Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GTA V je sandbox a dá sa tam vyblbnúť ako v Skyrime (napr. vedľajšie aktivity, že môžem vykrádať banky, plniť questy a kupovať nehnuteľnosti, zariadenie do domu a pod.)? Alebo je to zamerané na príbeh a ak neplníte hlavnú linku tak sa tam dokopy nedá nič robiť?
    Žiadne GTA som ešte nehral tak preto sa pýtam. V podobných hrách si zvyknem hrať po svojom a príbeh ma väčšinou nezaujíma.
  • species
    Ja se projednou povznesu nad console vs PC a reknu jen ze jsem VELICE rad ze se next-gen povedl tak jak se povedl a MOC se sakra tesim az si to v lednu konecne zahraju :)
  • Kozy
    Vy máte v těch palicích vážně vyjebáno..
    • Ámen
  • Polovina prispevku je tu zas jenom od GGG a vsechno co vypotil uz tady od nej bylo 20x, se mi zda ze zlenivel a trolluje ted pomoci ctrl+v
    Nebyt konzoli tak hrajeme vsichni uz rok tu nejlepsi a nejlevnejsi verzi, misto toho musime 2 roky cekat nez oskubou konzolisty =)
    http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/wiki/guide
    • No vida a ta druhá polovina příspěvků je pro změnu od nějakého xXx, který tady vypotil už nejeden protikonzolový blábol a odhaduji, že jich ještě do konce roku 2014 stihne spoustu vypotit. Takže si s GGG (at' už je to kdokoliv) nemáte vůbec co vyčítat. No, nebudu PC kolego rušit, at' můžete v klidu pokračovat ve své dětinské křížové výpravě *4*

      Holt každý máme nějaké to hobby a Vaším je evidentně hloupý protikonzolový trolling. Jinak konzole tady budou ještě spoustu let, tak Vám přeji, aby jste přes všechno to "lincování" konzolí a řešení volovin na internetu, nepřišel o řadu zajímavých a dobře optimalizovaných PC her. Hraní zdar a hlouposti zmar *4*
    • species
      Optimization: As time goes on, consoles don't get stronger and PCs don't get weaker

      ^
      tohle je velice krasne receno
    • Naprosto přesně jsi popsal důvod pozdního vydání pc verze *3*
      • Ne, důvod proč to mate na PC tak pozdě je, že to stahujete ;) ... a porad ohrana a stara pisnicka trvajici cca 10 let, pochopte už, že to kazdy vi ze pc bude vzdy lepsi(hw) jak konzole tak to nemusite v kazde diskuzi rikat jak trolove ;) *16*
        • maxi pls *3*
        • A to jako když to vydaj pozdě, tak to automaticky znamená, že si to lidi stahovat nebudou? Tvůj důvod je úplně mimo.
  • PC vs consoles in nutshell.
    http://www.youtube.com/watch?v=K-oWF4woDXw
  • CrocoRay
    Lol. přijdu do diskuze a jediné co vidím tu jsou kecy o tom, že bez konzolí bychom si nic nezahráli. Až na pár faktů:

    1.) Neexistovat PC, neexistují konzole.
    2.) Konzolové hry se vyvíjí na počítačích a kód se nenaťukává pomocí páček, křížků, koleček apod.
    3.) Neexistovat konzole, tak neexistují bojovníci za konzole, hrajeme prostě na PC a neřešíme krávoviny, co je lepší.
    4.) Hry na konzole jsou dražší a platí se určitá suma Sony a Microsoftu, takže pokud člověk hraje dost hry, tak se klidně může stát, že co ušetří na PC vrazí do her a vyjde to úplně nastejno.
    5.) Urážet jednu nebo druhou stranu je krávovina. Ať si každý hraje, na čem se mu zlíbí.
    • Lol, přijdu do diskuze a jediné co tu vidím jsou kecy o tom, že bez konzolí by byl svět veselejší, barevnější, rozmanitější, mírumilovnější a všichni bychom - se širokým úsměvem na rtech - hráli na PC úchvatné hry v grafice Avataru, s rozlohou větší než naše galaxie a s příběhy tak dechberoucími, že by i Sedm divu světa pobledlo při pohledu na tu božskou dokonalost. Tohle všechno bychom měli a ještě mnohem víc, ale díky "šmejdským konzolím" nemůžeme, fñuk, fñuk. Ano, ano, tohle všechno a na dnešních "hi-teens" i5 / GTX 760....ach ti PC snílci. Nu což, hurá veřejně upálit konzolovou platformu, která může jedině za to, že se díky ní o svět virtuálních her zajímá čím dál více lidí *4*
      1.) Nic proti Vám kolego, ale bod č.1 je z Vaší hlavy nebo Vám ho někdo poradil? Neexistovat chytří lidé, neexistuje PC, které dnes používají nejen rozumní lidé, ale bohužel i kdejací troubové. Neexistovat dobré podmínky na Zemi, neexistuje tady rozmanitý život. Neexistovat vesmír, neexistuje naše sluneční soustava. To jsou naprosto základní věci a uvádět je jako "fakta", je přinejmenším úsměvné *4*

      2) Děkuji, že jste nás - hloupé uživatele konzolí - na tuhle skutečnost upozornil. Věnuji se hraní videoher zhruba 20 let (z toho asi 5 let na PC) a dodnes jsem si myslel, že videohry po nocích vyšívají čiperné babičky v domovech pro seniory. Takže videohry se vytváří na pracovním PC? Jsem opravdu štastný, že už mám v tomhle jasno. Ted' už mi jen zbývá zjistit, zda děti vážně nosí čápi nebo jsou to vrány a budu nejštastnějším obyvatelem střední Evropy *4*

      3) Neexistovat PC, tak neexistují bojovníci za PC a všichni bychom se věnovali smysluplnějším aktivitám, než jsou hodiny, týdny i roky života trávené před blikajícím monitorem hluboko do noci. O ušetřených nervech při přeměrování pindíků ve slovních přestřelkách na interfernetu nemluvě. Neexistovat konzole, tak by existovaly stovky milionů slabších a miliony silných PC a nic by se nezměnilo. Zarytí hlupáci by jen na internetu nenadávali na majitele konzolí, ale na majitele slabších PC sestav s tím, že oni jsou tou "brzdou" vývoje, nic víc, nic míñ *4*

      4) Ano, videohry jsou na konzole dražší, ovšem podstatné je, kde a o kolik. V zahraničí vyjde novinka na PLAYSTATION 4 / XBOX ONE kupujícího bez potíží na 1000-1200 Kč, přijedete do Czech republic a u řady obchodníků najdete cenovky v řádu 1690-1990 Kč. Skutečně za tohle může zlá SONY a zlý MICROSOFT nebo jenom nenasytnost místních obchodníků, hmm? Před několika lety jsem viděl nějaký "rozbor" ceny videohry ve výši 1999 Kč, což byla cenovka, kterou dlouho a rád používal jeden řetězec v CR, jehož název se skládá ze 3 písmen a prvním je "J". Nepamatuji si ta čísla přesně, ale cena 1 kopie hry byla u "J" 1999 Kč, z čehož mělo vývojové studio zisk kolem 400 Kč, vydavatel zisk kolem 500 Kč a zbytek....no, modří už vědí a SONY, MICROSOFT ani NINTENDO to opravdu nebylo *4*

      5) To je jediný bod, s kterým lze souhlasit a to bez připomínek. Škoda jen, že tuhle jednoduchou "rovnici" o tom, že každý máme právo vychutnávat si svůj herní koníček podle svých představ (na konzoli, na tabletu, na mobilu, na notebooku, na stolním PC), nedokáže pochopit ta extrémně zarytá část PC komunity, která se tak ráda montuje do všeho a nejvíce do toho, co se jich vlastně nijak netýká. Ale co naplat, dnešní doba přeje hlouposti i agresi a internet (o politice raději nemluvit) je toho ukázkovým příkladem. Naštěstí je těch rozumných hráčů - které skutečně zajímá hraní her bez ohledu na platformu, nikoliv honění si ega na herních webech - podstatná většina a to je jenom dobře. Jelikož pokud zmagoříme "z čísílek" všichni, tak to můžeme v herním i v reálném světě zabalit nadobro. Hezký večer *4*
    • ja by som to prirovnal ako Ferrari (PS4) vs Tatrovka (PC)...áno Tatrovka má omnoho viac koní (tak ako PC má vyšší výkon) ale s čím si radšej zajazdíš, čo je pohodlnejšie, luxusnejšie ? a áno na výrobu hier potrebuješ PC, tak ako na to aby ti priviezli to Ferrari potrebuješ kamión :D a môžme pokračovať, áno z kamióna máč širší dohlad (tak ako na PC) ale trápi ťa to keď si vo Ferrari, že ten čo ide vedľa teba v tatrovke ďalej dovidí ? (no teba asi áno) :D a takto by sa dalo pokračovať do nekonečna :D
      • Draken69CZ
        Tak to já beru Tatrovku (http://www.atsservis.cz/obr/tatra1.jpg) když dá Ferrari na zadek a nechá ho v dýmu za sebou rozumná volba. Jinak pokračuj zábavný čtení.

        P.S. kdyby si někdy v nějakém Ferrari jel tak by jsi o pohodlí nemluvil.
    • species
      Konzolové hry se vyvíjí na počítačích a kód se nenaťukává pomocí páček, křížků, koleček apod.
      ^
      hahaha :D
    • Kdyz chces hru prodat VUBEC ji NEMUSIS vazat na SVUJ treba "steam" ucet proste vytvoris NOVY a po dohrani ji prodas i s uctem, stejne dobre jako jakoukoliv jinou NEnavazanou na nejaky ucet... na konzolich usetris leda kdyz si hry moc NEKUPUJES dostanes k vanocum jednu dve hry za rok tak potom jo... Ale kdo to s hranim mysli vazne a kupuje aspon 1 hru mesicne tak trati nehorazny prachy na kazde hre 600,- *10* (to mas novou slusnou GK kazdej rok) *3*
    • 3 máš taky špatně, hráli by jsme tak možná na mobilech, pc to finačné absolutné neutáhne. viz 4% prodejů far cry 4 pro pc *1*
      • Pethulla
        že vás furt ty žabomyší války baví. Opakovaný vtip není vtipem a tyhle blbosti co tu melete furt dokola nebyly vtipné ani napoprvé.
        Co se těch prodejů týče, taky se to tu taky pořád opakuje - Steam prodeje NEZVEŘEJŇUJE - tudiž ty 4% jsou převážně krabicovky.
    • TheGGG
      kvůli pc pirátům už by všechny firmy krachly
      • Ty seš opravdu GGG *2*
      • Presne tak, Blizzard a Valve uz jsou na pokraji krachu.
        • TheGGG
          valve co vydělává na steamu a blizzard co vyku*vyl žánr fantasy, parádní příklady.
          • Trapas *1*
    • Čtyřku máš , podle mě, špatně.
      Na konzolích není krabicová hra vázaná na nějakou službu jako je Steam apod., takže hru můžeš prodat někomu dalšímu a většinu částky dostat zpět. Tudíž koupíš sice hru za 15 kil, ale po týdnu není problém prodat za 12 kil. Na PC koupíš za 9 kil a krabičku si můžeš akorát vystavit, protože hru máš zamklou a krabici s účtem ti fakt nikdo nekoupí.
      Tedy, pokud hraješ jen novinky, které dohraješ a prodáš, stopro tě to na konzoli vyjde levněji, jak na PC. Pokud starší hry, tak jsi na tom cenově přibližně stejně...
      • CrocoRay
        Takže na každé hře prodělám 300, resp. si za jedno dohrání zaplatím 300. Ne, to vážně díky, protože se ke hrám rád vracím a rád si vystavuji originálky, takže čtyřka není špatně.
        • Tak samozřejmě, pokud rád vystavuješ a vracíš se, tak tak dělej a hry si nechávej. Osobně jen málo her přehraju víckrát a kdybych chtěl, tak není problém si sehnat znovu.
          Jen jsem napsal svůj pohled.
          • CrocoRay
            Ok, ale kdyby to každý bral z tvého pohledu, tak se hry na konzole tolik nevyplatí, protože prodeje by byly o dost menší. I konzolisté si rádi hry vystavují a nechávají :-)
      • nevím jak ostatní, ale já bych si použitou hru za 1200 určitě nekoupil
        • ne když můžu mít fungl novou za těch 900 na PC, proč taky že
          • TheGGG
            a pak dáš 10 000 za grafiku, 10 000 za procák atd.
            • To aliG: Dej si chvíli od Games pauzu a načerpej síly, to co předvádíš poslední dobou je čirá zoufalost a nikoliv povedený trolling, trocha odpočinku by ti prospěla...
            • PC ti ale narozdíl od konzole může vydělávat. Já mám sestavu za 70 tisíc a už se mi díky mé práci zaplatil tak 6x
            • TheGGG
              jak jsem psal, hodně pcčkářů hraje ve 30fps. Na PC je to dostačující a na konzolích absolutní paráda. Chápu ale, že jsi vyhodil prachy za pc a tak teď on*nuješ nad číslíčkem frapsu.
            • no tak kazdej konzolista si zvykne hrat na nehratelnych 30 fps.A ano 10000 tisic a 10000 je 20000 tisic.tak 2krat drazsi nez ps4 ale 3krat vykonejsi takze trochu nefer vuci konzolistum *1*
  • Myslím že se všichni shodnem, že tahle hra by měla zůstat jen na konzolích.
    • CrocoRay
      Kdybys neměl ty čtyři lajky, tak bych napsal, že myslím, že se všichni shodneme, že jsi ču*ák :-)
    • TheGGG
      naprostý souhlas, na PC mají přece simulátor trávy a další super exklusivity.
      • FLOWER ta hra stou travou to je prece exklusivita sony NE? *1* *1* *1* sice pekna, hra ale dekuji nechci....
      • *6* Tak tohle bylo slabý. Příště zkus něco originálnějšího ju?
        • TheGGG
          já věřím, že simulátor trávy je dost originální, ale jsem si jistý že už na glitchstarteru sypete prachy do simulátoru namazanýho chleba.
          • Nepřipadáš si blbě, když si lajkuješ vlastní komenty? To je jako by sis kouřil vlastního ptáka *15*
            • Konečně nějaký vtipný příspěvek :-))
            • TheGGG
              haha, ještě si chval vlastní komenty
              • Reakce na příspěvek:

                no tak ja mam pc ktery neutahne ac unity takze ze si ho chvalim moc neplati *1*
            • Dobře ty! *3*
            • TheGGG
              LoL, nějaký důkaz, nebo jen brečíš? Radši si běž pokouřit.
            • Draken69CZ
              To on rád :D
    • Právě že teprve na PC se může plně rozvinout její potenciál.
    • Draken69CZ
      Nevím proč mluvíš za všechny a nevidím jedinej důvod proč to nechávat jen na konzolích.
  • já dostanu na Vánoce PS4 a mám slíbenou tuhle hru
    • ja ji mel na prosinec taky slibenou, ale pak se Rshit rozhodl ze vanoce budu mit az v lednu
    • tak petříčku nezlob nebo ti ježíšek nic nepřinese
  • Bohuzel se to pri projizdení centrem mesta dost seka (ps4)...takze za me v tuto chvili asi 8/10, az opravi (pokud to pujde) tak to bude super hra. :)
    • Na Xbox One naprosto bez problemu
      • https://www.youtube.com/watch?v=5z6ONWZ7etA

        osciluje to mezi 24-30 fps, stabilních 30 neudrží ani jedna konzole
        • ucho
          no nevím, prolítl jsem to video a v 90 % to drží stabilních 30 snímků, občas to klesne na 29. jen při výbuchu na konci XBOX verze padne na 26. žádná oscilace mezi 24-30 se rozhodně nekoná...
          • tak to jsi asi špatně koukalo ucho
            • Tak nevím ale zkuste si vzít fakt rychle auto a projet se s nim městem ve dne, dyt to je šílené co to dělá, totálně se to místy trhá...
          • Draken69CZ
            Přestřelka kolem druhé minuty, ale rozhodně v celkovém pohledu to není tak hrozný.
    • jindra.veliky
      me se to teda vibec neseka a nikdy nesekalo

      nahrano mam cca. 30 hodin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit