Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aliena jsem nedohral (zatim) protoze porad sedim u destiny,je to strasna droga
  • PlayStation verze Alien: Isolation dohrálo pouze 15,4% majitelů hry.

    Njn, hrajou si na velké tvrďáky viz GGG a pak jsou připosraní dohrat trošku strašidelnější hru. Hlavně, že s gamepadem v ruce se cítí jako opravdoví mariňáci. *1*
    *Konec trollingu*
    Je to celkem málo, nepřišlo mi to jako až tak obtížná hra, nebo až tak strašidelná, aby bylo to číslo tak nízké. Ale je pravda, že ta hra možná hráče nevodí tolik za ručičku, jako to dělají jiné hry a casualove s tím mají problém.
    Celkem by mě zajímalo, jak tomu je na jiných platformách, ale zřejmě to bude dost podobné.
    • Priposrany? Spis unudeny.
      • Bohuzel to mam podobne. Bylo to dost nezazivny a spis otravne, nez strasidelne a to jsem si k tomu sedl v noci a pekne se sluchatkama, Udajne je to pak lepsi, ale nemam tolik casu se trapit u neceho x hodin, kdyz me to nebavi.
        • drasta
          Hral jsem to v noci a sam. Ma to vybornou atmosferu, krasnou grafiku a skvely zvuky. Jedina chybicka je ze me to proste nebavi.
    • Stačí se podívat na ostatní, klidně i kratší a jednodušší tituly v rámci PSN. Namátkou Watch Dogs dohrálo 33,6%, The Last of Us na nejnižší obtížnost 39,4% a jednoduchý Killzone na pár hodin jen 25%.

      Alien má dlouhou kampaň, je obtížnější než tituly, který jsem zmínil a i tak 15%. Kdybych měl tipovat, tipoval bych rozhodně ještě míň :D.
    • ucho
      No kdo ví, jak je to tam s těmi statistikami. Na PC hry taky hraje strašně málo lidí, stačí se podívat na nějaké achievementy na Steamu, třeba i dávačky, které hráč získá třeba jen po hodině hraní. To samé je ale k vidění na Playstationu, taky jsem si u některých achievementů všiml, že to snad ty lidi nehrajou, ale jen kupujou.
      • U PS to může být i pluskem.
        Sám mám hlavně kvůli němu skoro 200 her a většinu jsem jen jednou spustil a smazal a procenta trofejí proklatě nízká.
        A taky můžeš hru dohrát třikrát do konce a mít trofeje na 20 %, protože jsou za blbosti, které by člověka nenapadly dělat (viz vem ženskou, svaž ji, hoď pod vlak a sleduj, jak ji přejede). Anebo za online. Uncharted 1-3 jsem měl po prvních dohráních kolem 30 % a neřekl bych, že jsem to nedohrál. Na trofeje většinou u příběhu kašlu, jen kazí dojem.
        • Nepochopil jsi Uchovu pointu. Nejde o všechny achievemenety/trofeje, ale pouze o ty, kterým se hráč prostě nevyhne, např. achiev/trofej za dohrání hry, první spuštění hry, za zabití 10 nepřátel...z takových achievementů/trofejí se už dá vyvodit, kolik hráčů to vlastně dohrálo či vůbec spustilo.
    • Kozy
      Je to tak, co jsem se díval, tak na Steamu to dohrálo 17,3% hráčů. Celkem zajímavý jak málo lidí dohrává hry.
      • ja som ho dal dole predvcerom, mam ho skoro od zaciatku, prvy tyzden som to kvoli infarktoznym stavom zrusil pri prvej misii kde sa objavil Alien(zdal sa mi strasne overpowered, ako vedel kde sa hybem) a min tyzden som si povedal ze tu hru dam dole..a uz nikdy viac,toto staci hrat raz *1*
        btw, vedel by som si tu hru predstavit ako film Alien 5
        • frag.ment
          Jak se někdo u hry může tak bát, že jí vypne a nechce hrát dál, asi nikdy nepochopím. Hry umím prožívat, ale abych byl podělanej strachy se mi ještě nestalo.
          • 24palcovy monitor + 5+1 repro robi svoje

            ani nie bat, skor vystrasi, ked na teba vybafne alien z nejakej vetracej sachty ...a posledny save je z pred 15-20 min plazenia a ukryvania sa
            samozrejme bez cheatov ku koncu, ked mas 75jednotiek do plamenometu, 2 molotovove koktaily a mas sa preplazit cez hniezdo tiez je na hnede na trenkach
            • frag.ment
              Nebudeme si tu poměřovat vybavení (ale tak když už jsme u toho, přešel jsem z PC na PS3 a PS4, TV 107cm a kvalitní domácí kino od Pioneeru 5+1). Musím přiznat, že mám občas zpocené ruce, ale že bych se vyloženě bál, to se mi nestává. Lekačky jo, to na mě funguje, ale kdybych se měl většinu hry někde plížíit a schovavát by mě fakt nebavilo, natož vystrašilo. Z toho co jsem viděl a četl, mi připadá Alien: Isolation dost přehypovaná.
      • Jack1947
        Zato kupuje jich v rámci slev přehršel *10* pak není divu že vychází takové patlaniny když nemají proč se snažit!
  • Monitor

    Zdravim vás pařani,

    jsem tak trochu neznalej co se týká monitorů a po pár letech přecházím od ntb na PC a potřeboval bych poradit nějakej dobrej kousek na hraní her. Zatím se mi líbil tuten http://www.czc.cz/philips-brilliance-242g5djeb-led-monitor-24/132364/produkt ale rád si nechám poradit. Cena do 7,5k
    • Draken69CZ
      Byl tu doporučován EIZO FORIS
      • jeden je za 12k a druhej za 8,5k... Měl jsem doplnit že v tom nechci repro....
        • Draken69CZ
          Jen jsem zprostředkoval to co tu bylo doporučeno a předpokládám že až se tu LV426 ukáže doporučení bude stejné nebo poradí počkat na g-sync, ale tam ta cena bude trochu jinde. Repráčky nemusíš používat ty opravdu cenu nezvednou a připlatit si tu tisícovku bych viděl jako dobrou investici. IPS panel proti TN bude vždy lepší, bohužel to jsou mé pouze teoretické vědomosti.
      • Jack1947
        No za ten by si musel trochu připlatit.

        Já bych bejt ním radši počkal na predá... ech LV26. Ten mu to osvětlí a vysvětlí. V tomhle se ten týpek fakt vyzná ( i když je to asi jediná věc v které vyniká).

        Koukám to asi nebude hnedtak levná záležitost už proto že to je první monitor co má 240hz. Tedy pokud to není jen bublina i když by byla notně drahá za ty prachy.
  • Zaklínač 3 - Čas na divoký hon

    15 minut gameplaye. Vydali ho dřív, bez komentáře. Ten bude až večer. Každopádně to vypadá famózně.

    https://www.youtube.com/watch?v=56LTh9TzJTw&feature=youtu.be
  • Lukyz

    EXKLUZIVNÍ DOJMY z rozehrání Zaklínač 3

    Nerad dělám reklamu zrovna EG, ale když tam nikdo z Games nebyl zvanej, nedá se nic dělat.
    EDIT: po přečtení článku mám pocit, že Martin Zavřel předešlé díly nehrál *7*
    http://www.eurogamer.cz/articles/zaklinac-3-exkluzivni-dojmy-z-rozehrani
    • ringmancz
      mně baví, jak tam píše bulvární články o Score a tady se chlubí tím, že tam pozvali akorát je a Score, a měli to zadarmo
  • jindra.veliky

    Gearbox se chystá vrhnout na vývoj nového dílu Borderlands.

    zase dalsi dil tyhle radoby vtipny hry, ktera se tvari, ze ma strasne promakanej svet a postavy....

    dalsiho Brothers in Arms se asi nedockame...
    • jindra.veliky
      nakonec jsem si ted jeste vzpomnel na Brothers in Arms: Furious 4 - jeste, ze to odpiskali
  • Jack1947

    The Order: 1886 zabere na pevném disku PS4 29,4 GB místa.

    Na tohle je BD média škoda když si vezmu že i na PS3 ty hry měli pomalu i více... takže stín pochybnosti nad kvalitami tohoto titulu posiluje. ( Ano vím že jer jednovrstvé médium ale u takovéhle hry by člověk čekal i 50gb 30 je docela málo).
    • Jako polemizovat o kvalitě hry na základě toho kolik místa na HDD zabere je extrémní idiocie i na tebe Jacku ...
    • Draken69CZ
      Hodnotíš hru podle toho kolik ti zabere místa *15* založ si ten blog pls.
      • Jack1947
        Mimojiné...
      • Chim
        Čím víc giga, tím víc adidas.
  • ringmancz

    Od Metal Gear Online 3 nečekejte, že to bude pouze předchozí díl oblečený do Fox Engine kabátku.

    zkoušel někdo první dva díly přes SaveMGO?
  • 29. ledna vyjde na STEAMu remasterovaná verze hry Fahrenheit.

    Suprová detektivní adventura (teda až na ten matrixovskej konec*7*), takže je dobře, že se jí dostálo remasteru.
    • Naprosto zbytečnýho remasteru ovšem.
      • Naprosto zbytečný komentář ovšem.
  • Gearbox se chystá vrhnout na vývoj nového dílu Borderlands.

    Takže další recyklovaná, stereotypní, rádoby-stylová first person zívačka? *5*
    • Ano. A ještě kupa DLC k tomu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit