Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopí někdo, proč to hrajou roztažený na 16:9? Vždyť to je urážka těch her. To nemá být Metal Dwarf Solid, Dwarfant Story, Final Dwarfasy VII ani Dwarf Bandicoot!!!
  • Hele,nevíte někdo jak to nastavit v emulátoru,abych při hraní worms world party mohly hrát každý s vlastním gamepadem.Multitap nefunguje.
  • Prvy Playstation = najlepsi Playstation.
    • nejlepší playstation = žádný playstation
  • Osobne spoustu ps1 her hraju dodnes vetsinou teda pres emulator je to pohodlnejsi zrovna minulej tyden jsem dohral Front mission 3 jedna z nejlepsich her co jsem hral jestli nekdo nema co hrat tak doporucuji celou serii
  • Tak já svoje psko dostal v roce 99 a náramně si s ním užil. Nejvic jsem se asi vyřádil s tekkenem a crashem. Úžasná byla také cd s demy z tehdejšího magazínu playstation, ta mi dlouho sloužila, než jsem se je rozhodl umýt vodou s jarem... ;D

    Před rokem jsem ke své staré krabičce koupil ovladače a pametovku (tu sem nikdy neměl, kolikrát chudák ps jel třeba týden v kuse, abych něco dohrál nebo vše odemknul v tekkenu či street sk8tru) a všechny své oblíbené hry znova dohrál. A musím říct, že to byla paráda.
  • Nedavno sem vyklizel skrin, a tam se v koutku krcil PS1, ja si myslel ze ho NEKDO! vyhodil, a on se nasel :). Krasne sem si zaparil. Uz trosku zasekava, ale ty gamecky.. kdyby tak udelali remaky bez toho aniz by to zdrbali.
  • Inquisitor
    PSX měl už dual-shock? To si nějak nepamatuju :D
    • God-of-War
      Ape Escape byla prvni hra na Dualshock.
      • Nebyla, jen ho natvrdo vyžadovala. Jedna z prvních byla třeba Porsche Challenge.
        • porsche challenge byla pecka. Asi si to dam znova na Vitu. Soundtrack mi hraje v hlave dodnes
          • Mě ani tolik ne (až na menu music), ale nahodou sem to poslouchal na youtube a narazil jsem na toho tvůrce Jasona Page, tak jsem mu poděkoval.
            On dělal i menu muziku do EU GT1, kde byla fakt boží.
    • Já jo. Nevyšel sic hned s konzolí, ale pozdější verze ho určitě měly.
      • Inquisitor
        Jo já už taky, vždyť jsem ho vlastně měl. Já měl dva Playstationy, ten starší ho neměl, ale ten novější jo. No už je to holt dlouho, nějak mi to splývá :D
  • mate velkou pochvalu,tohle je pecka.PARASITE EVE 2,to zahrajte.si pamatuju ze jsem hledal neco podobnyho residet evil ale kdyz jsem to hral zjistil jsem ze to je uplne neco jinyho a strasne me to bavilo.styl hry,prostredi,bomba.abych si odemknul zbrane tak jsem to dohral Xkrat
    • sleepless
      Paradise Eve 2 dáme stopro, je to skvělá hra, které se třeba u nás nedostalo příliš velké pozornosti.
    • jojojo na tuto hru pamatuji dodnes, to samé co píše Jedi se stalo i mě, Parasit Eve 2 mě natolik uchvátila, že jsem ji dohrál snad 8x a to nebyla krátká hra... První díl nic moc akce, ale dvojka měla na tu dobu stejnou grafiku jako RE2 a 3 a i hratelnost, jenže se to týkalo trochu jiných genetických pokusů :) s ještě krásnějšíma animacema. V té době pecka která byla ve stínu RE2...
  • Hnisavec
    kks hejtovať Resident Evil....vy kacíri!!! *15* *8* *16* *16* *16*
    • jnsCZ
      Master of unlocking!

      http://www.youtube.com/watch?v=pVyOCssIXgQ

      Jednou si dáme retro s Resi Evil 1, 2 a 3 :)
      • Hnisavec
        parádička, tieto oldschool letsplaye pozerávam všetky...robíte to super *4* What is it? What is it? Is it blood?
  • Kedaro
    Toho Crashe dávali Slováci v TV, děcka volali do pořadu a nechali je to hrát po telefonu, na časový limit, ovládání na tlačítkách telefonu, s nekonečným během a o ceny. Když nad tím teď popřemýšlím, tak to muselo být šílené hrát s tou odezvou. Taky to asi byl první letsplay vůbec.

    Pro člověka co nikdy nehrál Final Fantasy a chtěl by to zkusit na tom androidu, má koupit šestý díl nebo je tam nějaké důležité propojení s předchozími díly?
    • Kup šestý díl, je nejlepší.
      • Kedaro
        To nejde neuposlechnout Ježíše. A co jinak, jsi už nachystaný na rozvoz dárků? Nějaká nápověda co dostanu?
    • přesně na ten pořad jsem si vzpoměl taky, to byl úlet. Já tenkrát počítač neměl a hrozně rád jsem na to koukal *1*
      • Hnisavec
        Maxihra, moderoval to Andrej Bičan.....raz som tam skúšal volať, ale mali sme vytáčací telefón nie tlačidlový :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit