Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubc

    Wii U hry

    Ahoj,

    pro majitele Wii U - kde kupujete hry? Existuje v ČR nějaký bazar, nebo tajemná sekta vyznavačů tohoto obskurního herního systému, kde by se obchod s hrami z druhé ruky provozoval, nebo je to v ČR bez šance? Díky.
  • Bez komentáře

    http://hry.poradna.net/q/view/103342-gta-5-ps4
    • Draken69CZ
      https://www.youtube.com/watch?v=Hds9tFMuU8o
  • Jaké máte připojení k internetu (rychlost)?

    Já mám 350 Kb/s download a upload asi 100 Kb/s.


    Potřebuji si udělat objektivní názor.
    • Kravicka
      100/100 Mbps 379 kc (a pomalu se zvysuje na 200 Mbps za stejnou cenu)
      • Draken69CZ
        Já mám furt za to že 100/100 je nějaký strop který nelze jen tak překonat a ono prdlajs *15*
    • Japonský výrobce nabízí přídavná tlačítka L2 a R2 pro PSV (verze PCH-2000), které se jistě hodí při vzdáleném hraní.

      Well, O2 2Mb/s konstantne pak 220kb/s na 12kb/s a to vse za privetivych 554 Kč. Nic lepsiho tady proste k dispozici neni a tak sem rad ze muzu aspon na internet no. Ale stahovat The New Order ze steamu (45GB) je celkem zahul *7* .
    • 75.5 Mbit Down, 68 Mbit Up ,13 Ping a mám to za 250.- měsíčně
    • Lukyz

      O2

      O2 *13*

      Průměrná rychlost připojení: 7,001 Mbit/s
      Průměrná rychlost stahování dat: 875,23 kB/s

      Zdroj DSL.cz
    • ringmancz
      50/5 Mbit, jede to spíš 40/4, za 400
    • Ronox
      100/100 optika - Praha za 879,- i s nějakým balíčkem programů (72 kanálů) bez po*na a HBO.
    • 1000/500 Mbit/s od Centria

      Špatný, že to není stejné tedy 1000/1000 ale takto hloupě. Pak ty cloudy a další jsou nepoužitelné pro zálohu větších věcí natož posílání a stream :(
      • Jack1947
        Tyvle to už je něco akorát trochu drahé spokojil bych se "jen" 500/250 nerbo klidně 250/250 ... no možná těch 100/100 by nebylo špatné. To ti fakt lítá 100Mb/s cca down za minutu!!! *7*
        • Jo, je to optika.

          Kolem 100MB download. Tedy 1GB máš za 10 sekund. Upload je bohužel poloviční. Protože to mám rozvedené všude možně a funguje to automaticky tak to je dobré. Až na ten upload. To je špatný, když to již stojí skoro 1tisíc.
          • Jack1947
            Nová hra za minutu lol. Tedy pokud nemá 40gb pak hold ty 2minuty chtě nechtě počkáš. Prej blbej upload jenom asi 50Mb/s no chápu
            *15* Vlastně nechápu ale to je fuk. Kolik máš disků lol já bych neměl kam co ukládat.

            Ta druhá optika co mají v nabídce je metalochronická či co a ta je pomalejší. Přitom takhle je normální no nic no. Kvůli netu se stěhovat do prahy ale nehodlám. *2*
    • To ještě existuje? Méně jak 1MB...S tím bych se rozvnou odstřelil. HD video se musí načítat rok a stáhneš leda tak ta ho*no.
    • Hanzales
      Jo tak já si polepšil úplně nejvíc :D Prve jsem bydlel u práce a byl jsem napíchnutej na 1000/1000 optika full duplex, kde to byl vytížit docela problém, nebo nestíhal disk ukládat :D
      No a teď jsem se přestěhoval (pořád centrum Prahy, kousek od nám. Míru) a UPC nejblíže 5 domů vedle.
      Tak jsem měl na výběr O2 :D a nebo mrknout po něčem jiném, zvolil jsem airwaynet (10/4 za 490,-, načež jsem to hned upgradnul na 20/10 za 690) Strašná pálka, když chybí ta konkurence, ale asi si koukám taky nemám na co stěžovat. Jen ten přechod byl masakroidní, tahat místo 24 mega za sekundu najednou "jen 2 mega" :) Takový pCars, jež se stahuje každý den od 500-1000 mega už mně začíná prudit :D
      • Jack1947
        Neměl jsem sice 02 měl jsem něco jiného ADSL cca 2006 nebo 2005 už nevím, šmejdi největšího kalibru a ještě v době fupů měli balíčky které sis dokupoval atp... takže ve finále 700 nebo kolik to stálo se zvedlo i na 1500,.

        O to nejde a když zrušily fup tak mi napsali dopis, že mám nadměrné množství stahovaných dat oproti jiným účastníkům , evidentně "méně náročným" že mi navrhnou že tak drahý internet ještě více prodraží lol . To byly tehdy nejdříve tuším 1024Kb/s potě 3/2 a pak 4/2 tak jsem čekl dost a přešel jsem na Wifi tam jsem měl sice jen 2Mb/s ale bez omezení, nakonec neschopná podpora a evidentně větší zisky ze strany firem ne zákauníků (společnost ignoranta co to vede sídlí v praze) mne donutila přejít ke kkonkurenci kde mi dali 16Mb/4 za 600... nevím snad se vývoj nezastaví ale vím že víc jak 50Mb/s je nesmysl pak by člověk tahal i co nechce.

        O2 nikdy stačilo mízt nepoužívanou telefoní linku takovou dobu pfůůj. Vydřiduši nic víc.
        • Hanzales
          Jak říkáš, O2 ani omylem, to už asi radši bez netu :D Celkově ty ADSL ze začátku pohroma a když člověk měl možnost toho UPC, tak si chrochtal (dříve jsem jej také měl a jelo to celý rok s jedním výpadkem) Dneska nabízejí krásné rychlosti za rozumnou cenu, ale musí být přípojka, nebo více zájemců v baráku. Jinak ten airwaynet se docela snaží, na technickou podporu atp. si absolutně nemohu stěžovat (instalace následující den po objednání vyřešena, vše další je vyřízeno ihned, třeba to navýšení) a k poklesům nebo tak nedochází, ty 2MB/s to tahá neustále a za všech okolností, jen nesmí být chumelenice a mlha :)
          • Jack1947
            O2 viz - technická podpora co kašle na problémy zákazníků po léta, je to jen převlečený telekom což byl jak všichni víme parchant největší. Koukám těch 20Mb/s dobrý a padat to nesmí . Zato O2 odmítalo řešit stížnosti že net nejede ani polovinou rychlosti ve špičce je v podstatě nepoužitelný. To že si daleko od ústředny... nevím výmluvy.

            Nej je UPC vyplatí se nejvíce ale funguje v praze jen jinde. Když máš Wi-fi takto je holt náchylné na změny počasí jako já prostě je déšt a net laguje někdy vypadne ale nic hrozného. Docela dávali zabrat ty tepla přes den mi net nejel v těch u nás 30´°c a najížděl až k ránu. No ale tak není dibu no to bylo celkem drsné ( netěším se na letoštní snad zmírní).

            U nás se platí ale vzhledem k tomu že technik ač mluví jak mamlas tak je v pohodě. Tak zato skoro nic nechce no. I když se mi stalo že mi shořela anténa no. Zařízení se neplatí je jakoby půjčené ale odpovídá za to zákazník s tím že zadarmo mu dají nové a to se týče i upgradu (tedy kdyby byl mořný no.)
    • GlaDOS
      Myslím, že vyhraji soutěž o nejhorší připojení. Reálný download 256 Kb/s, ve špičkách 50 - 100 Kb/s, upload asi 50 Kb/s. To vše za lidových 300 Kč měsíčně.
    • Jack1947
      16/4Mb/s není to nejlepší ale je to to jediné co mi nabídne nej rychlost. Více jak 20Mb/s u nás v prdelovicích dostupné není ani se jim nevyplatilo tahat sem UPC půl metru za milion. *7* Zkorumpovaný ale jsou až až no mám zhlediska kvality nej dostupné připojení. 600kc/měsíčně s tím že tě můžou odpojit od netu když nezaplatíš pár dní po termínu.

      www.radiolinkplus.cz Je to wifi tak tam jsou občas lagy no, záleží na počasí.

      Jinak někdo tvrdí že wifi na online hry není nejlepší a já s tím nemohu souhlasit ping, mám i 30m/s podle serveru... takže v pohodě. Měl jsem místní wifi net co byl mnohem pomalejší a i tam jsem hrál s občasnými lagy. Prostě lidi znají jen UPC - optiku a to je všechno ale wifi. Je pro ně neznámá...

      Neměnil bych prostě mi nikde nenabídnou to co tady, zhlediska omezení a taky faktu že jsem za "kopcem" tedy nemám tak dobrý výhled. Časem třeba budou i vyšší rychlosti při Adsl se ani nevěřilo že by tu někdy jelo 8Mb/s a hle už tu je max 20. Holt aglomerace v menších městech to mají těžké.
    • 4 mb/s download, 2mb/s up za 300 měsíčně. Přemýšlel jsem nad rychlejším, ale bohatě to stačí.
    • Thorar
      100Mbit/100Mbit za 400kč, rychlost stahování ale kolem 8-9MB/s (Praha)
    • ucho
      100Mbit/100Mbit
    • 40Mb/4Mb za 30€ mesične (ale jsou to jen udaje na papire, ve skutečnosti to jede pomalej)
    • Erien
      http://www.adsl.cz/share/5986817.png Platím 200 za měsíc
      • Draken69CZ
        Za 200 *8* to ale musíš mít nějaká balíček s TV, VoIP atd. aspoň za 2 litry ne?
        • Erien
          Jenom internet je to Internext 242Kč s DPH smlouva na 3 roky. :) Se smlouvou na rok to je za 303 Kč.
          • Draken69CZ
            Hmm tak to je luxus ale je to hodně daný lokalitou, tady u nás to má lidí jako jeden panelák tím ta cena může být taková, tak snad časem nám to budou pomalu zvedat za současnou cenu. Já jsem začínal na Dial-up takže mě už to moje přijde neskutečný natož třeba 100/100 optika.
            • Erien
              Lokalita je důležitá, vesnice to mají v tomhle blbý oproti městu. Ale znám to, začínal jsem na připojení přes pevnou linku. *1* Dneska už je to někde jinde no, u nás se optika zavedla teprve rok zpátky. Ale celkové se rychlost zvedá pořád, ve městě i na vesnici.
    • Draken69CZ
      download 15,0 Mbit/s upload 4,9 Mbit/s, ale je pátek večír jinak mám 20,0 Mbit/s za cca 500 KČ
      • Závistí mi v kapse začala tikat rozbuška na semtexu.
        Bohužel jsem v blbý geografický poloze, takže nemám jiné volby.
        • Já jsem ještě v horší geografické poloze. Solím za své připojení 400 Kč a mám z toho 350 kB/s. Nechápu, jak si jen můžete stěžovat.
        • Draken69CZ
          Já jsme z vesnice, taky jsme si myslel že není jiné volby (5 Mbit za 475 kč a věčně s tím byl problém) a chvilka hledání a koumání a voala o 25 kaček víc a 5x rychlejší a hlavně 99% spolehlivost, někdy pomůže se jen ozvat že ti to nevyhovuje a určitě by ti nabídli lepší cenu nebo aspoň rychlost. Jinak s městem se rovnat nemůžu ale zatím je to víc než dostačující.
    • 1000 Kb/s download a upload asi 350 Kb/s.
      Solím za to 400,- na dřevo, docela to ujde.
      • What? za 400 je to tragédie. Já mám za 500,- 64/32mbit a nejsou to ani jenom papírový rychlosti, opravdu těch 8mb/s jede.
        • Chápu tvé překvapení, avšak naše malebná vesnička je celkem odstřižena od možností kvalitního připojení. Takže s křivou hubou každý měsíc vytasím tento obnos.
  • Pilgrim66
    Neví někdo, kdy se rozešlou ty kody na Heroes of the Storm? Přemýšlím, jestli koupit ten Founder‘s pack, ale chci ještě počkat jestli se na mě neusměje štestí.
    • cartmane ty píčo uzená

      Jaký byly vlastně správný odpovědi?
      • Pilgrim66
        Podle mne

        1. Blizzard All-Stars
        2. StarCraft 2
        3. Lost Vikings
  • AMD cuts Radeon R9 290X price amid GTX 970 "issues"

    http://www.techspot.com/news/59576-amd-cuts-radeon-r9-290x-price-amid-gtx.html

    Chudák ten, kdo si koupil polotovar GTX 970. Část paměti nepracuje tak zbytek... To je sranda.
    • AMDkids breci, protoze i odrbana 970 je mnohem lepsi nez 290 a zaroven levnejsi. Trololol. *15*
      • Draken69CZ
        Tak těm to může být fuk hlavně, že to nevadí majitelům 970-ky
        • Nevim, ale zvlastni je ze nejvic rvou, pritom 970 ani nemaji. *15*
    • Draken69CZ
      Nechce se mi to koumat mohl by mi tu to někdo v pár větách polopaticky popsat o co jde?
      • http://9gag.com/gag/a7yvqLe
      • Keyz
        Poslední 0,5GB VRAM na GTX970 je nějak jinak udělaná a jakmile to hra začne využívat má to negativní vliv na výkon. Předtím než se na to přišlo, tak uváděli u GTX 970 špatné info a poté to opravili.

        Tak jsem to pochopil.
        • Jack1947
          To by však znamenalo že místo 4gb jede 970 max 3,4gb xcož je docela ojeb. Budou to asi nějak řešit ne... *7*
      • Jack1947
        Vypadá to jen na kydání špíny na NV že má pár chyb nebo co... že AMD snížilo cenu hmm to neznamená že AMD je lepší. To je jak z nějakého česského fan AMD serveru. Jak tak koukám.
    • na diit dot cz a extrahardware dot cz je o tom tiez kopec informacii, plus je dobre prebehnut aj diskusie
  • Muž v klaunské masce ze sběratelské edice Payday 2 vyloupil v Utahu jednu z restaurací McDonald.

    A copak to ten lupič ukradl? McChicken, Double Cheeseburger a lentilkový McFlurry? *2*
    • keby si vedel po anglicky tak si to prečítaš v tom odkaze
      • Nečtu zbytečný kraviny, píšu zbytečný kraviny. *2*
    • Jack1947
      Jéje, ted tu zase budeme mít chvíly téma kterak skutečně hra pomohla spáchat zločin. Někdo chtěl Payday2 in real no.

      Nechtěli mu dát slevu a chudák měl hlad. Ne vždyt to byl i u nás už je to dávno a přepadli tuším KFC se samopalem.
  • Takkze moje dojmy z Dying Light:
    Optimalizace n prosto silena, hra zere i 7GB Ram, WTF.
    Grafika je divna, ne fakt to nezachrani ze furt neco lita vzduchem a fouka vetr na efekt, textury nedetailni rozmaznuty, grafika seda nudna.
    Hratelnost je bohuzel asi ta nejslabsi stranka hry, proc tahle hra vubec vznikla a co nam tim tvurci rikaji je me zahadou.
    Dead Island byl daleko zabavnejsi a i graficky hezci.
    Zarazi me prvni recenze kdy uz ve trech hra dostala 9, jeden magazin dokonce udelil 94% proboha za co se ptam?
    Dying Light je naprosto zbytecna, spatne optimalizovana a nudna hra.
    Prvni kandidat na prusvih roku je tady.
    PS: Doporucuju dojit k autu a zkusit bouchnout do okna, co myslite ze se stane? spravne vubec nic okna dal vesele drzi v ramu, nextgen jak hov@do :-)
    • Jack1947
      Já nevím ale zas tak špatné mi to nepříjde... jasně je to mnohem lineárnější než Dead island , optimilizace mohla bejt lepší ale hra špatná to úplně není. To bych ted nešel hrát, vysoké hodnocení je podle mne zapříčiněno tím že až se hra opraví tak fakt na takovou známku dosáhne zatím asi nic vysokéjo od normálního hráče čekat nelze. Stahoval jsem asi 2,5hodiny hrál necelé 2... po obědě budu hrát zase.
      • Za 400 stovky a s lepsi fyzikou, budiz.
        Takhle je to bohuzel spatny, bouchnes do okynka u auta a ma stejne zvuk jako kdyz mlatis do zdi, kde to sme?
        Su na strese podemnou zombie, rad bych na ne neco hodil, jenze neni co vsechny predmety sou prilepeny, az na plynovy lahve.
        Tohle je proste na hru z roku 2015 strasne fail.
        Me to proste prijde jako budgetovka, jak grafikou, tak vsim okolo.
        Jinak bez urazky ale uz sem si vsiml ze ty taky hrajes kazdou blbost.
    • Tak co se týče optimalizace tak na i5 4210h a gtx 860m na medium 1600x900 cca 40 FPS s občasnými dropy. Jinak co se týče hratelnosti tak za me zatim dobré. Začátek nic moc ale ted v cca 20% super. Takže za me vcelku ok, teda az na tu optimalizaci.
    • Draken69CZ
      Prostě Dead Island z města, už Dead Island mi přišel jako "smutná" hra a tohle asi o nějakou tu příčku ještě kleklo nehledě že námět už není tak "originální".
    • Co to poškození zbraní? Je opravdu tak zoufalé a hloupé?

      Jinak k recenzím. Často opomíjeje nějaké chyby a další hlouposti které hráči vidí ihned...Je to jejich subjektivní názor. Bohužel dělají na webu kde jejich názor slouží někomu jako poradce před koupí...Když tam vynechá některé věci, tak to je rada opravdu "nad zlato"...
      • Ono treba využívať aj iné spôsoby zabíjania, v hre sú rôzne pasce, zombie sa dajú skopnúť zo strechy, upáliť v mláke benzínu ale najradšej ich kopnem tak aby sa nabodli napr. na sud pobitý roxormi a pod. A aj tá zbraň sa dá využiť efektívnejšie - treba enemákov triafať do hlavy, to sa potom dajú zabiť na jednu, dve rany. Zbraň môžte aj hádzať podobne ako v DI bez opotrebenia.
      • Morraw
        No zbraně se poškozují možná o něco rychleji než v DI, ale na druhou stranu zombíků není všude tolik a máš spoustu možností, jak se jim vyhnout. Rozhodně se mi nestalo, že bych musel co chvíli opravovat zbraň, když už, tak najdeš novou a neřešíš.
    • Morraw
      Optimalizace špatná. Ale veřím, že patch to spraví. I tak, na medium a 50% view distance ta hra vypadá stejně jako na high a jede plynule, takže neřeším.
      Grafika je pro mě ok, menší barevnost jepro mě naopak plus. Jen mi vadí ten film grain a celkově málo možností v nastavení.
      Ta interakce se světem je hodně wtf. Nic se nedá rozbít, zadny pohyb s predmety..
      Na druhou stranu parkour je skvělý, pohyb plynulý. Sedí do té hry a dobře se ovládá. Střídání dne a noci paráda. Není nad to, když se někde zapomenete a najednou se začne stmívat a vy musíte zdrhat do nejblizsiho ukrytu. Noc je opravdu noc a venku bych teda nezustaval.
      Při soubojích jde cítít tíha zbraně, celkově to je lepší než v DI. žádné health bary, čísla poškození atd. střelné zbraně se chovají tak jak mají a v řadách zombíků působí masakr.
      Příběh jsem zatím nesledoval, ale vetsinou je to klasika neco prinest.
      Celkove se mi hra líbí a nelituji predobjednávky. Tesim se hlavne na coop, díky kterému hra bude jeste zabavnejsi. Dal bych zatím 7/10
      • Rozdíl v 50% vs 100% je velký http://kuc.cz/5mrsdn

        Jen to bere dost výkonu.
        • Morraw
          No pro mě to moc veký rozdíl není a dokonce ani 5% vs 100%
  • Caute, mam sanci na vraceni FC4 na Steam, kdyz jsem ho vytradoval za klice na CS? Byl to prece Steam gift, tak by to nemeli mazat kdyz byla hra zakoupena na Steamu ne? :D akorat toho tradera uz nejde dohledat no, asi nejakej podvodnik. Vim ze jsem idi*t tak mi to pls neopakujte :D
    • ade

      Každej se na tebe v*sere si proste jen jeden nieman z ceska. ubisoft nezajimas.
  • Nazdar, momentálně hraji F.E.A.R jedničku a napadlo mě jestli neporadíte nějáké podobnéhry fearu a třeba dead spacu, akční hru s atmosférou a příběhem. Díky
    *8*
    • Underhell

      Zahraj si mod na source enginu UNDERHELL pokud te bavi FEAR nebudes litovat opravdu se to vyrovna AAA titulum
      Zatim je Prologue a Chapter One ale dá to za 20 hodin hraní *14*
    • Condemned: Criminal Origins
    • FEAR extraction point, FEAR Perseus mandate, FEAR 2, trojka stojí za 3,14ču
    • Ty jsi ale frajer, stejně jako já, protože akorát včera jsem to už po několikáté znovu dohrál. Stále jedna z nejlepších FPS s dosud nepřekonanou AI v tomto žánru. *2*
      • Jack1947
        Vidíš někdy se dá s tebou i souhlasit, AI byla prostě parádní - vojáci co ti zavaří dneska by z toho děti CODU dostaly osypky že cože se krejou co že spolupracují? co to k**** dělají že nenaběhnou pod zbran a kdo vymyslel hřebíkomet jakože cože? ta hra je tjěžká bůů. Zlaté COD kvantita převyšujicí kvalitu.

        Ale jo Wolfštajn neměl zlou umělou stagnaci... když už se nevykrila tak aspon se hezky rozprskla *2*
        • Mě se třeba i na AI líbilo, že si nepřátelé dokázali z věcí kolem udělat krytí (skříňky), neustále se přesouvali, dávali si vědět mojí pozici, reagovali na zapnutou baterku, vykláněli se zpoza rohů (dnes ti skoro v každé COD-like hře nabíhají do crosshairu jak kachničky). Zkrátka si myslím, že na deset let starou hru stále špička a stále nepřekonána v tomhle ohledu. *2*
          • Jack1947
            Prostě mnohem variabilnější gameplay, dneska hold vítězí kvantita nad kvalitou... do toho ty skluzy taky přidali hned na lepším pocitu z boje souhlas. *4* *3*
    • Alan Wake je pěkně atmosferický a hodně založený na příběhu. Ber kdyžtak ale jen původní hru, ne to stand-alone rozšíření.
      • Jop, ten jsem hrál díky Levelu, u nějž byl přiložen.
      • Jack1947
        To byla sranda. *3* Taková správná béčková mimochodem to k Fearu moc blízko nemá, spíš bych mu poradil i další díly ale s tím že ten 2-3 se musí brát s nadsázkou. Mimoto pokud nehrál ten Datadisk... ten sem já neozdíl od Fearu dopařil Extraction point se tuším jmenoval. *4*
  • jindra.veliky

    Video: Conan O´Brien dostal nápad vytvořit celou jednu epizodu jeho talkshow v Minecraft stylu, avšak tvůrci hry s ním nebyli za jedno. Podívejte se, co se potom událo...

    humor hodny urovni Minecraftu... *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit