Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin.mares.984
    Diky redakci za fajnove cislo, zatim se mi jevi jako zdaleka nejlepsi z poslednich LEVELu. Skodaj jen, ze asi definitivne po Radku Frierichovi konci i Honza Herodes se svou rubrikou, ale na druhou stranu se tesim na nove sloupky od Vladi Gersla, urcite je to zajimavy clovek a jsem celkem zvedavy, co bude rozebirat v dalsich cislech. Superhrdinske tema Jirky Pavlovskeho je "superctive". "Svoboda volby" od Honzy Švelcha bylo taktez kvalitni pocteni. Je opravdu tezke vybrat to nejlepsi, recenze Alese Smutneho na oba Assassiny se vyborne ctou, totez Pavel Dobrovsky a jeho Far Cry 4 nebo recenze Vojty Bednare na Dragon Age: Inquisition.

    Dana Vavry je mi trochu lito, kdyz psal jak ho museli omyvat, kdyz cetl hodnoceni kritiky vuci Dragon Age: Inquisition potom, co sam hru na XBOX One hral par hodin (kolik, ze presne???). Vazne mi to mrzi, hlavne v kontrastu kdyz se podivam na Andreje Anastasova, stejna vekova kategorie jako Dan Vavra a i po tech vsech letech a neprebernem mnostvi dohranych titulu, ho neopustila chut poradne hrat, kdyz dokaze stravit pres 200 hodin u DA: I... nojo holt ne kazdy je tak genialni, ze dokaze vyrknout ortel po cca 5-8 hodinach.

    I kdyz, trochu me zklamalo, ze Dan Vavra prece jen nesepsal tech 100... proc nesnasi Dragon Age Inquisition, snad se pochlapi a neco podobneho jeste zkomponuje trebas opet na Games.

    Uz se docela tesim na pristi cislo a specialni clanek k vyroci 20 let LEVElu.
    • *11*
  • jenom dotaz já koupil el.verzi a tam žádnej kod není?!
    • Mám stejný dotaz. K e-verzi se kód nedává?
      • "Jak obdržím plnou hru k e-verzi?

        Posílání kódu k plné verzi hry je nadstandardní služba, kterou v současné době poskytuje mezi elektronickými verzemi časopisů pouze LEVEL. Z toho důvodu je ovšem potřeba počítat s určitou dobou na zpracování údajů o koupi. V praxi by vám klíč k plné hře měl přijít na e-mail druhý pracovní den po zakoupení časopisu. Může se ovšem stát, že tato lhůta bude delší, mějte tedy strpení. Pokud vám klíč k plné hře nepřijde v rozumné době, kontaktuje nás na adrese redakce@level.cz."

        Jo ták.
    • ja bych na tvem miste okamžite volal policii
  • KIMCID
    škoda je že neni level na jemňejším papíru.... *5* I když za 99kč drahej toaleťák.
    • To by ses moc kvalitne neutrel *13*
    • za tohle dostaneš ban. kritizovat LEVEL je prisne zakazano.
      • KIMCID
        *1* *1*
  • Asharak
    Jděte s prominutím do ***, nejlepší pocit když člověk dočte poslední stánku a zavře level, a ono, ty krávo ALZA?! FUJ. Hnus. Bleah *13* *11*
  • level 248 aneb troliong zpátky v akci.
  • Co moze komu vadit na Pavlaci? Vtipna stranka a bodka na zaver kvalitneho poctenicka. Mne sa zda ze na nete ludia hejtuju uz len z principu. Na futbal sa im nechce chodit tak musia vsetko kritizovat za kompom. Pokial to je opravnene nepoviem ani pol slova ale zrovna pavlac je super..m
    • Souhlasím. Já mám rád poslední stranu a vůbec nechápu, jak někomu může vadit ...
    • Dogkiller
      Tady rozdávají bany za trolling a pak sami trollují v Levelu, navíc to ani neumí. V tom je ten problém. *3*
    • Tilwaen
      Mně osobně tedy Pavlač přijde jako zbytečná a bezesporu nejslabší část celého časopisu. Občas se u ní člověk pobaví, to neříkám, že ne, ale většinu času po jejím přečtení má spíše trapný pocit, než že by se cítil extra pobaveně.

      Ale je to jen jedna strana, tak není potřeba proti tomu nijak zvlášť brojit.
  • Snad poprvé jsem si koupil Level, neboť jsem se nechtěl nudit v dvouhodinové jízdě vlakem z Hradce Králové do Letohradu, a byl jsem příjemně překvapený. Až na drobné chyby v gramatice (U Vávry tam je mi místo my apod.) se mi to moc líbilo a přeju mnoho úspěchů do budoucna :-)
    • Já zas četl Ledohradu :D Jsem si říkal, kde vzal týpek vlak do Západozemí....
    • Jambbo
      Sakra, četl jsem Leningradu místo Letohradu.
      • Inquisitor
        To by jeden Level byl sakra málo na takovou štreku :D
  • Ja se asi k LEVELu nedostanu,ale Vavra tam pry kritizuje další RPG?Dragon Age Inquisition je jedno z nejlepších RPG co jsem kdy hral (a nejspis ještě nejaky cas hrat budu..) Hrozne jsem zvedavej na to jeho veledilo..
    • to jeho veledilo bude totalni fail, tady na games to samozrejme dostane 10/10 protože vavra je pro ne buh, ale v zahraniči to smetou pod zem ta hra bude obrovskej nudnej prekombinovanej fail
    • No hrál jsem všechny RPG od biowaru od Jade Empire k SWTOR, ale, tvrdit, že DAI je jedno z nejlepších RPG? Planescape torment, Baldurs Gate, Fallout ti asi nic neříká nebo jsi hodně mladej.
    • applepie_svk
      sorry, ale v porovnaní s staršou tvorbou BioWare je DA:I len trápnou zlátaninou... posledné dobré RPG čo od nich vyšlo bol snáď DA:O.
    • Keyz
      Vávra nekritizuje. On píše objektivní pravdu založenou na faktech a posvěcenou církví. *3*
      • v Divinity original sin muzete narazit na uvezneneho manika, z jehoz povidani vyplyne, ze byl nejakym zpusobem unesen z ,,naseho,, sveta a je v soku z magie a potvor co jsou kolem...a nakonec potichu doda...a nejsou tady zadne zachody :D Nevericne jsem na to koukal :D
      • Tilwaen
        Na to konto první, co mě napadlo, je - jaký má náš místní Ježíš názor na Dana Vávru? *2*
    • Vávra má pravdu, ty tomu nerozumíš.
    • moc jsi toho asi nehrál vid?
  • Po dlhšom čase bezkonkurenčný diel, ktorý mi padol úplne podľa môjho gusta. WoW moja srdcovka, Far cry 4, nové AC, Gta V, Dragon age inquisitor a este ktomu bonus do War thunder! super :)
    • Kvuli tobe si to ted koupim *1*
      • jj, který hráč by nechtěl Havoc za Brity tier 1 :)
        • ti, co ho uz vic nez rok maji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit