Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisition GOTY? Co si o tom myslíte?
    • Lávra

      A není to jedno?
    • Já si myslím, že Denuvo bylo prolomeno. Jinak sto lidí, sto chutí. Co je pro tebe GOTY ? *8*
      • Určitě ne Inquisition.
  • Co bych si tedy mohla koupit na Vánoce na Steamu, pro holky. Čili žádně střílečky. Mám ráda sandbox rpg ale v tom žánru se vyznám a vím že nic není.
    • Thorar
      Co je myšleno "sandbox rpg"?
      • Hra, kde si mužeš sám vytvářet obsah, příběh a rozhodovat se co budeš dělat. Např. Oblivion, kde jsem nahrála stovky hodin a o příběhovou linku ani neškrtla.
        • Thorar
          Aha, open world rpg, co třeba remaster Realms of Arkania? A co takhle adventury?
          • No právě že open world není to samé co sandbox.
    • Draken69CZ
      Dark Souls
    • Miserius
      Určitě bys uvítala Dragons Dogma, ale to bohužel na PC neni... Skyrim, Zaklinace, Fallouty predpokladam znas, takze asi nic moc nepořídís
    • Sandboxů je docela hodně. Jenže těžko tady nějaké zmínit aby tě tu nezašlapali do země. Tady jsou někteří diskutéři docela fašouni *1*
      • Tafaraj
        $er na fašouny a dávej, taky mne to zajímá :) beztak jen každej machruje, protože se schovává za internetem, ve skutečnosti by na ten svůj názor, co tu sešle, ani nepomyslel :)
  • Street Fighter V je vyvíjen na Unreal Engine V.

    Pane jo, asi jsem něco zaspal, že už tady máme UE5 *1*
    • braveman
      Opraveno, díky za upozornění *3*
  • Metal Gear: Ground Zeroes

    Pořídil jsem na STEAMu nový Metal Gear a musím uznat, že takhle dobrý port jsem už dlouho nehrál. Podrobný nastavení detailů i herních prvků, hra běží svižně (a vypadá famózně), nenarazil jsem zatím na žádný bug. Jestli o tom někdo přemýšlí, můžu jen doporučit.
    • Tak tak, PC verze je opravdu povedená. Nouzově se mi to navíc povedlo spustit na mém notebooku s HD4400, takže dneska dohraju a nemusím čekat na víkend. *1*
      • Závidím, já už se k tomu až do osmi do večera nedostanu :-/
    • Jak je to dlouhý?
      • Ještě jsem to nedohrál takže přesně nevím. Četl jsem, že je to celkem krátký, ale dá se to dohrát mnoha způsoby, takže od toho očekávám spíš ochutnávku, kterou dohraju několikrát, než vyjde Phantom Pain. Za přibližně 350 je to stejně skoro zadarmo.
        • ucho
          a to je to na GMG za +- 300,- (10,7 eur)

          edit: a koukám, že na Nuuvemu za 8 eur
          • 8 eur je skoro až podezřelá cena. Ten obchod neznám, máš s ním zkušenosti? Nevztahuje se na hry z něj ten nedávný region lock?
            • @ Ucho, Inquisitor: Díky za info, nechám si ten obchod v hledáčku.
            • Inquisitor
              Na Nuuvem nakupuju už nějakou dobu a bez problémů. Nemusíš se bát, ten je v pohodě.
            • ucho
              Je to brazilský obchod a oficiální prodejce Steam klíčů. Nic na způsob přeprodejců typu g2a, kinguin atd. Pokud má hra nějaký region lock, tak to tam píšou (u Metro Redux tam například mají info, že klíč platí pouze v Brazílii). Zatím jsem tam s nákupem problémy neměl. Kdybych si tu hru teď chtěl pořídit, tak bych tam do toho šel.
              Jen píšou, že pro velký zájem byly všechny klíče vyprodaný, ale objednávky přijímají dál a dnes ve 12:00 očekávají "doplnění zásob".
      • Jack1947
        2hodiny ne? když se nejde jen po "kampani"
  • Hry ktere chci hrát, kupuju mimo slev, klidně i za plnou cenu v den vydání a na Steamu. Na druhou stranu mě novější hry zpravidla nezajímají.
    • Já to mám docela podobně. Hry, které mi za to stojí, kupuji v době vydání. U ostatních si počkám pár měsíců, než cena trochu klesne nebo se objeví ve slevě.
      Né všechny hry mi za plnou částku stojí, což poslední dobou je valná část Ačkové produkce.
      Naposledy jsem v den vydání koupil alien:isolation a koupě jsem nelitoval.
    • Jack1947
      Slevy taky nechápu ale co no... někdo to holt dodržovat tyhle "tradice" holt musí. *3*
      • Jacku, ty ses fak guma *3*
      • Kdyz hry nekupujes, tak slevy nechapes..no
  • Na STEAMu začal vánoční výprodej.

    Je smutne, že i když má steam slevy na které všichni čekají, tak pořád má všechny hry dražší než na jiných serverech kde prodavají steam gift klíče za pakatel a za 10E koupíte i AAA novinku :( po týdnu vydání.
    • SpiritCZ

      Nenech se vysmát :) Nenávist je v módě. Ti, co nejsou líní a paranoidní nakupují hry za ceny, které píšeš :) Nebýt takových serverů, asi bych nehrál, protože je ta naše česká finanční situace hodně směšná..
    • Za 10E je ptakovina. Po tydnu to stoji mezi 20-30 Euro, bavime se o AAA.
    • Veskoslav
      Na kterém servru koupíš AAA titul za 10 euro po týdnu vydání? Povídej, přeháněj. Žádný takový legální server neexistuje.
      • Tenhle chlapeček má asi poruchu chování, co tak pozoruju *1*
      • To by mě taky zajímalo. Tolik nestoji ani ruske klíče.
    • Giftu je omezený počet.
  • oktavius66

    Ubisoft se skrze dotazník zajímá, co by hráči uvítali v dalším díle Far Cry.

    Back to Africa !

    EDIT: To tam chybí, škoda *9* .
    • Africa pls ta byla nejlepší. A samozřejmě tam musí být hledání diamantů!
    • je tam kolonka aby už nedelali další díl?
      • Proc jako? Ikdyz uz FC4 vykrada samo sebe, je to furt skvela zabava a kvalitou na vysoke urovni serie. Jedina hratelna hra od Ubisoftu.
        Mozna bych bral taky Afriku, nebo i Afghanistan.
      • oktavius66
        Tady se podívej:
        http://gamespace.daemon-tools.cc/eng/news/is-far-cry-5-game-in-works-2014-12-18

        Jsou tam zajímavé nápady. Celkem mě zaujal třeba ten, že by se to mohlo odehrávat ve Vietnamu v roce 1960. A nebo samozřejmě Blood Dragon 2 !
        *3*
  • Kozy
    Ty slevy jsou šílený, kam až to zajde.
    • Zatim nic moc zajimavyho, uvidime jak se to rozjede :)
      Ale je vtipne jak uz nekteri maji hotovy odznacky *1*
      • Však odznaky už jdou dělat snad od soboty nebo neděle, takže na tom nevidím nic zvláštního
    • Keyz
      Lidé budou čekat na slevy, protože budou velice časté a velké. Firmy budou muset více řešit kdy hru vydat a vůbec prodejní taktiku.

      Tohle více nahrává velkým hráčům. Ty mají často hodně peněz aby nasadily na své známé titulky velké slevy a nalákali na sebe pozornost... Klidně mohou něco prodělat, když mají více her. Bohužel pak je menší šance prosadit se od ostatních. I když budou skvělé recenze, tak jestliže budou "neustále" slevy a reklamy na AAA hry "Sleva 65% + Čů*ák k tomu.... Tak je obtížné odolat.

      "„Když jde o peníze, každý je téhož náboženství.“ Většina dá na slevy a raději koupí 2 hry které chtějí méně, než jednu drahou hru.
      • Je zajimavy, ze na tohle si stezujou vice velke firmy. Naopak nove firmy, co maji par vyvojaru a vydavaji prvni hru, jsou vetsinou se zisky spokojene. Hold by meli utracet vic na vyvoj hry a ne na jeji marketing.
      • to jsou kecy, podobne jako v hudbe kdysi exiistovalo kdysi jenom par velkych stik, ale dneska uz nahrava kazdej, kdo ma ruce a nohy

        tak podobne je to i s vyvojem her, dneska staci trochu chtit, vzit nejakej engine a zacit to sekat...

        a v ty zaplave nutne musi velka cast neprofitovat, ale kvalita se prosadi, protoze ji zas az tolik neni
        • Keyz
          Jistěže je více jednoduché dnes něco vydat. Ale prosadit se je horší.
          Je hodně děl a do toho časté slevy.

          Hůře se prosadíš proti ceně i když máš kvalitu a publikum je již zvyklé na cenu :(
          • Mart9
            Když někdo vydá pixel artovou srágoru a napálí to za 400 Kč, tak ať se nediví, že se neprosadí.
    • Mart9
      Asi jsem na jiném steamu. Čekal jsem nějaké pecky za max. 5€, velké zklamání.
      • Veskoslav
        Trochu blázen ne? A co jsi čekal za 5 euro? DS II? AC Unity? Předpodej GTA V? Mordor? Lidi už fakt neví, co by chtěli.
        • Mart9
          Určitě Black Flag, už v létě byl za 5€, ale tam jsem zaváhal a od té doby si to vyčítám. Samozřejmě Unity ani GTA 5 nečekám, to je bez šance.
          • Jazz
            Black Flag za 5€?
            Stál 27€....
            • Jazz
              "Tutově"
              http://prntscr.com/5infdj
            • Mart9
              Ve slevě stál 5€, tutově. Doteď toho lituju, že jsem nekoupil.
          • stáhni si demíčko, a za 2 roky až to spadne na tech 5€ podporís vyvojare...
          • Veskoslav
            Tak slevy jsou do 2. 1. Mám času habaděj.
      • oktavius66
        Taky jsem čekal na první den více. Spíše se divím, že je tam zase to samé co minulý rok.. . Ale tak třeba mají eso v rukávu *3*
      • Kozy
        lol
      • Draken69CZ
        Máš tam nejpeckovatější hru za 4,99 Dark Souls™: Prepare To Die™ Edition
        • Hrozná™ srajda™ ti teda povím™
        • Pethulla
          o Dark Souls uvažuju pokaždé, když je ve slevě. Ale když si uvědomím kolik bych musel zaplatit za nový gamepad(y), když bych ten starý vzteky rozmlátil, mě od téhle investice prozatím odrazuje.
          • Draken69CZ
            Trocha tréninku, trpělivosti a můžeš hrát i na M+K :)
            • @Pethulla: Možná je čas vyhledat nějakého odborníka, když se neumíš ovládat
            • Pethulla
              tak by to dopadlo jako u starého Football manageru. Ten mě stál navíc 3 myši a dvě klávesnice.
        • Mart9
          Poslední hra na světě, kterou bych momentálně hrál. Neříkám, že je špatná, ale není pro mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit