Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kompletní kolekce Batmana za 9,79€ na Bundle Stars.Pokud má někdo zájem... *4*
    • shefield2
      Jasně, kup mi to.
  • Nejvtipnější jak zdejší "pc hráči" se třesou jen aby vyhráli PS4 *1* Tak se ukazuje že to jsou vlastne skryti konzolisti kteří hrají na tatínkově PC a konzoli si nemužou dovolit :))
    • Brummlo ty si úplně mimo...oni se třesou že vyhrají cennost kterou obratem prodají..pokud jsi tedy právě nevylezl z jeskyně což by tě omlouvalo.
      • Účastnit se soutěže když to nechceš používat je nemorální, možná by z toho někdo měl radost.
        • Však já bych z toho měl radost, kdybych to vyhrál a pak hezky prodal :)
    • Až budu chtít lacnotu s 30fps pustím si Walker Texas Ranger. K tomu nepotřebuju předražený toustovač v barevném provedení podobající se psychoscanu staré třistapětačtyřicítky. Přesto předčí tři sta šestačtyřicítku v mnoha ohledech. Je to malý zázrak, tři roky po sobě se stala Psychoscanem roku. Kvalita za pakatel.
      • Walker Texas Ranger bude jenom ve 24fps
    • God-of-War
      Dobře ty. *3*
      • Nikoliv.
  • PS4 soutěž

    Doufám, že vyhraju. Hned to půjde přes aukro do světa. *3*
    • Na aukru ti lidi určitě koupí ...:) vtipné že k odeslání tohoto příspěvku jsem musel do captcha napsat "MEH" :)
      • MEH tam je vždy když je článek o konzolích *1*
  • Steam Holiday Sale 2014

    Tak už se nám to chystá ... Na Steamu již jsou Holiday badges a uvidíme co vyleze z aukcí (při 45 minutovém intervalu a 100 kusech by to mohlo být od 15.12 i zajímavé ) , v každém případě Sack of Gems je teď totálně nedostupný *3* .
  • God-of-War

    Iron Sky 2 trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=JKPwtDjzJMI
    Jednička byla slušně ujetá, ale tohle... tohle je už trochu jinej lvl. *15*
    • Sic přes měsíc starý .... ale žije ! ;)
  • Soutěž o konzoli Playstation 4

    Nechce se mi registrovat tak to napíšu sem. Nevím proč bych se měla účastnit souteže o PS4, když mám doma PC za málem 40 tisíc korun. Navíc na tom šrotu ani není co hrát.
    Takže to klidně přenechám někomu kdo z toho bude mít nějaký užitek *3*
    • Keyz
      Kdyby jsi vyhrál, tak by jsi to mohl v živém přenosu demonstrativně rozšlapat. Když pro to nemáš jiné využijí. Sledovanost by to určitě mělo *3*
  • oktavius66

    Nové gameplay video z PS4 titulu The Order: 1886.

    Hodně se mi líbí jak hra běží v pohybu. Nepřijde mi to ani jako 30 FPS. Ale už teď je asi jasné, že se ve hře budou objevovat v krátkých videích Quicktime Eventy... Aspoň nebudeme muset používat to zpomalené střílení pistolí. To mi přijde jako moc velké zjednodušení.
    • Pokud je někdo dlouhodobě vystaven FPS pod 30 tak je jasné že mu to nepříjde. Nicméně to na 30 běží :)
  • Miserius

    Otázka na hru

    Jak jsem četl dotaz níže tak jsem se taky chtěl na něco zeptat.
    Jakou hru byste doporučili, pokud by se chtěl hráč maximálně vcítit do postavy a okolního světa, nasávat atmosféru a tak nějak celou tu hru silně prožívat... Mě napadá hlavně Mass Effect trilogie a Bioshock a případně i Dead Space 1-2, ale třebas někdo doporučí něco úplně jinačího
    • WhySoSad
      Red Dead Redmption všema 20 !
      • Miserius
        Jo tyjo, to mělo taky parádní atmosféru, na to jsem zapomněl... Jen jsi to napsal hned mi prolítlo hlavou pár "záběrů" :D
        • za mě rozhodně Gothic 2 a 3 - těma světama jsem fakt žil (ale to bylo taky tím, že jsem v tý době byl dost v řiti...)
    • ringmancz
      RPG obecně? Fallouty třeba
    • Larky
      Vampire: The Masquerade - Bloodlines
    • Pro mě jsou to obě sezóny Walking Dead, Max Payne, Alan Wake, Octodad, do jistý míry i poslední Dragon Age, ale tam je to díky těm MMO prvkům občas coitus interruptus.
    • Czech_NoOb

      Brothers, Papers please, Deadlight, The Cat Lady, Anna, ...z velké produkce na mě fungoval New Vegas čistě atmosférou, tebou zmíněné Bioshocky, nebo nový Sherlock, co do zábavnosti.
    • zkus simcity
    • homeles8
      Wolfenstein: The New Order
    • Kozy
      Takhle hned mě napadá Metro.

      Pak třeba Gone Home, druhá Amnesia, ale to jsi asi neměl na mysli.
    • Keyz
      Jestli se dokážeš maximálně vcítit do postav v daných hrách, tak pak to máš lehké. Snad každá velká hra která je zaměřená na hlavní příběh. Tedy klidně Dragon Age série a Zaklínač série.
      • Miserius
        Do Mass Effectu i Dead Space 2 jsem se fakt vžil... Rapture ma zase bozi atmosferu a uplne me fascinuje
        • MrSanta
          Předpokládám, že už si to hrál, ale jistota je jistota: System Shock 2. Atmosféra jako kráwa. Jestli ti učaroval Rapture, tak z Von Brauna budeš uch*ávat *1*.
          Pak ještě první System Shock, taky ohromná atmosféra. Stejně jako ve dvojce je tam hráč v podstatě sám. Akorát je už dost starej a je to na hře znát.
  • DayZ

    homeles8: koukám, že jsi online, ale není jak zde zanechat vzkaz, takže ohledně DayZ si mne přidej chceš-li, alespon důvod trošku okusit hru.:) Pokud se nedaří, tak mi jen hod do komentu pod profil zprávu.:)

    http://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb/
  • Lukyz

    Batman - Humble Bundle

    Bundle dosud vydaných Akrham her za €9.79
    AA GOTY, AC GOTY a Origins + Season Pass

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/batman-complete-bundle
    • Kozy
      Ty jo, to zní dobře. Užiju si to i když mě batman vůbec nezajímá?
      • Mne Batman taky nebere a tu hru jsem si naramne uzil.
      • ringmancz
        příběhově asi moc ne, ale herně jo. je to takovej Assassin's Creed s lepším soubojovým systémem a ne tak repetitivními úkoly

        jinak nabídka je to super, ale nesmí člověk mít dva díly
        • Kozy
          Díky moc, tak to by mohlo bejt podle mýho gusta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit