Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • volejni pro me zkoncil, games taky, adblok jisti
  • maros.goc
    "Proč ale měnit něco, co před dvěma lety fungovalo tak skvěle? "

    čo môže recenzent napísať horšie než toto? som zvedavý, či aj o ďalšie dva roky bude všetko v pohode, a potom o ďalšie dva a dˇalšie dva ...vždy to predsa budú dva roky po predchádzajúcej hre ...ja žasnem
    • smejki
      Mně poměrně přísná konzistence v rámci značky nijak zvlášť nevadí, takže to chápu. Nicméně zrovna u Ubisoftu tohle nezastávám, anžto všechny jeho hry jsou stejný mustr (vžitý termín Ubisoft open-world game) s drobnými variacemi. Watch Dogs, Far Cry, Ass Creed, všechno vzásadě hry. Jen v jedný je důraz na parkour a historický prostředí, druhá má město s autama a třetí je zběsilá first person pifanice.
    • martin.mares.984
      V zasade souhlasim, ale ja si treba obcas rikam, ze by v dnesni dobe bylu mozna trochu nefer vuci soucasny scene her byt prisny z hlediska zmen. Kdyz se na to podivam, tak v zasade Far Cry 3 a Far Cry 4 je na tom stejne jako kdysi Doom 1 a Doom 2. Quake 1 a Quake 2 a recenzenti se nad tim toho casu rozplyvali. Pak vezmu Heretic 1 a Heretic 2, kde Heretic 2 udelal v zasade zanrove a stylove jinou hru a obecne lidem vadilo, ze uz to nebylo FPS apod...

      Tezko rict
      • Máš samozřejmě dokonalou, ba přímo krystalickou pravdu. Jenže existuje spousta lidiček, kteří si vysnili svůj Númenor, ve kterém bylo vše dokonalé a nic se tomu nevyrovná. Běžně se tomu říká senilita.
        • mlč ty komunistickej konfidente vožralej
          • Já jsem možná vožralej, ale stejně jsem ti ojel fotra.
            • omg: další chytrej koment, nedivil bych se, kdyby jsi ty ojížděl moji svini, co mám na farmě, to vysvětluje, proč její čuňata dodnes hlavou naráží do zdi, jakoby ji neviděla
            • votom nepochybuju, každej ví žes vojelů vše co se pohlo, včetně vašich psů i dášenky
    • U Dark Souls 2 se taky nic moc neměnilo a to nikomu nevadilo nebo o tom aspoň nikdo moc nepsal všude.
      • jo ta mršina taky nešla v 16:10 fullscreen, dost podobnej BS... a jednicka ani nesla hrat z klavesnice... to je hra pro magory masochisty
    • to nemá smysl kámo... ztráta casu to resit, jako hazet perly sviním, stejne sou tu bud konzolisti, nebo mladý mainstream jarmilové co to daj jako bonus k cod atd
  • nainstaloval, zkusil, smazal... za me 0/10 a klidne si puknete, hrozna sh!tka tadlehra, a to sem to hrál od jednicky... a teda 2+3 no nevim, proste nedohráno díky cau... tahle hra desetiletí parazitune na prvních 5ti levelech FC1!!! takovejdle sh!t mi na pc proste nesmi, ubi nikdy... ted jim klesne aspon procento piratskejch kopii, bo ani zdarma... uzijte si, jarmilové
  • nejhorsi diskuse sou tam, kde sou proste konzolisti a fandove takovejhle kokotin dementnich... todle je jasnej priklad... XXX prispevku umlnejch jarmilu, fuj tajbl, cest vyjimkam
  • KeanuX
    Nevim no, tohle prostředí mě moc nezaujalo, nejlepší a nejkrásnější bylo v FC2. Kdyby třeba další díl udělali zase z afriky, byl bych nadšením bez sebe. Prostředí FC2 s gameplayem FC3/4. Pecka *4*
  • Gordar
    Hry od Ubisoftu jsou velmi smutným příkladem mainstreamové produkce. Já vím že od nich už zázraky čekat nemůžu, ale proč jsou ty jejich blockbustery tak strašně stupidní ? Kdyby se ty jeiich pitominy aspoň braly s nadsázkou, ale to je všechno vážný až dop*dele a ještě v reálných, nudných kulisách :'(
    • Budiž, třeba máš částečně pravdu, ale "nudných kulisách"? Kurde párek, Himaláje že jsou nudné kulisy? Paříž že je nudná? Co je potom hergot zajímavé?
    • tady se pravda trestá kámo. je tu desný stádečko dneska
      • Herdek párek, mluv česky a vyhýbej se těm stupidním slangům v mé přítomnosti.
        • mlč simtě ty pytložvejku
  • Coffin.Corner
    Koukám ono je to s tím FOV trochu složitější.... *1*
    http://www.hrej.cz/novinky/2014/11/19/piratum-ve-far-cry-chybi-nastaveni-fov-34569/
    • suhlasim, je to vtipne, ale s tym zaverom to pohnojil...oni tu hru neukradli, len si stiahli jej kopiu
  • To neni cod ktere za odpoledne dohrajes a odinstalujes, pokud to stahnete a pak 10 hodin v kuse lezete po vezich tak to asi omrzi ^^. Far cry 3 mi sedi na disku jeste ted, mezitim tam proslo minimalne 5 jinych fps na ktere uz si ani nevzpomenu
    Nemam rad ubisoft, nemam rad to schema podle ktereho delaji vsechny hry, nesnasim jejich politiku, ale FC4 je zabavna hra a ti co na to nadavaji jsou stejni tupouni jako fanboyz obhajujici AC:U
    • KronosDeret
      Myslím, že tohle není moc o haterství nebo fanboyovství. Docela dobře by se to dalo přirovnat k blockbusterovy produkci hollywoodu. Jde o velký prachy investorů, musí to mít tedy velký publikum. A to už jde stranou tvůrčí úmysl, scénář nebo invence, hlavní jsou cílový skupiny, co fungovalo minule, testovací projekce, a přepisování, přetáčení, přestříhávání ad absurdum. Tahle hra, kdyby existovala sama o sobě by mi asi taky přišla jako úžasná jízda, ale já už tuhle jízdu projel a letošní verze má pár hejblátek navíc...
  • Lukas - můžeš mi prosímtě těch dost nových věcí jmenovat? Co kromě repetitivního obsazování věží a základen je tam nového? Nudnou vatu jako "zastřel o 3 protivníky v pořád stejném prostředí, aby jsi osvobodil rukojmí, to nepočítám.
    • Nepratele, lakani zvirat, gyrokoptera, slon, zbrane, lezeni po skalach, litaci oblek, moznost privolat zoldaky,ruzny druhy injekci,charaktery, daleko promakanejsi a zivejsi svet kterym je radost cestovat, hromada aktivit, obsazovani zakladen na body, vyroba veci uz neni tak otravna i kdyz me bavi a nevadilo me to ani ve trojce, pocit ze strelby a moznost spleni ukolu na nekolik zpusobu muze FC4 zavidet kazda dnesni hra. Me to proste bavi ja u toho vypnu a hraju. Kritika me proste neprijde uplne fer, ja se skvele bavim. A vubec, nevim proc to tady vysetluju du radci parit. Zdar
      • KronosDeret
        doufám že nebudu hnidopich, ale: zbraně jsou prakticky stejný, nepřátelé se chovaj stejně a jsou stejný typy, lítací oblek taky byl, injekce jakbysmet, a zbytek je vyloženě subjektivní. Takový stříbrný okraj vidím v možný existenci podobný šílenosti jako byl dragonblood pro FC3. Kéžby
        • Jo na ten oblek sem nejak zapomel. Ale ty injkece zvysujici stit, nebo zvyraznujici zvirata to ve trojce nebylo ne? Vznasedlo bylo ve trojce? sakra ja uz si to vubec nepamatuju:-) A Hunteri tam nebyli urcite, stejne tak lakani zvirat pomoci masa a slanovani skal, i obchodnik co chodi po mape. A ted muzes treba na vrcholek veze priletet gyrokopterou, coz je super ze tam nemusis slozite lezt kdyz nechces. Zrovna ted sem vycistil tabor slonem a je to zabavny, proste me to bavi nic vic
      • Vetsina tech veci co jsi popsal snad az na gyropteru a slona jsou uz ve trojce ne?
      • Taky nechapu proc reagujes na trotla kterej si stezuje ze ve fps musi repetetivne strilet lidi :D To by pak vsechny fps byli k hovnu (coz taky sou ale FC4 je trochu lepsi nez zbytek), nehlede na to ze tu nemusis vubec zabijet, nikdo ti nebrani lovit pouze zvirata a hledat yetiho ve vznasedlu, i to muze byt pro nekoho zabava.
  • každý kdo hrál Crysis 1 na max, tak se musí z tohoto pochcávat smíchy, jak z hratelnosti tak z grafiky. a to byl crysis 1 v podstate taky lineární tunel
    • PreidaQ
      Hratelnostně mi tedy nynější FC připadá zatraceně zábavnější než někdejší Crysis.
      • Hratelnost nynejsi FC a Crysis se nedaji vubec srovnavat. Kdybych si mel vybrat tak Crysis vitezi ale to je asi fakt jenom otazka vkusu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší