Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar

    Návštěvnost herních webů za prosinec 2014

    http://bonusweb.idnes.cz/ceske-herni-weby-navstevnost-prosinec-2014-fp7-/Magazin.aspx?c=A150203_154514_bw-magazin_oz

    BW na prvním místě je asi jasně díky idnesu, ale druhé místo je pěkné :-)
    • 1. Zabanovat celej bonusweb
      2. Prijit s vlastni a jedinou pravdivou tabulkou
      3. ????????
      4. Profit (presto ze vime ze on nemusi nikomu nic dokazovat)
    • Draken69CZ
      By mě zajímalo kde by bylo games bez těch multinicků a trollů co tu je XD
      • Thorar
        To myslíš mě?
    • ringmancz
      takhle už je to dlouhodobě
      • Thorar
        Jo, ale tohle by mohlo vyburcovat mistra tabulkáře k nějaké vlastní verzi :-)

        Aha, koukám že už to na twitteru okomentoval :-)
        • nekromant33
          jojo za leden tam má pěkný statistiky, to se mu díky tý mcdonaldský akci přišli lidi z celýho světa zeptat, proč je šéfredaktor takovej kok*t
        • MickeyMutant
          Má na stránkách pořád tu anketu "Ptejte se Eurogameru na cokoliv", tak toho využijte, dlouho to tam už asi nevydrží. Dneska jsem se ho zeptal, jestli mu konečně v PopCapu přiklepli dividendy za propagaci dolphin ridera.
    • Gojira
      Todle Doskočilovo ego neunese
      • Tilwaen
        A přitom měli tak krásná, zelená políčka v Excel tabulce.
  • Už jsem tady četl spoustu trapných věci, ale LV426 tahle ta tvoje historka je opravdu "Masterpiece" a samozřejmě další troska Keyz přikyvuje...
  • havk

    Star Wars Humble bundle

    https://www.humblebundle.com/
    • ja to beriem z gogu, predsa bez drm, a si aj vlastnikom hry, nielen licencnikom...
      • ringmancz
        tím bych si nebyl tak jistý. třeba Deus Ex: "You only own the media on which the Software Product is recorded. Square Enix and/or its licensors shall at all times retain ownership of the Software Product as recorded on the media and all subsequent copies regardless of form."
        • hm, no z tej vety sa nevysomaria, ked tu hru mam na disku, stiahnutu z gog.com :) teda vlastnim ten disk, dali mi povolenie vlastnit vlastny harddisk? :) ci myslia server gog-u a jeho harddisk? :)
          a 3. poznamka, eula, ktora nieje v mojom rodnom jazyku, je neplatna, takze smolka..ich
          • ringmancz
            vlastníš ten soubor, ale ne jeho obsah
            • to sice jo, ale prakticky k tomu máš neomezenej přístup, kdežto se steamem ne... ale to oba víte, jen se prostě musíte dohadovat :) mami, tati, nehádejte se prosím! :D
    • ringmancz
      kua jo! půlku SW her mám na steamu ve wishlistu, takže beru nejvyšší tier
  • ted na mne na steamu vybafnul eraly acces Mordheim city of the damned s 33% slevou. hraje to nekdo?
    • Ne, proč taky? *2*
      • pravda, 3rd person tahovka to vypada jako joke, ale nechame se prekvapit
  • Jace Hall (vývojář z Monolith) přemýšlí nad oživením herní série Condemned.

    Nad tím ať si klidně přemýšlí. Předtím bych ale prosil dodat oživený No One Lives Forever.
    • Morraw
      Já jsem všemi deseti pro. První díl byl výborný. Ještě bych si přál port druhého dílu pro PC. A hodilo by se dodat, že vývoj by chtěl předat nějakému nezávislému studiu.
      • Nejdřív jsem se podivil nad tím portem, vždyť druhy dil NOLF jsem na PC hraval hodně, az pak mi to došlo :D
      • Jack1947
        Více takových her, druhý díl bych se měl možná i zahrát. Parádní hra. Njn opět se to asi moc nenosí dneska i když...
  • Lukyz

    Metal Gears Solid 3: Snake Eater

    Nedávno jsem chtěl vyzkoušet ShadowPlay a tak jsme nahrál úvodní intro z MGS3, který běželo na emulátoru PCSX2. Díky vyššímu rozlišení a vyhlazování vypadá 11 let stará hra z PS2 stále naprosto luxusně a stále se tak i hraje. *14* Napadlo mě to sem mrsknout pro ty co ji nikdy nehráli nebo se jim už nechtělo vytahovat PS2 ze sklepa. Je to fakt skvělá hra, doporučuju tomu dát minimálně šanci *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=fHaqeyois6c
    • Jack1947
      Hrál jsem až na X360 edici, líbilo se mi to zahojování zlámaných kostí, celkově to je takové survivalové s tím že hra překvapí možná to někdy sehraju.
    • Ronox
      Ta fyzika oblečení na začátku mě dřív hrozně dostala. Škoda, že se to dostává víc až teď do současných her po 11ti letech.
    • residentevilfans
      Po hodince hrani prijde Bondovske intro a chytne za srdecko.
      https://www.youtube.com/watch?v=w6CXMbu0fxY
    • Kozy
      Jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál, taky doporučuju.
    • kennyB
      Skvělá hra, mimoto první, kterou jsem sehnal ve steelbook edici.
    • Taky momentálně zkouším PCSX2 emulator. Konkrétně na GTA LCS a VCS. Jen škoda, že se mi to z nějakého důvodu neskutečně seká, i zvuk se trhá s tím. Takový slow motion. Na internetu jsem hledal, jak si s tím poradit, ale zatím se nic užitečného nenašel.
      • zkus obnovit redistributables
      • Jack1947
        Obě jsem dohrál v době vydání na PS2 super hry VCS bylo parádní v té misi s Robůtkem a LCS zae nahnalo strass v tom Ship chainsaw masakru. *1*
  • Veskoslav

    Watch Dogs

    http://i.imgur.com/mygA3co.jpg
    http://i.imgur.com/Cyc3TOV.jpg
    http://i.imgur.com/c7u7rif.jpg
    http://i.imgur.com/dOkHp3d.jpg

    Ale jo, když si člověk pohraje s módy, tak už to vypadá jako prezentace na E3. Bohužel jsem nezjistil, jak měnit jiné uložení než v JPG, tudíž to vypadá hůř než ve skutečnosti. Hra byla v akci, tak proč ne. Stejně mě baví ničit všechno nejlépe:) Snad se poučí z chyb 1. dílu. Mohli by začít jizdním modelem, destrukcí aut konče.
    • Keyz
      Fraps fotí do .BMP
      • Veskoslav
        To vím, ale nechce se mi pouštět další srandy, když všechny klienty od Steamu až po Uplay to mají v sobě zabudované.
        • ringmancz
          Steam umí ukládat nekomprimovaný screenshoty
          • Veskoslav
            Ale uPlay myslím ne a WD nemám na Steamu no.
        • Keyz
          Asi blbě, když to nefunguje :)

          Fraps mám v PC vždy. Zabere málo, není to srajda a nahrává videa v nejlepší kvalitě.
          • Jack1947
            No to jo no ale taky v nejvíce gb. Myslím že jsem zkoušel krátké video před lety a sežralo to spoustu mb.
            • Jack1947
              Takže Fraps + další program na úpravu videa aby bylo koukatelné/snesitelná velikost.

              To nejde už před přehráváním nastavit kvalitu aby nebralo moc místa. Jinak je Fraps dobrý hlavně na FPS na típání obrázků nevím.
            • Keyz
              Jistě, když to velkou bitrate. Poté se to upravuje v SW na požadované vlastnosti.

              Takovou bitrate jako umí fraps jiný SW neumí co vím. Možná nějaké karty které slouží k nahrávání a stojí těžké prachy.
      • Lukyz
        Stejně tak MSI Afterburner - BMP/JPG/PNG
  • Kozy

    Warhammer 40,000: Regicide trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=gknpa8PXk5Y

    *14*
    • vypadalo to jak šachy, než začly lítat granáty a střeva :D
  • Spekulace: DLC Heist přidá do GTA Online jachtu, sněžné auto, vzducholoď Xero Blimp, UFO či Space Docker. 

    Heist DLC vychází 35.14. 2015,5.
  • Veskoslav
    Hele, může mi ten chytrák z "redakce", co má mozek jako houbu vysvětlit, co je to za debilní pravidlo s tím spamem? Mám v příspěvku chybu, chci opravit, hlásí to spam. Chci doplnit krátkou větu nebo slovo, hlásí to spam. Co je to za hovadinu? Kdo to zavedl a proč?!!! *11*
    • Jack1947
      Ještě by měli oddělit zrno od plev, uživatele co jsou v databázi izolovat od těch nezkažených "kusů" *1* *2*
      Tak oni zato opřeci jenom nemůžou, to vedení tiscali... vymýšlí tyhle rafinované (ne)vždy fungující nesmysli.
      • A přežil by jsi to kdyby tě izolovali a nemohl jsi sem psát svou každodení porci sr4ček? Nebudeme si lhát ty by jsi byl na řadě jako první.
        • MrSanta
          Izolace od redakce nutná není. Stačilo by aby přispívat mohli pouze registrovaní uživatelé a k tomu dát možnost si neoblíbené uživatele hodit do ignore listu a jejich příspěvky by se prostě nezobrazovali. O izolaci by se pak postarali čtenáři sami. Tak by se v diskuzích potkávali akorát ti, co si spolu rozumí a spokojenost by mohla být všeobecná.
          Mě by pomalu stačilo hodit si do ignore Jacka a Hnisavce, jejichž příspěvky pro mě diskuzi nijak neobohacují, a hned bych měl u každého článku u půlku příspěvků a 75 % hnoje méně *1*
    • MrSanta
      Příspěvek co jsem napsal před chvílí jsem mohl jednou upravit - přidal jsem tu část pro Keyzeho. Když jsem to chtěl upravit po druhé - dopsat jednu větu, tak už to zase byl spam.
      • Keyz
        Taky se mi to stalo.

        Tedy asi jakmile někdo dá nahlásit, tak jsi v systému automaticky označen jako možný spam a nemůžeš nic upravit. I když každý vidí co píšeš... To je na hlavu.

        Funguje to nějak divně.
        • MrSanta
          Mě to spíš přijde jako nějaká nepovedená ochrana před tím, aby člověk neposílal mraky příspěvků za sebou. Ale tomu by bohatě stačilo použít nějaký timer. Každopádně je to na pytel, když nemůžeš editovat příspěvek. To už pak fakt moc nevidím důvod bejt registrovanej.
          S games diskuzí to jde od desíti k pěti. Všude samej spamer, troll a i*iot, redakci je to naprosto jedno a neodváží se ani k povinné registraci, natož k nějakým pořádným banánům. Hlavně že máme spoustu příspěvků, obzvláště když se odeslání každého příspěvku refreshuje stránka a počty zobrazení závratně stoupají. Že se tu už skoro nedá normálně pokecat o hrách a většina debat skončí hádkou mezi stále stejnou skupinou tupounů je jedno.
          • Keyz
            Korunu tomu dává to co jsi napsal předtím.

            Neodpoví na email. Také jsem psal dotaz a nic. Se*e se na to. Kontakty tam mají k ho*nu.
    • MrSanta
      Já bych to než na práci redakce tipoval na nějaké plošné vylepšení ze strany odborníků z tiscali. Psal jsem to do námětů/připomínek/bugů 30. ledna a zatím se k tomu nikdo nevyjádřil.
      Keyz: s nahlášním to podle mě nemá nic společného. Nešel upravit příspěvek, ihned po odeslání, kdy neměl nikdo šanci to stihnout nahlásit.
    • Keyz
      To vypadá, že stačí aby někdo dal nahlásit něčí příspěvek a dotyčný poté nemůže upravit svůj text.
      Přitom ten text není označen jako spam pro všechny a ostatní ho vidí.

      Tady se někdo hluboce zamyslel a vymyslel tento exkrement...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit