Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SkillJam
    Co takhle udělat něco podobného s Dragon Age: Inquisition? S tím zažívám někdy opravdu zajímavé věci na x360...
    • Se nedivím, hraní DAI je zážitek opravdu zajímavý.
      • SkillJam
        Tak ona jako hra v samotném jádru se mi líbí a je podle mě opravdu dobrá, ale ty technické věci kolem (nevím jak na pc a nových konzolích) to někdy zabíjejí a shazují celkový zážitek opravdu hodně dolu... Ale o verzi na lastgen se nikde nepíše, je mi jasný, že většinu už zajímá nextgen, ale starší konzole má stále strašná spousta lidí.
  • Co to je za zaplacený žvásty? Hra je na X360 tak hnusná že člověk ani nechce věřit a je mnohem hnusnější než FH1. A čímpak to asi bude? Je to jednoznačně zadáním těch všiváků z Mrkvosoftu aby hra byla na X360 hnusná a tlačili tu svou hnusnou VHSku. Na X360 nekupovat, vyhozené peníze, FH1 je mnohem lepší koupě...
  • ano na xbox 360 je hra spackaná nachval / synovec mi plakal že ako mohli tu verziu pokaziť ani animacie nemá volna jazda po lukach ani rally strašne / aby bolo hnustná a rozdiel na verziu xbox one bola božia aby sa im predavala konzola ,keď vedeli GTA urobit v krasnej grafike aj počasie atď na xbox 360 a PS3 tak prečo fonza vypada ako Fonza 2 alebo 3 a nie ako fonza 4
  • RakeW
    Díky za takový článek. Mě to jen utvrdilo, že jestli někdy druhý Horizon zkusím, tak jedině až na Xbox One. Nicméně s ohledem na to, že v delším časovém horizontu plánuji nahradit X360 spíš PS4, k tomu stejně asi nedojde.
  • Poslední Forzu jsem hrál hodně, bezva hra, ale Horizon má fakt hrozně arkádový jízdní model a nezaslouží si jméno Forza. A věci jakože vyjedu do pole nebo někam a auto se ani nezpomalí, pořád to plave stejně ať jedu po čem jedu, hrůza.
  • Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že jsem vyhodil prachy za něco, co patří do koše v mateřský školce, kde na to děcka po dvou kakaech budou blinkat a smrkat barvičky. Tahle hra vůbec neměla vyjít.
    Zatímco v Rogue mám pocit, že hraju hru přesně uzpůsobenou pro old-gen konzole a na obrazovce mám to nejlepší, co mi může moje stařičká X360 nabídnout (nemluvě o supr hratelnosti), v případě Horizon 2 je to propad o šest let zpátky v grafice a o deset ve hratelnosti.
    Tahle recenze naprosto podprůměrnou hru vychvaluje, s čímž nesouhlasím. Osobně se víc přikláním k názoru, co napsali pánové tady: http://www.jenprohrace.cz/news/x360-verze-horizon-2/
    • Jednička se odehrávala v Kalifornii?
      • Vidiš, ani nevim. Na googlu jsem našel Colorado. Budu správnej hnidopich a a jdu napsat autorům článku :-D
  • Prázdna hra pro prázdné hlavy
  • Dogkiller
    Ani nevíte jak moc mě mrzí, že Forza nevyjde i na PC. *9* Obrovská škoda, proč dělali tak krásnou hru jen pro jakousi konzoli? Pffff. Nechápu to. *9*
    • ak hru vydas na konzolu kde ti napriklad microsoft zaplati spustu za exluzivitu, do toho este vies, ze publikum je niekolkonasobne vacsie ako na PC, hlavne v USA, Kanade a UK. Naviac forza ma vcelku dlhu tradiciu a spustu fanusikov.

      A okrem toho neviem co plackas, na PC je spusta skvelych zavodnych titulov.
    • Draken69CZ
      Hi hi tvoje chyba *5*
      • homeles8
        Aspoň už víme kdo za to může. Zabíte Dogkillera a hry budou vycházet i na PC!
        • co to meleš ořechu
  • N0isy
    Co to jako je? Zpátky do minulosti? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit