že to není žádná sranda.
    • To taky nějak nechápu .. 99 kč je dneska jako prd. To byste chtěli všechno zadarmo ? Cena je adekvátní.
      A že k tomu nejsou nějaké pravěké hry zdarma ? No a co ? Proboha, kdo rád hraje hry, tak si je prostě pořídí a nečeká, než mu někdo nějaký "odpad" dá zdarma.
    • Kolik by sis představoval? 10 kč?
      • MikeiXX
        29 Kč, 150 stran, bez reklamy a k tomu hru, popřípadě nejlépě dvě hry.
      • přesně proto jsem měl nejraději mini Level *4*
  • MickeyMutant
    Jste pozadu, #gamergate je pasé, teď frčí #shirtgate. Tam je všecko - vesmírné dobrodružství, dress code Gutha-Jarkovského pro internetovou generaci a nakonec i polepšenej hříšník v slzách jak dělanej pro feldkuráta Katze.
    • Myslím, že prostě měl na sobě nevkusnou (i nevhodnou, řekněme) košili, a dělat z toho humbuk, je blbost (pro obě strany).

      Každopádně, vim o tom, jenom kvůli tomuhle:
      https://twitter.com/AndroidArts/status/533322888594857984/photo/1
    • Ted se řeší za nějaká nová pitchovina, boože . Já si o tom myslím jen to že mně to nezajímá. Že pár debilů se snaží prosadit kteří se jistojistě přidají... atp stále dokola h*vn*o, h*vnoo h*vno k h*vnuu sedá.

      Amerika no, země kreténismu na entou, chytí se jedné blbosti a je z toho hned ohen na střeše.

      Sraččky... O.o.
      • Tilwaen
        Jacku, Tys nám nějak zvulgárněl; pak se div, že Ti lítají bany.
        • Kéž by vysvětlení bylo tak jednoduché :-D, ne opravdu to je to poslední za co tady rozdávají banánové překvapení ( i když jak pro koho).
    • https://twitter.com/lizzyf620/status/533297119147618304
    • Inquisitor
      Lidi už z nudy nevědí co by *7*
    • Tilwaen
      Tohle mě úplně minulo, o co jde?
      • Co Tilwaen, jak se ti to líbí jako ženě, útočit takto na muže, který něco dokázal? Mám na mysli #shirtgate. Fakt mě překvapuje, že o tom některé holky čtou a vůbec se k tomu nevyjádřej, jako by jim to bylo jedno. Někdy bych si fakt rád přečetl stanovisko nějáké nezaujaté holky (ne feministické blbky).
        • Tilwaen
          Pro mě je to asi tak stejně nepochopitelné jako pro vás, zdejší pánské osazenstvo - ať už bez ohledu na to, jestli ten chlap něco dokázal nebo ne. Tohle vnímám zhruba stejně, jako když Sedláček dorazil na předávání státních vyznamenání ve fleecové mikině - maximálně si řeknu, že je to blb, když se na podobně významnou událost oblékl takto, ale abych se kvůli tomu připojila k nějakému hnutí ublížených žen, které se cítí ukřivděně a znásilněně už jen při pohledu na chlapa v takovém tričku, tak to opravdu ne. Fascinuje mě, do jakých rozměrů může něco podobně pitomého nabobtnat.
          • To seš dobrej ptáček teda *7*
          • Narozdíl od Sedláčka je tenhle chlapík vědec a nebyl účasten převzetí nějaké státní ceny. Jsem si jistý, že kdyby byl, oblékl by se do obleku. Jasně, ta košile je kýčovitý hnus, ale určitě bych ho neplísnil za špatný vkus, to je každého věc. Nejdůležitější věc je posuzovat jeho obrovsky záslužnou práci pro lidstvo. To ty ultrafeministické vylízané mozky nevidí, jsou zaslepené vlastními mindráky a nenávisti k mužům, protože jsou lepší, než ony.
            • On se ale nechoval jak debil, pouze měl košili, kterou mu věnovala jeho kamarádka k narozeninám. Tady jde aspoň vidět, kam až jsou některé ženy schopny dotáhnou svou nenávist proti mužům. Zamindrákované čůzy, které mu v ničem nesahají ani po kotníky. Já být na jeho místě, tak jim řeknu jedinou věc - shut up and fuck off.
            • Tilwaen
              Nejdůležitější věc je posuzovat jeho obrovsky záslužnou práci pro lidstvo.

              To je tvrzení, které nemůžu stoprocentně podepsat. V obecném případě, kdyby se začal na veřejnosti v médiích chovat jako debil, tak ho přeci nemůže jen tak omluvit to, že je důležitým vědcem a všechno mu rázem odpustíme.

              Což nicméně není jeho případ a souhlasím, že v porovnání s tím, co dokázal, je bezpředmětné místo přistání na kometě diskutovat raději o tom, že na sobě měl nevhodné (a dle mého ani neurážlivé) triko. Natož z toho vytvořit takový sh*tstorm, aby to dohnalo dospělého chlapa k slzám - to je prostě absurdní.

              Já chápu boj za rovnost toho, aby při stejné pracovní pozici a zkušenostech měli muži i ženy stejný plat; aby v neodůvodněných případech nerozhodovalo o přijetí kandidáta na pozici jeho pohlaví; ale tohle, tohle nechápu.
        • Podívej, já myslím že každý rozumně uvažující člověk (ať ženská nebo chlap) tohle odsoudí jako nesmyslně přehnanou reakci na neexistující problém. Celkově mi tyhle aféry přijdou dost kontraproduktivní, ty ženské chtějí "rovnoprávnost", chtějí aby je brali vážně, ale neustálým řešením podobných pseudoproblémů dosahují pravého opaku.
          (Chlapa docela lituju, že se na něj takhle vrhli, ta košile je sice pekelně kýčovitá *1* ale sexistického na tom nic nevidím.)
      • Ronox
        Vědec z ESA měl při rozhovoru o přistání na kometě od kamarádky triko s kreslenou ženskou, jak je svázaná nebo něco takového. Najednou se toho všichni hrozně chytli a z borce udělali největšího sexistu atd. Skončilo to tak, že se omluvil a rozbrečel. Prostě idioti.
        • danny_the_hound
          Zviazanou ženou? To je ešte dosť prehnaný popis. Tu je ten maník s tričkom:
          http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/11/14/1415980687637_Image_galleryImage_Screengrab_from_a_video_p.JPG

          a keď už toto niekto považuje za sexizmus, tak musí mať vážne vymytý mozog *11*

          Ja sa na chlapíkovom mieste zatnem a ospravedlnenie natočím v podobnom tričku akurát s chlapmi (Jackman, Statham, Stallone -- najlepšie polonahí s veľkými búchačkami). Bol by som hrozne zvedavý, čo by noviny napísali potom *7*
          • Nejvtipnější mě přišlo toto. https://twitter.com/BigElfinDeal/status/533407950787051520
          • Kozy
            Navíc triko který pro něj vyrobila kamarádka. https://twitter.com/CLK55/status/533326053763067905 big.up
      • davidBray
        taky mě to minulo, hodil jsem to do gůůglu a jako super triko a kauza o ...
      • Kozy
        http://www.theverge.com/2014/11/13/7213819/your-bowling-shirt-is-holding-back-progress
    • Kozy
      Shirtgate je teprve síla, takovýhle čůzy jsou větší nebezpečí něž nějakej ISIS. Proč hledat problémy tam kde nejsou.
    • Jo, to je děsivá kauza, při které si říkám, kam až to může dojít. Těm ženským je jedno, že přistál na kometě, víc je zajímá jeho "sexistické" tričko. Co na to říct a neurazit. Snad jen - krávy blbý.
      • Matthew1J
        Pokud vím tak ten stupidní článek článek napsal horlivý feminista.
  • Výborné číslo. Říkám si, z čeho je Level vlastně živenej. V celým časopisu skoro žádná reklama. Cena 99 Kč nemůže snad pokrýt veškeré náklady. Nebo se pletu? A nebo na tom pánové dělají prakticky zadarmo?
    • Mart9
      Nemají z toho nic, já se divím, že toho nenechají, na jednu stranu je obdivuju, že vydávají až na výjimky kvalitní časopis za nic, na druhou stranu nechápu, proč si přidělávají tolik práce a nervují se uzávěrkama, když z toho mají velké h.... Moc dlouho se to podle mě vydržet nedá, ten čas, který tím zabijou jim musí někde chybět, ale je to jen můj názor. Na rozdíl od některých jiných bych pochopil, kdyby s tím sekli a nic jim nevyčítal.
    • Např. teď v posledním mailovém newsletteru byla krásná reklama na CZC.cz
    • MickeyMutant
      Je nepřímo dotovaný z Tiscali. Redaktoři přispívající do Levelu pravidelně ze svých honorářů od Tiscali vyčleňují určité procento na pokrytí nákladů časopisu, protože psaní do Levelu chápou jako prestižní záležitost. Je to obvykle od 5 do 20 % z platu v závislosti na množství inzerentů v aktuálním čísle. Obvykle to bývá k těm 20 %. Ti, co věnují jen minimálních 5 % mají totiž zpravidla stop na jedno následující číslo.

      To je také hlavní důvod absence některých jmen v některých číslech časopisu. Proto je zbytečné se dokola ptát, proč ten či onen nemá v posledním čísle článek. Prostě nepřispěl dostatečně.
      • Prostě se chudáci nedokážou smířit s tím, že papírové časopisy jsou mrtvé. Level dožívá, vyhnívá a jeho definitivní konec je jen otázkou času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit