Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pussy Walk

    Chtěl bych se zeptat: Bude tu recenze na hru Pussy Walk?
    • Jack1947
      No nevím, na jedno zahrání dobré ale že bych se k tomu vracel *7*
      • Ty se prvne nauc vycist s textu sarkasmus! *3*
        • Jack1947
          No když o tom tak přemýšlím tak... asi 10/10 s odřenýma ušima přeci jenom je tam náš prezident a je mu i docela podobný, kdyby tam bylo více úrovní bylo by to lepší. Recenze na to nebude protože free online hry se zde bohužel nerecenzují. Jinak super satYra a možná ani ne, spíše reflekce skutečného kořelky zemana. *4*
          • Jacku Jacku, ty ses fakt vtipalek. *1*
    • Za mě 10/10. Návyková hratelnost a jeden z nejlepších soundtracků.
      • jj. ještě bych vyzdvihl animaci při pádech a charismatickou hlavní postavu.
  • Nejprodávanější exkluzivity roku 2014 na anglickém trhu: 1. DriveClub, 2. The Last of Us Remastered, 3. Halo: The Master Chief Collection.

    Dá se tomu říkat ještě exkluzivita? Vždyť dvě z těch her vyšly i na jiných systémech (a ještě k tomu dřív). Podle téhle logiky by se dala přeleštěná verze nějaké hry pro PC taky nazvat exkluzivitou (GTA V).
    • proto loupeznici milujou konzolisty, 2 ze tri nejprodavanejsich her jsou remastery, proste jim staci velice malo a jeste navic recyklovany malo
      • Však to neznamená, že si to všichni koupili podruhé.
  • Kozy
    http://steamleft.com

    767 hodin
    • Thorar
      4209 continuous hours
      175 days,9 hours,7 minutes
    • x_ander
      1107 hodin. To půjde :)
    • Veskoslav
      3149 hodin. Ale nevím, jak to počítá. Docela by mě to zajímalo. Takový Warframe může člověk hrát celý život a nemusí jej nikdy dojet.
      • ringmancz
        já mám 3807 continuous hours

        statistiky to bere z howlongtobeat, free2play hry nemáš v knihovně, takže ty to asi nebere
        • Veskoslav
          Já F2P hry mám v knihovně i po odinstalování:) Proto se ptám.
          • ringmancz
            v knihovně na webu možná jo, ale v klientovi ne
            • řekl bych že ti tam zůstanou hry který máš z bety, nebo máš Achievementy u ni *12*
            • Veskoslav
              V klientovi u sebe mám. Proto se ptám znova. Mám tam například Team Fortress 2 nebo Dota 2 test. Obě odinstalované a minimálně čtvrt roku nepoužívané.
    • Jazz
      2956 continuous hours
    • 2010 continuous hours
      83 days,18 hours,20 minutes
    • ucho
      6225 hodin
      • Lukyz
        Dopr* *1*

        1407 continuous hours
        58 days,15 hours,0 minutes
        • Inquisitor
          1763 continuous hours
          73 days,11 hours,53 minutes to mám ještě co dělat :)
          • This website is under heavy load

            We're sorry, too many people are accessing this website at the same time. We're working on this problem. Please try again later.
  • H1Z1

    Tohle video je příkladem toho proč by stále nestabilní hra neměla mít in-game obchod: https://www.youtube.com/watch?v=y5r0t8HHoWk
  • sadas

    https://www.youtube.com/watch?v=mMTSobSXhiY
  • Nepotvrzeno: Major Nelson chystá herní oznámení. Jako podklad pro Twitter účet vybral část fanouškem vytvořeného obrázku s Artoriasem (protivníka z Dark Souls).

    Tak Artorias nejlepší rytíř z videoherního průmyslu posledních let, možná i historie? Parádní napsaná postava, amoring, desing, společník. TOP!!!
    • NA to, že to dělaj japončíci bych čekalněco naprosto trapně infantilního ale musím uznat, že ta postava vypadá dostdobře, alespoň na artworcích, hru jsem nehrál.
  • Jack1947

    Watch Dogs 2 se prý nebudou bát nových nápadů a konceptů, jednička podle šéfa vývoje nebyla ani zdaleka dokonalá.

    Fakt? nebyla dokonalá a byla vůbec hratelná... hrál jí... počítám že zas tolik o tom pomalu neví.
    Hlavně že se zaplatilo druhé lepší pokračování doufám že s nějakou podobně zpitomělou postavou. Nejlépe by ste mohli hrát za bezdomovce. Který odhalil obrovskou korupci v internetu a spojil se s hackery - aby jí potlačil a spasil svět. Furt lepší námět než původní hra kde ten zakuklený trikot k tomu neměl faktr daleko (k bezdomovci).
  • B.o.b

    Watch Dogs 2 se prý nebudou bát nových nápadů a konceptů, jednička podle šéfa vývoje nebyla ani zdaleka dokonalá.

    No hlavně ať si řeknou co to má být. Jinak když člověk hraje Watch Dogs, tak se neubrání pocitu, že ta hra je trošku nedodělaná.
    • I kdyby to bylo bez bugů stejně to je hovadina. Je vidět přes zdi, hacknutí ?kanálu? způsobí výbuch, hlavní hrdina tam běhá s šátkem přes xicht, přitom by ho dávno sejmuli jako teroristu *1*
      • Protože všechny hry maji úplně logické herní prvky, ze?
        • Je rozdil mezi nelogickym hernim prvkem a kravinou jako kanal co jde hacknout a vybuchne.
  • http://www.memecenter.com/fun/166927/this-is-why
    • Lol jak kdybych viděl triple buznu *1*
  • Zaklínač 2, "zdarma" v rámci Games with Gold na X360

    Kdo náhodou nehrál neprohlupte, Divoký hon se blíží *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit