Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metal gear: ground zeroes - plazeni se

    cau, v controls jsem nasel pouze tlacitko pro quick dive....ale ten funguje jen s rozhebem. ve hre je ovsem misto kde se potrebuju zacit plazit z mista ale nevim jak ...a nechce se mi verit ze to nejde... nevite nekdo ?
    • Stačí podržet tlačítko, které používáš pro kleknutí ;)
  • Draken69CZ

    Ve Windows 10 nás čeká osobní asistentka Cortana.

    No na mě si holka chvilku počká.
    • tomocz
      Pořád to je tak, že bude fungovat jen v EN verzi Windowsů?
      • Tilwaen
        Je to velmi pravděpodobné. Implementovat něco tak komplexního do češtiny by bylo příliš nákladné, stejně tak jako není ve stávajících Windows systémech implementováno české hlasové ovládání.
  • ringmancz

    zemřel autor hudby GTA V

    http://www.rockstargames.com/newswire/article/52380/rest-in-peace-edgar-froese-of-tangerine-dream
    https://soundcloud.com/rockstargames/gtav-score-place-of-conclusions

    The Cinematographic Score je úžasný
    • Především zemřel člen Tangerine Dream.
      • ringmancz
        to by určitě spoustě lidem řeklo víc než to, co jsem napsal já. a navíc je to ve článku napsaný
    • Ani on se GTA V na PC nedožil...
    • Myslel jsem, že tu hudbu dělal Michael Hunter jako u starších dílů GTA.
  • Hanzales

    YO

    Jo tak tenhle monitor bych si dal fakt líbit! A to možná i kdyby z toho vylezlo nakonec TNko.
    http://www.guru3d.com/news-story/acer-predator-xr341ck-34-curved-gaming-screen-with-g-sync.html
    • Keyz
      21:9 ultra-wide *15*

      Ale pro filmové hry super. Je na filmovou hru není potřeba 144Hz + G-sync.
      • Jack1947
        Jak kterou ale pokud je rychlá akce tak těch 120hz což je standardní u většiny tv, akorát. Na pc filmové hry s vyjímkou pár vlastně nejsou takže to je ok.

        Spíš jaké pc nakrmí těch Ultra HD nebo kolik to je a kolik grafik bude potřeba ve vysokém nastavení, počítám že to podružné hrám.
        • na tom nespustíš ani filmy ani hry protože vetšina filmu se dneska točí ve 1080i a hry v 720p (konzolove) takže ti to na tom nepujde, nebo to bude mít černe pruhy
        • Televize maji 120hz mozna tak na marketingovym letaku. Dalsi snuska kecu od Jacka.
          • Draken69CZ
            Já mám 600 a každý frame si dokážu vychutnat *3*
    • Jack1947
      Jmenuje se to stejně jako náš predátor *2*

      21:9 (mrtvej formát btw) a docela velké 85-7 cm je hodně na monitor. Taky cena bude parádní když před lety obyčejné IPS 30" což bylo tehdy max a i dneska stojí velké peníze.

      Proč by se ale proboha koukal na vyhasínajicí TFT když můžu mít za dvojnásobnou možnou trojnásobnou cenu parádní LCD... to mi hlava nebere.
      • Zase placas nesmysly a vubec nevis co znamena TFT a LCD... *7*
  • nestaci ti 20 retro obalek levelu? *5*
    • frantisek_nejezchleba
      stačilo by, ale mám doma jen jednu. *9*
      • myslíš ten Residet Evil? kterej je teď na hlavní stránce?
  • frantisek_nejezchleba

    Dnes retro nebude?

    *9*
  • Lukyz

    Zaklínač 3: Divoký hon

    V pondělí v 20h bude na Twitchi live stream s novým gameplayem z W3 *14*

    http://www.gog.com/news/the_witcher_wild_hunt_special_on_twitch
    • To bude pro fandy Zaklínač 3: Divoce hoň *1*
  • ringmancz

    Romero hraje Dooma

    https://www.youtube.com/watch?v=ygp4-kmjpzI
  • jakubc
    Nová česká tower defense hra pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aldagames.dyl

    Je i na iOS. Trochu si to bere inspiraci v Byl jednou jeden život a je to fakt povedené, úplně zadarmo a bez reklam.
    • Produkty v aplikaci: 40-200 Kč...
      • jakubc
        A co jako? Je to singleplayer a můžeš si za prachy koupit jen to, co normálně získáváš i hraním. Ale já zapomněl, všechno, kde se dají utratit peníze, je pay2win. :-D Ta hra je bez problémů hratelná i bez mikrotransakcí, ty jsou jen pro lenochy, co si chtějí hru trochu ulehčit.
        • U většiny free her s možností něco koupit, vynucují platbu. Nelze to často ani dohrat bez platby...tedy reklamu na tyhle polotovary, kde nutí hráče k platbě si strč do pr*ele. Není to navíc zcela zdarma.Tedy lžeš. Dnes maš i placené mobilní s nákupy v aplikaci...to je extra hnus.
          • jakubc
            U části určitě ano, u této rozhodně ne. Je to klasická, docela obtížná tower defense hra, ale platit tam fakt nemusíš, stačí trochu při hraní přemýšlet. Někdo ti dává něco zadarmo a ty si budeš ještě stěžovat, klasika.
            Rozhodně tu nejsem od toho, abych plýtval čas vyvracením keců anonymního rejpala nebo trola, tak už se laskavě nevyjadřuj ke hře, ze který sis jen přečetl to, že v ní existují mikrotransakce (wow, on tvůrce doufá, že se mu ten dlouhý a drahý vývoj zaplatí díky movitějším línějším hráčům, hanba mu!).
            • jakubc
              Pokud víš o hře kulový, tak ti samozřejmě řeknu, ať se nevyjadřuješ. TA HRA JE NAPROSTO V POHODĚ HRATELNÁ A DOHRATELNÁ BEZ PLACENÍ. Jestli něco, tak si platící hráči kazí zážitek tím, že to budou mít moc jednoduché.

              Když jsi hru nezkoušel a systém mikrotransakcí neporovnal s tím, jaká je samotná hra, tak jen blbě kecáš od stolu bez minimálních informací, které bys k vynášení svých absolutních soudů potřeboval.
            • Co bych se nevyjadřoval.
              Vyvracím tvoje lži o hře zdarma a platebním modelu. Jakmile tam máš něco za prachy, vždy to udělají tak aby to nutilo ostatní platit. Tedy aby měli co největší šanci vydělat.

              Jinak rozdíl v internetové debatě mezi anonymním "trolem" jako mám být Já a registrovaným bl*cem jako jsi ty není. Děláš jako by jsi debatoval na odborném fóru a byl odborník na slovo vzatý. Kvičení typu "ten zde nemá co psát" jsou v internetové debatě naprosto mimo...

              Tedy znova. Reklama na nějakou hru u které tvrdíš, jak je zcela zdarma není pravdivá. Zdarma je freeware. F2P nikoliv. To pouze zdarma stáhneš, zapneš a v rámci možností které nastaví tvůrci hraješ. Reklamy nahradí info o tom aby jsi si něco koupil apod. Další hra v řadí 14684864 her které jsou na mobilní platformy a jsou podobného typu.
  • Keyz

    LEVEL 249

    Skutečně není problém v jedné trafice si vybrat Level jaký chcete.

    V Tescu kolem 9:00 měli všechny levely 1x. Tedy jak říkali ve FC, že to doručují po balících kde jsou všechny obálky. Klidně to někdo může vzít vše a bude mít kompletní edici a nemusí nikde nic složitě měnit apod. Vzal jsem Dukena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit