Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DA

    https://www.youtube.com/watch?v=Hk36b_zGbQI
    • klidne toč je to dobrý, jen nefun do mikrofonu a videa by meli byt delší
    • "lepší než nejnovější díly Call of Duty" ... "skriptovaný jak blázen ani se to nedá hrát." při hraní Halo, to je těžkej trolling :D
      • Tak trochu se trollovat musi :_D
  • ringmancz
    nestihl jsem podcast, tak se zeptám tady: Hoši, co plánujete udělat s těma červenýma kaňkama? Stydíte se aspoň? A jak je možný, že jste nepsali o srovnání pCars a Driveclub?

    https://twitter.com/jaydeecz/status/555011439858294785/photo/1

    zapomněl jsem na #tvrdadata
    • Stejně to je jenom přehled toho, kdo co kdy opsal nebo ne ze zahraničních webů, ne?. Vždyť se všude píše skoro to samé a je jedno, jestli to tam je o den dříve nebo později. Většina novinek evidentně pochází ze stejného zdroje.
    • ringmancz
      ty vole, on sem asi chodí do diskuzí :D twitter mi píše: Sledování uživatele @jaydeecz a zobrazování tweetů uživatele @jaydeecz vám bylo zablokováno.
      • Tilwaen
        Aspoň jde vidět, jak svědomitý člověk to ve skutečnosti je. Nejdřív na Games vybuduje návštěvnost a teď ji i osobně zvedá!
        • Mart9
          Jak vybuduje návštěvnost? Vždyť to tady stálo za h o v n o. Moc dobře si vzpomínám, že jsem začal navštěvovat games až ve chvíli, kdy byly nové ještě na stránce beta.games.cz
          • Tilwaen
            Samozřejmě, že tu návštěvnost vybudoval on. Má to i na svém Twitter profilu a ohání se tím, kde se dá, tak to musí být pravda. Teď ji úspěšně buduje na EG pomocí Excelových tabulek.
      • Inquisitor
        Přesně v jeho stylu, stejně jako na eurogameru, všechno zabanovat. Jakýkoli naznak odporu, ihned a bez prodlení ztrestat. Tragický případ člověka, kterého přerostlo vlastní ego.
        • Jack1947
          To já chápu ale co nechápu, co hroznégho mu tady na Games vyvedli nebo to je jen pitomec a má potěchu z toho že může "škodit".

          Labilní člověk řekl bych jestli takhle vystupuje v reálu.Tedy možná žije jen v nějaké koule a ani v reálu
          neexistuje kdoví. Zlaté Games. *4* On, to tady asi sleduje co, - toho musí žrát.
          • Inquisitor
            Jeho nejvíc žere, že nás tady nemůže všechny zabanovat :D
            • Jack1947
              Přesně, zahleděný člověk sám do sebe, to vše plynoucí z vlastního selhání. Pravděpodobně... smutné.

              No ale tak ono jde o to že to je cílené tenhle "hejt" na redaktory - tehdy redakce byla jiná za honzíka. Takže je to jen čirá bující nenávist. Prostě člověk nebezpečný jak sobě tak hlavně svému okolí.
    • Draken69CZ
      Myslím že games by mu mělo platit "Vybudoval návštěvnost Tiscali Games " XD ten pán má "malej" problém.
    • Inquisitor
      Je to prostě vůll jak anděl.
    • Mart9
      Rozhodl jsem se během následujících několika dní navštěvovat kromě games i eurogamer, abych viděl, jak skvělý je to web.
      • Mart9
        Samozřejmě s adblockem, pokud tam nějaké reklamy vůbec jsou, když je to tak skvělý web.
    • Nech našeho mediálního boha na pokoji... *16* *16* *16*
    • Jack1947
      JD je omezený, sebestředný blb. To je snad jasné ale nechápu proč cíleně se soustředí hlavně na Games.

      Vždyt mu defakto nic moc neudělali ne? když tady byl... nebo je jen zahořklý nenávidí se nad tím že zklamal sebe hlavně. Onanista nad vlastním egem. Jen nechápu proč a myslím že se to ani nedozvím.
    • ucho
      Blesk se taky o všem snaží informovat jako první. To ještě neznamená, že je to nejlepší zpravodajský portál. Rychlost sama o sobě je v tomto oboru vcelku o ničem. Důležitější je spíš ten stálý přísun informací...
      • Tilwaen
        Tam to někdo krásně shrnul slovy: "k cemu ti je ze mas gulas v jednu kdyz se neda zrat?"
    • Keyz
      Samá červená...Já bych to zde rovnou zavřel. To prostě nemá cenu *1*
      Btw, ví vůbec eurogamer, že existuje nějaký český eurogamer a jak to tam vypadá?
  • jindra.veliky

    PC verze GTA V bude vyžadovat pravidelnou autorizaci přes internet. 

    Ani si nepamatuji, kdy jsem hral nejakou a zaroven PC nebyl pripojen k internetu, takze zadnej problem.
    • Jack1947
      Crack to jistí. *4*
      • Keyz
        https://www.youtube.com/watch?v=htbDeD-wv7s
        • Jack1947
          R.i.P
          • Keyz
            Pořád fungují. Jen crackují menší věci.
            • Jack1947
              To je docela škoda co? vždyt je to jedna z nejstarších skupin vůbec. (Grup) Since 1985.
      • frag.ment

        PC verze GTA V bude vyžadovat pravidelnou autorizaci přes internet. 

        To se tu sešla pěkná trojka :-D
        • Jack1947
          Proč ne, aby si hrál např originál a nemusel se otravovat s nějakými blbostmi sáhneš radši po cracku ne? i když (ne)chápu že někdo řije v celibátu nejí/nepije a užití cracku je porušení tiché dohody. U nejvyššího tam nahoře se budou vzpovídat po smrti všichni. Nebo dole... takže s tímhle jsem ochotný žít.

          I když jak tak koukám pravidelná autorizace = bypass bude zase trochu oříšek no.
          • Zrovna ty si určitě koupíš originál, na který pak hodíš crack *15*
            • Jack1947
              No v reálu jsem to nikdy takhle nedělal ani u GTAIV. Hele možná mnozí měli nějaké prpblémy ale mne to až na tu "otravnou" social club službu tak hrozné nepřišlo.
    • Veskoslav
      No ono je rozdíl hrát po netu a nebo být nucen něco neustále autorizovat. A jak je u Rockstaru zvykem, tak to bude neskutečně zprasená služba.
      • PC verze GTA V bude vyžadovat pravidelnou autorizaci přes internet. 

        Souhlas. GTA IV byl ostatně děs. Ten debilní launcher se mi spuštěl snad půl minuty. Kdežto s crackem byla hra spuštěná za pět vteřin. To je tak, když je člověk odměněný za to, že si hru koupil *1*
  • Keyz

    Zajímavé krátké video o tvorbě realistické grafiky

    http://www.pcgameshardware.de/Neue-Technologien-Thema-71240/Videos/Neues-Video-zur-Unlimited-Detail-Engine-1136617/
    • C-BEAM
      *7* ach jo zase tie ich keci ...
  • Hrajete někdo Elite Dangerous? Vypadá luxusně.
    • Teď si dávám přestávku, ale je to luxusní
  • Keyz

    TotalBiscuit krátce o DA:I

    https://www.youtube.com/watch?v=KcMrNDTOWXc#t=490

    Rozebíral tam to dilema na které také narážím. Je to lehké a tak by to mělo být řešeno zvednutím obtížnost. Poté je dobré používat ten taktický mód který je zase na h*vno anebo více chlastat lahvičky... V prvním díle dokonce vydali patch aby to bylo více easy..Nemluvím ani o automatickém friendly fire a také, netrefování lučišníka jestliže v jeho směru střelby byly překážky z NPC anebo potvor. (skoro k nevíře, že tohle vůbec vyšlo v dané době jako velké RPG)

    Také tam mluví krátce o daných vedlejších úkolech a srovnává i další prvky oproti prvnímu dílu. Zajímavé krátké info.

    Ale keců v kodexu tam je teda jako sr*ček v žumpě u bytovky Jestli to někdo vše poctivě čte tak to je borec. Nejlepší jsou kostry a vedle kniha...Borec to asi napsal, zjistil co to je za hovadinu, tak raději chcípl a za roky poté co se rozložil jsem tam našel knihu.
    Případně vyj*bávací úkol najdi 40 knih ve své pevnosti. Předtím tam nebyly a najednou tam po zadání úkolu jsou a nikdo z debilních NPC je nesebere, protože NPC zde (AAA+ RPG z roku 2014) stojí na jednom místě jako sochy. Nakopnou toho vo*a co tyhle věci prosadil tak pořádně, že ho ani slavný Google nenajde *10*
    • Nechápu, že tuhle hru ještě někdo řeší. Však je to totální výsměch značce DA. Ale je to pochopitelné, neumím si představit DA Origins na ovladači, tak to museli zprznit aby to mohly hrát masy. Už když vyšlo první video tak to bylo jasné, že to bude blbost. Nejvíc nechápu, proč osekali skiltree který byl v Origins úplně perfektní. Děkujeme konzole!
      • Keyz
        Pamatuješ DLC The Golems of Amgarrak?
        To bylo ještě více HC jak původní hra bez patche. *15*

        Já ve hře pokračuji po delší době tak se stále divím jak to je neustále stejné. Opravdu jako MMO v SP podání *9* . Nějak nevím co to vlastně je. Ten grind tam není tak zábavný jako v Diablu a questy zase nejsou tak super jako v RPG zaměřeném na příběh.
        Navíc ty dvě cesty: Templáři / Mágové jsou si velice podobné. Zaklínač 2 byl naprosto rozdílný když jsi volil jednu ze dvou cest.

        Je škoda jak ta série dopadla. Od taktické příběhové hry přes akční rubačku po MMO grindovací rubačku. Ještě první díle měl přeci různé začátky. To se také jen tak nevidí. Škoda, že to nebylo prvně více oceněné jak to bylo nová značka. Zpětně to bylo opravu něco extra na velkou hru.
        • Jack1947
          Není to jediná hra která se propadla z normální hry do mainstrýmového dna. Holt dnešní doba a aby byly hry vždy nejvíce přístupnější širokému publiku, at to publikum nehraje radši. *3*
      • MrSanta
        Origins byl na konzolích. https://www.youtube.com/watch?v=jJyZgArGbkk
        • Keyz
          Jak je vidět, tak to také šlo udělat na konzoli takticky.
        • Však jo a proto to tu vždycky všichni konzolisti hejtovali.
  • oin.odin

    FFXIV

    2.5 part I ... 2.51 .... part II - http://youtu.be/x5K-70mm29g poktorom (cca o 3 mesiace) bude nasledovať ... 3.0 ... aka. Final Fantasy XIV Heavensward ... http://youtu.be/68CNzwinqlg ... mame sa na čo tešiť a to človek neráta FF Type-0 a FFXV ... to bude rok ...
  • Nesleduju situaci, mohl by prosim nekdo napsat, jestli uz je AC:U hratelny a opraveny? A jestli to vubec na GTX 770 rozjedu, na steamu za 40€, vzhledem k odlozeni GTA by to bylo hezke vyplneni casu :D ale nevim jestli se da hrat, proto se ptam... prosim trolly neodpovidat :)
    • Pořád to má spoustu problémů (ale těžko říct, jestli se vůbec někdy opatchují, nebo se na to Ubi vybodne).
  • Sam

    Jestli si rozjel DayZ mod tak by si měl rozjet i standalone. Má to podobné nároky a běží mě to přibližně stejně jako mód. Bohužel jen ty dropy ve větších městech, ale tomu se zatím nevyhne skoro nikdo. Jsem na ně zvědavý jestli se jim to vůbec podaří pořádně optimalizovat, protože to bude hodně těžké a moc v nějakou velkou optimalizaci nevěřím.
    • tak jsem si říkal jestli ten Standalone nebude momentálně ještě víc náročnější tím že tohle je jenom ve fázi vývoje a Dayz mod byl jenom takovej doplněk k hotový Armě 2
      • Jack1947
        Bude náročnější, možná ne o moc ale bude. Vždyt tam přidali přes tu dobu co to bylo a je v EA hodně věcí, třeba nasvícení atp...
  • Rudysoft

    Vyšmelím RPG hru po Steamu za neco co nemám

    Vyměním klíč ke Steam RPG hře The Incredible Adventures of Van Helsing za nějakou jinou hru
    • Frozen Synapse? *1*
      • Rudysoft

        šmelina

        Jo to vypadá dobře, tak si mě přidej do Steamu, jsem tam jako Rudysoft a uděláme výměnu ;-)
    • ringmancz
      dej to kamarádovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit