Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pirátství a digitální distribuce

    Prosím všechny hráče kterým je 25 let a více aby vyplnili muj dotazník na téma digitální distribuce a pirátství PC her k mé bakalářce. potřebuji respondenty JEN ve věkové skupině 25 let a více, ostatní věkové skupiny se nebudou již započítávat, děkuji moc všem! (a omlouvám se redakci za spam)
    https://docs.google.com/forms/d/1o6JNoxR4GA0rn_kRj4YYu9WxUSvWrP-bi429KM6Y0Zw/viewform?usp=send_form
    • Jack1947
      Na vyplnění tvého dotazníků si musím počkat ještě 2roky, ledaže bych lhal ale to by ti asi moc nepomohlo. *3*
      • Nekdy tvoje prispevky vypadaj jako by to bylo minimalne 10 let

        *1* *1* *1*
    • Nak mi ten odkaz nefunguje...
    • pěkně zpracovaný dotazník
    • Taky jsem ti to vyplnil...
    • Miserius
      S dotazníkama pozor, mě řekl vedoucí práce že jsou určitý pravidla a směrnice pro dotazníky a když bue v komisi někdo kdo tomu rozumí, může ti to omlátit o hlavu... Pokud jsi to teda už nekonzultoval...
      • Kdyz to trosku prezenu, tak co se tyka dodrzovani nejakych pravidel, tak je tam spatne skoro vsechno :D
        • Miserius
          No já měl mit v bakalarce taky dotaznik a kdyz mi to vypravel tak jsem se na to radsi vysral
    • vyplneno, ale nektere otazky a odpovedi mas formulovane "divne"

      např.
      Jaké je Vaše nejvyšší dosažené vzdělání? *
      Základní škola
      Střední škola
      Vysoká škola
      Žádné
    • mas to tam, kamo
      • Díky moc! :)
  • ringmancz

    GTA V machinima

    https://www.youtube.com/watch?v=KxHTOVqvJXw
    • To bych si dal hned jako film :D
  • max

    Takové spamy... To už by opravdu chtělo zabanovat nebo pověsit za koule.

    http://vimeo.com/104355739
    • Dont think so´ , miliony proxy serverů a kdo to bere fakt se spamem vážně tak si i předplatí nějakou privátní proxy a může bez postihu plevelit a blít dokud nepostříká samým nadšením celou místnost, potom symbolicky utře do prostěradla a jede se dál. *4*

      Games - Azyl spammerův. *7*
  • Video: Přibližně takto by mohlo vypadat System Shock 2 v CryEngine 3.

    Wow, tak to bych hnedka bral všemi jedenácti. *5*
    • supr
  • Elite: Dangerous 1.00 je venku!!!
    • supr
    • tak co ? ja se k tomu dostanu až večer
  • WhySoSad
    Zdarec, chtel bych si v nejblizsi dobe poridit nejakej handheld, co byste doporucili ? Bylo by to na obcasny hrani, abych netrapil mobil, jde me hlavne o zabavu a hratelnost, vykon az na druhym miste.
    • Já mám Vitu a to hlavně z důvodu, že si na tom strašně rád zahraju hry, který jsem hrával na ps one :D.

      Pokud máš rád indie scénu a to nemyslím pixelart na tisící způsob, ale věci jako třeba Steamworld Dig a nebo menší hry jako Raymany, Child of Light a podobně, tak se ti Vita líbit bude, páč ty hry na tom vypadaj fakt parádně a hlavně se na tom i dobře hrajou.

      Nadruhou stranu střílečky se mi na Vitě hrajou fakt špatně, skoro je to až utrpení a to mi střílení na gamepadu nevadí. Vita má ale ty dva sticky(páčky? nevím přesně pojmenování) oproti normálnímu ovladači jiný - lze s nimi posunout o méně stupňů než u dualshocku (prostě choděj míň, snad je to srozumitelný). Tohle zjištění mě bohužel stálo 700 a jmenuje se Killzone...

      No a co se týče ostatních her, tak třeba Gravity Rush je naprosto skvělá záležitost, která se perfektně hraje, výborně vypadá - a to myslím vážně, je tam pěkně vyřešenej dohled.

      Vyber si podle her, pokud nemáš jinou preferenci... mě taky lákali pokémoni :D.
    • Ronox
      2DS/3DS určitě. Fire Emblem, Mario Bros, Zelda, Phoenix Wright, The Keep, Kirby, Bravely Default :)
      • Samý ptákoviny IMHO. *11*
      • Miserius
        3DS bych taky rozhodně bral...
    • Inquisitor
      Asi podle toho co chceš hrát. Já mám PSP a jsem s nim spokojenej.
      • WhySoSad
        Ja ani nevim co je na tehle masinkach za hry, vubec jsem to nesledoval, prim je pro me napad a hratelnost, stejne tak jako si zahraju na androidu radsi nejakou sympatickou originalni hru, nez tupou FPS s dobrou grafikou
        • ucho
          já si na PSP vystačil s Locoroco 2
  • Video: Přibližně takto by mohlo vypadat System Shock 2 v CryEngine 3.

    nepacilo, ta scena tam vobec nesadla - to "rozbitie" miestnosti sa ma odohrat v hackerovej hlave, vsetky tie vybuchy a rozpadavanie stien je zbytocne, zase na efekt
  • V Něměcku se doposud prodaly 1,2 miliardy konzolí PS4 a 270 tisíc konzolí Xbox One.

    Nikdy jsem nepochyboval o tom že šikmoocí dřou dnem i nocí, ale tohle by Sony za rok nestačilo vyrobit, natož aby to byl prodej pouze v Německu. *1*
    • Chybka ale pobavila. *15*
    • Magister_Peditum
      Tak průměrně 15 PS4 na obyvatele by z Němců dělal solidní pošuky. *15*
  • JardaP

    V Něměcku se doposud prodaly 1,2 miliardy konzolí PS4 a 270 tisíc konzolí Xbox One.

    Je to určitě 1.2 miliardy? Protože to zavání slušným úspěchem a totálním debaglem Xboxu *1*
  • Co se to stalo s tím Dragon Age? Ten kdo měl aspoň trochu rád jedničku inquisition pro něj musí být odpad. Naprosto trapné mmo s totálně laciným soubojovým systémem. Opět můžem poděkovat konzolím, protože ovládání a všecky funkce jsou naprosto odbyté. Nevím na co tam jsou další postavy když taktický mod boje je naprosto nepoužitelný. A to jsem si říkal, že větší hnus než DA2 už být nemůže a hle? Je to tady! Tohle je obrovské zklamání a lidem co hledají dobré RPG doporučuju neutrácet za tohle hnusné offline mmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit