Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autorům už ujel vlak s X-Wing miniatures od Fantasy Flight Games.
    • A navíc tohle má ošklivé miniatury a karty v podobné grafice se obvykle vyskytují u špatných Print&Play her, nebo prototypů. *3*
  • Black_Hand
    auyi, what? novy freespace?! ... aha :S:S:S:S:S omg.
  • PreidaQ
    Ty bláho, už se mi zastavilo srdce, že FS3 je na Kickstarteru, a ono ne. *9* Ale tohle je taky sympatická věc.
    • No já nevím. Nyní jsem spíš raději, že nic takového dalšího nevzniká. Hlavně teď, když se s vesmírnými střílečkami roztrhl pytel (Elite a Star Citizen) a teď se chce kažý svézt na vlně slávy onoho žánru. Raději ne. Aspoň ne teď. Děkuji :)
      • Freespace je ale něco úplně jiného než Elite a Star Citizen. Opravdová a dobře hratelná vesmírná arkáda s dobrým příběhem tady snad od doby FS2 nebyla (nebo o ní nevím).
        • Black_Hand
          Squadron 42 (Star Citizen) ma byt jako Wing Commander/Freespace/Tie Fighter.
  • svet potrebuje Freespace 3 !
    • Souhlasím s tím, že svět potřebuje další Freespace. Minimálně proto, aby se dozvěděl, co se dělo po konci FS2. *1*
    • Keyz
      Já bych raději hru z prostředí seriálu Farscape.
      Dominar Rygel XVI *5*
      • Nikdy! Nikdy Farscape neodpustim, ze se kvuli nemu zrusil Firefly. Pote, co jsem dokoukal Firefly jsem zkusil Farscape, a nechapu, jak to mohlo projit. Pribehove asi ok, ale ty kostymy... boze... ty kostymy...
        • Farscape - Scifi
          Firefly - FOX

          Takže až na první písmeno názvu nemají ty seriály skoro nic společnýho. A konec Farscape by bez minisérie byl snad ještě horší než konec Firefly.
          • Jo, ale officialni duvod zruseni Firefly je nizka sledovanost.... protoze v dobe, kdy se zacal vysilat Firefly jel uplne ve stejnou dobu uz zabehly Farscape.
            • Viz wikipedia a data vysílání, to asi mluví za vše...

              http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Farscape_episodes#Season_4_.282002.E2.80.932003.29

              http://en.wikipedia.org/wiki/Firefly_%28TV_series%29#Broadcast_history

              Za zrušení Firefly může jedině FOX, když vezmeme, že pilot odvysílal v prosinci snad jako poslední epizodu... Pokud teda nesvádí nižší sledovanost na Brity, to by bylo fakt vtipný *3*
            • http://nerdapproved.com/news/former-fox-president-explains-why-firefly-had-to-be-cancelled/

              "Don't forget that "Friday Night Death slot" was up against Farscape, which was at the time the highest rated cable (non-premium) series ever. Pitting Firefly against the top-rated sci-fi show of the time and not advertising Firefly is what caused the terrible ratings. Anyone who wants to blame the ratings has to blame the Fox execs who chose the timeslot and failed to promote the show."
            • No není to pravda, Farscape se vysílal o prázdninách, Firefly od konce září do prosince.
            • Keyz
              Škoda, že to takto dopadlo. Firefly mě také bavil. *10*
  • KIMCID
    doufám že bude brzo u nás

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit