Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomonobu Itagaki, otec herní série Dead or Alive, označil současné díly bojovky za odpad.

    ten by si měl sipat popel na hlavu že dělá devils third jen pro WI podělany U
    • Jack1947
      Nakonec to nebude zas taková pecka viz videa/screeny jakousi mysleli i takto je samozřejmě škoda.

      Btw sypat.
      • Ten pocit, kdyz ti gramatiku opravi i Jack...a dokonce spravne *15*
        • asi bych se nad sebou měl zamyslet *1*
  • Portal 2 na Steamu za cca 100 Kč

    Nevím, jestli to to už někdo psal, ale na Steamu je Portal 2 velmi levně.
    • Kdybys chtěl, dal bych ti i kupón na Portal 2 se slevou -75%. *15*
  • Draken69CZ

    Revoluce v ovládání!

    Zajímavé když si na to člověk zvykne může to být lepší jak K+M

    https://www.kickstarter.com/projects/1666150716/keymousetm-the-keyboard-and-mouse-re-invented
    • V Need for Speed: No Limits je nutné jednou za čas naplnit nádrž svého vozu plynem - buď je nutné si počkat, nebo zaplatit zlatem (1$ = cca 1 zlato).

      Než jsem klikl na ten odkaz, tak jsem četl ....lepší než Knights and Merchants .....deformace *1*
      • Hmm..

        tohle samozřejmě patří úplně jinam, omlouvám se.
    • Nic není tak univerzální jako K+M. Gamepady,volanty,páky....vše je pouze na utčitý typ her. Gamepad s minem čudlíků navíc deb*lizuje vše okolo. Jako jediný není zaměřen na určitý typ her, tedy nepřináší nic navíc oproti volantu, páky. Jeho smyslem je být primitivní a zvládnout co nejvíce her. Proto byl vytvořen. Ostatní bylo vytvořeno aby zlepšilo ovládání u nějakého typu hry, kde K+M nestačí.
      • frag.ment
        A co je potom myš? Plastová škatulka se dvěma tlačítkama a kolečkem, kterou mastím po stole a jedním čudlem střílím a druhým např. mířím. K tomu WSAD + Space, CTRL, R, E, Q a Shift na klávesnici a seš skoro na stejným počtu čudlíků, které jsou na ovladači (když teď z hlavy počítám, tak na gamepadu je celkem 16 ovládácích prvků plus u PS4 dotyková plocha) . Nehledě na to, že páčkovač má dva analogové ovladače a to dělá hodně. Na klávesnici máš buď 1 nebo 0 a hotovo.
    • Jack1947
      Tohle už přeci pár let nebo něco podobného dávno je ne? aspon tedy lepší než tohle. *7*

      Spíše bych to upravil na slovo Devoluce to je výstižnější. *4*
      • Draken69CZ
        A co konkrétně?
        • Jack1947
          http://www.alza.cz/klavesnice-a4tech-g100-d67193.htm Měl jsem na mysli něco jako tohle... i když to je spíše ekvivalentní hybrid WSAD to z kickstrtu je naopak myšová klávesnice ( jo ehm děkuji nechci).
          • Draken69CZ
            No tak to je úplně něco jiného, zas úplně mimo mísu XD
    • K tomu uz chybi jenom nejakej poradne udernej teleshoping a cernobile zabery lidi co se snazi psat na klavesnici a zaroven pracovat s mysi a mys jim pada ze stolu a pri psani na klavesnici si lamou zapesti.
      • :-D
    • pred 2 tyzdnami som kupil nagu razer, tiez mam problem si zvyknut, nieto na toto tu *1*
      • Draken69CZ
        Myš s klávesnicí na boku XD ale na MMO dobrý ne :)
    • Kde je ta revoluce?
  • tak mne napadlo že by bylo fajn mít animovaný šach na motivy falloutu. Napr. strelec by byl supermutant s rotačákem (černej strelec by mohl byt vojak enklavy s raketometem a pod.) A byly by tam animace jako byli ve falloutu 2, že když jste nekoho zasahli tak ho to rozmetalo na sr4čky.
    Taky by ty pravidla mohli nejak oživit, že napr. kdyby vež nekoho sebrala, ten supermutant by získla rank a mohl tahnout dvakrat po sobe, nebo tak neco ... *1*
    (klidne bych to bral i v pixelartove grafice)
  • Dle reakci hracu je Dying Light na AMD nehratelna, na Nvidii je to lepsi ale hra nebezi na max 50FPS ani na GTX970.
    A to se ani nebavim o tom ze to bude asi i prumerna, a casem nudna hra
    • Keyz
      Vypadá to, že se opět velice rychle ničí zbraně. Páčidlem sekneš 10x do Zombie a již je nutná oprava...Jako v Dead island. Tedy opět hloupost která je s tebou celou hru... De*ilové.

      Jako by to nešlo udělat jinak a normálně. V Dead island to bylo později naprosto zoufalé jak jsem musel měnit zbraně a opravovat každé h*vno. Jestli to zde bude stejné (jakože asi ano), tak to poté bude opravdu "pokrok".

      Jinak zde je info k nastavení: http://www.geforce.com/whats-new/guides/dying-light-graphics-and-performance-guide

      Ten dohled bere nejvíce. Navíc je dost znát (vidíš v dálce různé objekty kam lze dojít apod.)
      • No sps nez hratelnost me zajima u tehle hry technicka stranka.
        Ale pry sou tam jen 3 druhy zombie a potkavas furt dokola stejny ksichty, lidi hlasi dropy az k 20 FPS po prechodu do mesta.
        • Jack1947
          Tjn, to byla první věc co mne zarazila že wtf ty zombíci jsou všichni stejně bledí a snad mají i stejné pohyby rofl. *15* Není to ale překážka... aspon pro mne ne no. Líbí se mi třeba ten crafting dneska zahraju více uvidíme co bude dál. + To přeskakování atp, k tomu ta nevolnost/záschvat aspon vidíme hrdinovy nohy i když je to nějakej vládní salát nebo co to je za zjeva.
    • N0isy
      Není možné. Na 980 si jedu krásně nad 80 FPS na "Best Settings". Nemůžu si stěžovat až na pár nesmyslných 1 sekundových dropů. Také dost záleží na CPU a View Distance. Stačí ho hodit na 50% a je to parádička.

      http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/images/dying-light/dying-light-view-distance-performance-overclocked-cpu.png
      • Ale ta view distance docela slabota, na 70%, 40FPS to neni zadne zazrak
      • Jo lidi muzou mit bodel v PC a nevim co vsechno. Uz ses ve meste, prolog mas hotove?
        • Jack1947
          No hele s tím bordelem máš pravdu před lety jsem měl tak zaprasené pc že např Spiderman mi jel (S3 tehdy 2007 jinak super měststká akce) sotva na low když sem si stáhl antivir a pročistil jel sem na max. Jenže ted se těžko vymluvím na zaprasené pc když mám čistou instalaci woken *15*

          Jak pravil Noisy hra jede na pohodu, tedy aspon zatím, jsem na začátku vše na max. Krom distance to si nastavila hra sama na 50% ale myslím že to nebude překážkou. Dropy jsou ve městě už trochu horší no... le dá se to navíc se mi hrozně líbí celý ten svět ten dojem zpuštošeného světa je prostě úchvatný, škoda že to tam člověk spíše proběhne a běhaní a skákání se musí nejprve naučit pak taky docela nenažranec na ram. Skoro 90% zaplněno *8* , ty jo to je pomalu více než polovina 8gb!!! Uvidíme co bude dál.
          • Kdyby nebyl Michal Kolesa zesnul. Veřil bych, že zavítal na Games.cz a používá přezdívku Jack1974

            Jde tam aspoň plavat Jacku?
            • A co teda bere tebe?
            • Jack1947
              Nechápu proč furt vzpomínáte nějakého kolesu... ?! *7* nevím jestli tam jde plavat vždyt jsem sotva začal hrát lol.
          • Jacku problem je az po prechodu do mesta, v tutorialu hra jede i 120 FPS na 970.
        • Jack1947
          Ježíši prolog/tutoriál co do dnešních her ještě nenacpou jako by nevodily za ručičku málo. *7* Ten jsem už myslím i viděl v nějakém tom ilustračním videu co vypustily chjo. *7*
        • N0isy
          Dnes jsem bohužel neměl moc času, takže jsem to stihl akorát ke vchodovým dveřím v Toweru. *15*
      • Jack1947
        Nojo kachna zkoušej to rozjet se starou konfigurací (nebo slabou) a nejede jim to no. Já řikám kachna a pojede to jak píšeš ok. I když ty máš 4,8ghz? ty jo to je dost a co ram ? doufám že těch 12gb není falkt potřeba to bych byl v loji. *12*
    • He7he
      Jsou to pitomci, no. Mají si koupit Xbox nebo Playstation. Jako "Dota a úžasně military CoH" znalec o průměrnosti a nudnosti víš zajisté nemálo, ale co se týče kvalitní a nadprůměrné hry, tak ani ho*no.
      • Mimo jako vždy. Jen tak dál, fandím ti. *3*
      • Ja jenom pisu to, co pisou hraci na forech. Problem neni v prologu ale v prechodu do mesta, kde hra udajne moc dobre nejede.
        Na druhou stranu na steamu je hra hodnocena dobre. Moje penize uvidi jiny hry a studia, tohle pro me urcite neni.
        A nerozciluj se tak navecer mohlo by se ti udelat zle a to by me mrzelo.
    • Jack1947
      Takto jsi mne tedy uklidnil *7* , další zmrvená hra po delší době achjo. *9* I když já se spokojím i s 35+-fps to mi stačí ač nerad umím se přizpůsobit.

      Hru bych už měl sosnutou no... takže jí zkusím asi až zejtra.
  • Jack1947

    Dying light is OUT!

    Má jen 11,2gb *14* *5* tomu řikám parádně završené zkouškové. *3*
    • Tady nemas obavu ze hra bude spatna protoze zabira malo mista?
      Jako chlape v tobe se vyznat to je orisek.
      • Jack1947
        Ne ale jsem na to zvědavý a to že má méně místa + (asi to místo bude po instalaci zabírat větší je plus plusů). V době kdy nejmenší hra má ani ne 20gb.
        • Keyz
          Má to málo protože jsi stáhl warez verzi kde je pouze jeden jazyk.
          http://www.rlslog.net/dying-light-reloaded/
          *7*
          • chytrej napad davat sem odkaz na warez, neni lepsi si rict o ban rovnou?
            • jsi postizenej, tak ti nebudu nic vycitat
            • Jack1947
              Ty si trotl, prej odkaz na warez vzdyt to je informativní stránka. To že tam jsou linky na warez neznamená že se odtamtud dá stáhnout. *7* Chce to víc myslet.
          • Jack1947
            Přesně tak a ještě jsem zatím nic netahal.
    • Seznam zlevněných titulů, které tento týden (27.1. - 2.2. 2014) naleznete na XBLM.

      Ty studuješ vysokou? *8*
      • Jack1947
        Ne, achjo to musím furt psát že na vysokou bych neměl průměr ani nervy. *7*
        • Tak oni by hlavně neměli nervy na tebe.
        • No ale lekl jsem se pořádně...
  • Grim Fandango pro evropsky trh (a tedy i pro nas) vyjde az zitra, tj. 28.1.
  • Duuku

    Theme Hospital

    Na Originu je ted Theme Hospital zdarma
    • Jack1947
      Už docela dlouhou dobu, neříkaj ti blesk. Sry ale kdo chodí sem a pravidelně čte . Navíc byl i samostatný článek. *4*
      • Duuku
        Promin ze netravim cely dny hlidanim kazdyho prispevku co sem kdo napise, tim spis kdyz to v tyhle diskuzi vypada jak vypada
        • Thorar
          Nevšímej si Jacka, je to =censored=. Nenech se odradit.
          • He7he
            Koukám, že vy zteplený gumy jste z něj docela nervózní.
        • Jack1947
          Okey, já tě jen upozornil že už už to asi většina čtenářů ví... tvá následná reakce byla očekávatelná. Case colded. *4*
  • Kozy

    Dying Light na PS4 za dvacet

    Kdyby to chtěl někdo risknout.

    https://www.cheapassgamer.com/topic/341854-dying-light-ps4-season-pass-is-the-actual-game/
  • Kozy

    Dragon's Dogma Online

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=980273
    http://www.famitsu.com/news/201501/27070186.html
    • ringmancz
      jenom taková poznámka, na neogafu o tom nepíšou. stejně jako Deep Down to nevyjde mimo Japonsko. časem to asi pustí do světa... snad...
    • N0isy
      Mikrotransakce za předměty aneb Jak zmrvit ambiciózní značku. Proč prostě neudělají normální singl!? Ty F2P s*ačky mi už fakt lezou na nervy.
    • ringmancz
      jedničku pořád hraju a je super. bojím se free2play, ale zase bude fajn, že tam budou běhat ostatní hráči

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit