Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, po spuštění hry my nefunguje myš na pohyb, střílení jde a v menu taky funguje bez problému, neporadil by mi někdo prosim Vás jak mám vyřešit tento problém? Děkuji
  • super hra. Poprvé jsem hrál za Sabala po druhé za Amitu no a po třetí už nechci nikoho zabít ale mám problém ze závodu kyrat film: nechce se odemknout skill likvidace spolujezdce protože mám ve všech závodech zlatou.Neví prosím někdo jak nato? Jak vymazat postup v řebříčku závodu aby bylo vše v pohodě. *10*
  • vy ste všichni kokoti....ja sem to hral týden a už to hraju po druhý....nemužu si stěžovat..ani jednou se mi to nelaglo...lepší hru jsem nehrál...a nedivte se že vám to nejde když máte v počítači procesor 1.9ghz... *4* *4* *6*
    • Jo tak schválně hru mám elektronicky staženou přes uplay originál.Hw procesor 3,80Ghz
      Operační paměť 8 GB a grafiku GForce GTX 950,Direct X 11,1 takže HW požadavky splňuju.Pařim i Wtcher 3 což je náročnější než Far Cry 4.A stejně když spustim FC 4 tak tam mám jen černou obrazovku.Tak pane chytrej a co řekneš mně :-O
  • Hru hraji už týden a neustále sem zmatenej co vlastně po mě chtějí přestává mě to bavit 1 a 2 farcry byla ok ale 3 katastrofa a 4 asi taky
    • tak to nejseš moc borec teda *1*
  • prosím vas buglo mi to v missi sangri la a nemožem hrať hru ani misie bo cez tuto mi nejdu zaidne nové .nehodite mi sem prosím vás save niekde v sangri la alebo po sangri la alebo tak plss? mne to ukazuje 25.20 percent hry..hodte mi semniake save plss dakujem
    aspon dáke *16*
  • Lidi mám problém. Hra se mi neukládá. Odehrál jsem pár hodin, udělal jsem 5,6 misí, Uložil, pak jsem dal ještě uložit a ukončit. Když jsem hru zase zapnul, neměl jsem možnost pokračovat v rozehraném, mohl jsem jedině začít znova...
    • Mám úplně stejný problém nevíte jak ho odstranit?
    • příště si hru kup, nebo jí spouštěj přes administrátora...
    • Stačí hru spúšťať ako administrator.
    • Jack1947
      Ha to samé jsem měl u FC3 vyřešil jsem to až stažením savů...
    • Kup si origo a máš po problému.
      • Mno originalka ti nepomuze...tohle je vseobecny problem zabezpeneni a spravy PC. 90% lidi totiz ani nevi ze se WIN muze pokazit jak auto,nehlede nato ze tato hra je opravdu narocna jak na CPU tak na VGA a RAM,otazka pak zni ? Zvlada to ten kus kremiku co mam dole v bedne ? No asi nezvlada,kdyz ma problem vubec rozjet hru a je tak zaneprazdneny zemu nezbivaji zadne volne prostredky nato aby hru ulozil... Proste jeto tak,,a kdo rika ze ne tak je naivni trubka. Priklad FC 4 na FULLHD+ULTRA na vsechno nastaveni si cucne z grafiky 2.8GB RAM a to tam neni nastavene co Nvidia doporucuje... takze spatky na stromy...ikdyz...stoji tahle sice grafickimy orgijemi neprekonatelna hra ale jinak hratelnosti pod urovni FC 3 za tak drahy upgrade ??? Toje jen vas...
  • A pak se clovek podiva na fightclub kde mu dva clenove games reknou ze to je totalne to samy co FC3 a nic novyho tam neni *1* Ted at si clovek vybere:)
  • PatrikDee
    ,...Do konca tyzdna urcite kupujem,...Ale ako som sa dusoval uz po Forze Horizon 2 a GTA 5, tento rok posledna hra, ktoru na XONE kupujem,...:) Ale ruku do ohna, alebo pod gilotinu za to nedam, velakrat sa ukazalo, ze si viem v tomto smere naozaj poctivo na ehm ehm do ust,..:)
  • Far Cry 4 výborná hra, jen pořádně na mapě nepoznám, které mise navazují na sebe v příběhové linii. Poradí někdo? Všude jsou jen mise které jsou doprovodné, ale pořádně nevím které mise jsou k příběhu. Děkuji Honza
    • Jack1947
      Všechny ne? ty mise kdy něco děláš označené písmenem na mapě jsou příběhové. NZ.

      Je to iv progress kolik misí ti zbývá od každého písmene.
      • Děkuji moc za Odpověď. Mysle jsem si to, ale nebyl jsme si jistý ...
  • rami.cz
    Parim to na PS4 a hrozne me to bavi :D Graficky je to masakr, ani jsem nechtel verit :D No a na hratelnost si zatim zvykam skrz gamepad... Mam odehrano 4h (cca 7%)
    Za me zatim super! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit