Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hlavně hodně zdraví a více pařeb *5*
    • CrocoRay
      Mně hned ze startu vypadla plomba i s kusem zubu *1* Navíc venku tolik koček a tak málo peněz, takže si poslední tisícovku pěkně schovávám na GTA V a i tu se Rockstar zdráhá konečně vypustit oficiální požadavky (ty odhadované, které už krouží po netu pár měsíců, nepočítám), takže nový rok začal pěkně na kok*t :-) Ale tak věřím, že to bude i lepší a při paření nového GTAčka už bude dobře *4* A i pár dalších dobrých her, které očekávám, by mělo vyjít, i když už jich tolik není.

      btw: hloupá cenzura. Po zvratném zájmenu "se" jsem chtěl použít R* jako Rockstar a musel jsem to celé upravit, protože mi to nechtělo pustit příspěvek, protože prý se tam objevilo slovíčko značící velkou potřebu. Ano myslím sr*ní :-)
      • Jack1947
        No vidíš, to je celkem smůla, já už mám v zubu delší dobu díru. Takže mne také zubař nemine.
        Potom ta patálie s novou grafou, achich. Nejenom že jsem si nezahrál ale ještě mne čekali další výdaje to ale bylo ještě nakonci 1týdne po vánocích.GTAV. bude spíš na benchmark... a kvůli grafice protože jinak ho mám sehrané...

        Já si chci hlavně zahrát hry, které jsem neměl možnost... no co no tak počkám nejvíce mne štve že budu muset jet novou instalaci, se vším všudy a navíc nemám ani Win7 . Win8 si určitě nedám pfůj.
        Bez konzole bych umřel no asi... hlavně jsem vůbec neměl ponětí co je to být bez kompu. Být neomezený atp... no a ted škoda mluvit. Do toho za týden podělané zkouškové no nevím no.
        Je to na pytel ale to už je holt život no.
        • CrocoRay
          Jo, Win 8 bych taky nechtěl. Pro tablety jsou možná fajn, ale na PC mi přijdou hrozně otravné a mám je pouze na malém netbooku, který používám především na práci apod., ale na svém hlavním PC jedině sedmičky.

          A s grafikou jaké problémy? Já tehdy, co mi odešla stará 9800gt a pořídil si tu 650 gtx, tak mi do týdne odešla a pak jsem měsíc čekal na vyřízení reklamace. Tehdy jsem ještě neměl ani ten pracovní netbook, takže jsem byl měsíc úplně bez netu a všeho. Vlastně jediná moderní věc, co jsem měl doma, byla PS Vita a ta se mi taky tak nějak rozbila, ale to už bylo mojí chybou no *1*

          Tak já teď jen doufám, že nebudou žádné problémy teď při tom mém upgradu. Zatím se základovka, procák i RAMka válí vedle mě. Zítra už si to asi nechám zakomponovat a vlastně ani tak nějak na to nespěchám. Jediné, co vyzkouším bude NFS: Rivals, který se mi v určitých pasážích celkem sekal a teď by měl jet bez problémů úplně. A GTA IV ještě vyzkouším, které se mi taky celkem cukalo a jsem zvědavý, jaká bude změna. Co se týče pětky, tak tu si koupím tak jako tak, ale asi si ji užiju až s novou grafikou.
          • Jack1947
            Nic jen výdaje navíc, ale zase např hodící se do budoucna ale zerjtra mi příjde nová deska. Moje odfrčela no (nafouklé kondíky) těšil jsem si že dopařím co jsem neměl možnost.

            Achjo, novej systém - atp... prostě víc práce zatím než užitku no. Naštěstí bez netu nejsem ty jo bejt měsíc bez netu to bych asi už umřel. *15* To byl tedy smolík, nej je že ted bude podělané zkouškové a já teprve začnu hrát... tedy doufám.

            Prostě když se něco serš... znáš to no... rád bych ale beztak rozjel své staré winowsy mám tam např nějakou tu historii A tu bych si rád uložil. Jinak WIN7 ano, nechci se spálit jako před lety s Vistou dodneška z toho mám noční můry, néé jk. No, tak já jsem týden bez kompu, tak zejtra už to bude snad v cajku jen se netěším moc na tu instalaci vím že je v poho Win7 si instuje vše samo ale stejnak no. Né ty budeš v pohodě... není možné aby se tobě stalo co mně nebo hůře. *4* Držím palce. At se daří co se dařit má.
            • CrocoRay
              U mě je možné všechno a mí známí nebo kámoši by to mohli potvrdit *1* Ale měl jsem dost smůly už ze startu roku, takže teď snad na chvíli bude klid :-)
  • ringmancz
    zase nic... ale gratuluju šťastlivcům. jinak nevím, jestli tenhle systém, kdy nejde znovu hlasovat pod jinou adresou, ale zase to našeptává odpověď, je lepší než kdyby to lidi posílali víckrát
  • x_ander
    Popřát štastné vánoce jsem nestihl, tak aspoň všem přeju bujarého silvestra a úspěšný rok 2015, plný kvalitních her.

    A poznávačka mi letos dala dost zabrat, ne že ne.
  • 13_11
    Byly to krásné Vánoce... A ještě nás čeká ten boží silvestr...

    Jinak zvedněte palec, kdo byste chtěli návrat Nezávislého rozcestníku? :-)

    50+; jinak do toho nejdu.

    Díky všem za palce! Tak s tím návratem něco uděláme...
    • 13_11
      Vážení milovníci Nezávislého rozcestníku,

      s lítostí vám oznamuji, že velký návrat rozcestníkového formátu na Games.cz se nekoná. Formát je z hlediska současných trendů překonaný, a tudíž by parazitoval na okolních článcích, a naopak. Na Games.cz se tak už bohužel neshledáme…
      Ale to ničemu nebrání, abych o věcech, o kterých mě baví psát (a vás číst), nepsal jinde!
      Stránka se jmenuje INDIEVIDUALISTA, je na Tumblru a odkaz na ni je tady: http://indie-vidualista.tumblr.com/
      Pokud vaše máti Nezávislému rozcestníku fandila, dejte jí o tom vědět! Pokud do něj byli zažraní i vaši spolužáci, hoďte jim echo! A přítelkyně? Ani ty nevynechat!

      Dlouhodobý zámysl je (z nejrůznějších důvodů) vydávat denně aspoň jednu zprávu. A jak to bude dál, se necháme společně překvapit :-)

      Díky za pozornost a ať vás INDIEVIDUALISTA baví!
    • Rozhodne jsem za navrat. Diky Nezavislemu rozcestniku jsem si zahral spousty skvelych her, ktere bych jinak minul.
    • Kozy
      Popravdě tvůj rozcestník byl jednou z nejlepších věcí tady na Games, kéž by se vrátil.
    • Mart9
      Já rozcestník nikdy nečetl, ale dal jsem +, přece se nebudeš flákat *3* *5*
    • Keyz
      No jo!
      Ten rozcestník zde již dlouho není a skoro jsem zapoměl jak byl super. Na to se musím zeptat ve FC (proč to sakra není a kdy to bude) :) Tam, bylo vidět jak si borec dal práci a přinesl zajímavé informace. Jasně asi to nečetlo tolik lidí jako tu show na streamu...Ale ten kdo to četl to snad ocenil. Prostě inforamce pro lidi, kteří se o hry více zajímají a nestačí jím krátká show pro masu...

      Jinak nějaký silvestrovský speciál s Karel Drdou a novoročným monologem od Fratiška Fuky by také nebyl k zahození *3*
      • ringmancz
        odpovídáš člověkovi, co to psal. a už to není proto, že neměl čas. amirite? já jsem taky pro návrat
  • Keyz
    Nejvíce si cením Maple butter. To je chuťovka *14*

    Nejaké herní dárky jsem nechtěl a ani jsem je nedostal. Stejně bych to neměl čas hrát když již mám jednu velkou hru rozehranou. To co bych asi chtěl koupím časem anebo dostanu později. třeba ten Elite, to bude již opatchovené a možná i s nějakým přídavkem za "výhodnou" cenu.

    A HW? Stejně plánuji vyměnit komplet v dubnu. To snad budou nové CPU Intel Skylake a nové karty. A pak Wintcher 3 :)
    Takovým darem bych nechtěl zatěžovat členy rodiny a přátelé.
  • Hanzales
    Já nedostal nic, pač jsem celé vánoce i silvestra v práci *7* A domů na návštěvu se dostanu až koncem ledna. Tam ale dostanu cennější věci, než dárky :) Na silvestra naštěstí dělám jen do osmi jako obvykle, ale prvního pak volno, tak se aspoň ožeru s kámošema jako *12*
    Musím teď dřít víc, abych zaplatil přestěhování se, takže si nadělím akorát herní sluchátka, pač už nemůžu kotlit motory aut večer/v noci, akorát ještě nevím jaké, to je pomalu horší jak vybírat monitor *1*
  • deathfish
    Nechce mi dát někdo nápovědu na toho prostředního? Vím že tu postavu znám, ale nemůžu si za boha vzpomenout *15* ten hruby kratky meč, velké kapsy na kraťasech, kratka vesta, kde jsem to jen viděl...
    • jen vzpomínej, byla to braková sr*čka
      .
      .
      .
      .
      Kecám taky nevím, ale podle vzhledu hádám že to byl nějaký š!t
  • ringmancz
    já nic herního nedostal, leda hrnek s obrázkem z Spider-Man: Shattered Dimensions. ale nevadí, já si nakoupil sám na steamu a PSN

    a obrázek už jsem rozluštil. ta prostřední postava mi trvala nejdýl. pořád jsem se snažil přijít na to, z jakýho je JRPG a přitom...
    • Hanzales
      Když jsme u toho hrnku, já teď v práci při rekonstrukci našel jeden unikátní, žlutej, "Gremlin Interactive" s nápisem PLAY IT. Blbý hrnek, ale jakou z něj mám radost a to to ani není dárek :)
  • Veselý vánoce se Santou Clausem a Dědou mrázem Vám přeje svaz českých wanna be trollů TheGGG a spol.
  • Preed
    Vsetko dobre prajem aj ja,pekne sviatky a tak vobec,vela dobrych hier a menej kokotnych prispevkoch na games ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit