Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani jeden díl Borderlands mě nebavil (stereotypní cel-shadeová nuda), ale tohle bych mohl zkusit kvůli adventurnímu podání, a ještě k tomu od Telltale. I když pravda, též mě irituje epizodické vydávání, ale na to zkrátka pomůže si počkat, až bude celá série v jednom, mezitím je spousta jiných her k dohnání (třeba zrovna druhá série Walking Dead nebo Wolf Among Us *2* )
    • ani jedna hra od Telltale mě nebavila, lineární nudné hry kde se nic neděje a mají zastaralou grafiku, ale Borderlands byla naprostá pecka, tak bych to mohl zkusit
  • Adventury nehraju, ale tohle asi pořídím. Borderlands jsou super. Kéž by větší westernový feeling této hry znamenal větší westernový feeling Borderlands 3.
  • Draken69CZ
    Adventura ve smyslu slova jak ho odnepaměti znám já bych nikdy nespojoval se sérii WD, pokud Telltale pude pokračovat v nastoleném trendu tak tohle pro mě adventura nebude.
    • Kinet1c
      Nech sa ti paci alebo nie, toto je adventura, mozno nie klasicka point&click, ale v istom slova zmyslu aj ano, pretoze aj tu point & clickujes skoro stale. Ano nehladas nejake zasite veci v miestnosti, nelustis hadanky a podobne, ale aj tak je to adventura. A ten (ty napriklad), kto ma rad klasicke adventury, si myslim, ze aj pre nich je toho dostatok aj novsich aj remakov a ked nic ine, tak si moze zahrat znova stare klasiky. Mne nevadi inovacia aj takymto smerom. Ved preco nie, ked to mohol zacat robit survival horror, co je vlastne akcna adventura, nech sa to paci niekomu alebo nie je to tak, staci sa kus zahladiet. Ale aj napr. akcnejsie pojate adventury su adventury aj ked mozno prim je kladeny na AKCNE a nie na ADVENTURA. Takze ti nezostava nic ine len zobrat fakt, ze toto sa mnohym paci, aj takym co vyrastali na klasickych adventurach ako ich poznas ty od nepameti.
      • Draken69CZ
        Ano stejně jako RTS se přeměnila na MOBA hry, já teda mám problém už v tom označovat WD za hru, kdyby to vyšlo na YT jako interaktivní video kde si jednou za čas můžeš vybrat ze 2-3 voleb vyjde to nastejno a příběh si užiješ mnohem víc a popravdě tohle je pouze a jen o tom příběhu.
  • Keyz
    Rutina. Měli úspěch s WD a budou to solit co to dá... To není zas tak problém když mají co dojit ale snad bude občas i něco zajímavého a jiného. A ne jako to má třeba Ubi. Kdy většina jejich produkce je dojička *11*

    Navíc zase po epizodách *16*
    • Kinet1c
      Epizody velmi nevadia, staci si vyckat. Tak ako pri WD ci WD s2 ci WAU. Pretoze si to kupovat po castiach to je nasmiech, takze ja si teda este pockam. Zatial ma taketo hry bavia, dokedy boh vie, ale zatial ano.
  • Po dohrání první epizody smekám. Vtipná jízda bez hluchého místa na dvě a půl hodiny. A některé hlášky a postavy si budu dlouho pamatovat *3* *3* . A Zer0 je prostě borec *3* .
    • Zcela jistě legálně zakoupeno, FLT.
      • No koupil jsem na Steamu a včera po odemčení dohrál.
        • Nebude tedy problém dát odkaz na tvůj veřejný Steam profil, abychom se mrknuli, že hru skutečně vlastníš?
          • To je moc. Na rozdíl od majstra nad tebou bych se už z principu vy*ral ti něco dokazovat. *1*
          • Obrázek bude muset stačit: http://tinypic.com/r/1zxkv0o/8
            • Jack1947
              Jenom 7her? ty si politovánihodný hochu... *7*
            • Příběh je lineární, ale je tam spousta rozhodnutí, která budou mít pravděpodobně nějaký vliv v dalších epizodách.
            • Pokud je to tak jak rikas, a nemam duvod ti neverit. Tak ta hra ma celkem spad a je asi celkem nabita obsahem. Co volnost? Je tam nejaka variabilita, nebo te to tlaci urcitym smerem?
            • Epizody budou vycházet každé dva až tři měsíce a bude jich celkem 5. A za ty dvě hodiny a něco jsem toho stihnul celkem dost (pár přestřelek, spoustu rozhovorů, jeden závod, jeden únos...). Podle mě to byla asi nejlepší Telltale záležitost od první série TWD. A nejvtipnější od Sama & Maxe.
            • You´ve played 2 hours a dohrals to? Ty blaho, to ty jednotlivy epizody budou vychazet kazdy tyden? A bude jich aspon 5 aby to splnilo konzoloidni /played prumer? Mimochodem kolik se toho da za ty dve hodiny u hry od telltale stihnout? Pokecat se 3mi charaktery a udelat 2 rozhodnuti? Nebylo by lepsi jit do kina na filmek? Ten trva taky dve hodiny a cenove vyjde lip.
      • Kinet1c
        Preco nie na steamu to je, tak v com je problem. Teda, ked som dobre videl :D.
  • Telltale vnímám jako adventurní rutinéry , kterým to zatím prochází . To že pro další adventurní sérii vznikla Borderlands franšíza sice nemusí být na škodu , ale ukazuje to zcela jasně kam se posunul status samotné hry . A nekonečný COD už leze krkem nejednomu hráči .
  • Jack1947
    Supr že už vychází, ale ted nevím jestli je v nadpisu chyba -barevný svět/světa?? *7* proto se ptám.
    • Při tvé hlouposti se vůbec nedivím, že nevíš, jestli v nadpisu je nebo není chyba. *7*
      • Jack1947
        Stále tam je... *3*
        • Vrook
          Tak jí hlavně hlídej. Nesmíš ji spustit z očí, nebo ti uteče!
  • The wolf among us super, moc nevěřím, ale doufám, že to s tímto překonají nebo alespoň vyrovnají.
    • Krescz
      hlavne at tam je ten Borderlandovsky humor a nadsazka...jinak to nebude Border
      • Kinet1c
        Podla ohlasov, napr. TotalBiscuit hra ma ten osobity humor a ze sa sem tam aj on uskrnal. To je od cloveka co borderlands v laske nema, takze ked sa da verit jeho prvym dojmom, tak si myslim, ze sa je na co tesit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit