Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • funguje vam na uplay synchronizace uložených her s cloudem? mne to porad blbne
    • S tim má Uplay problémy co vyšel *9*
      • Jack1947
        Jsem rád že mám jen Origin, Steam a žáadné pray to play ne. *4*
  • Morraw

    Pillars of Eternity Adventurer Edition

    Tak jsme se dočkali. Možný vzhled fyzické sběratelky. *4*

    http://muve.pl/pc/rpg/pillars-of-eternity-pc-pl/84828#opis-szczegolowy
  • karlman.hajsky

    PS4 repro

    Čau lidi, nevím zda je vhodné to psát sem, ale z několika stránek, kde by se měli zabývat radami ohledně elektroniky, jsem nezjistil ani prd. Mohl by někdo potvrdit či dát radu, za bude v pohodě připojit tyto reproduktory - http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/genius-sp-hf-2020-v2/ - k PS4? Ty rady z diskuzí mne spíše zmátli a rozhodili až si nejsem na 100% jistý zda to nebude problém. Díky za veškeré rady. *4*
    • frag.ment
      Má to optickej vstup, takže seš v klidu. Ale já bych šel rozhodně do 5+1 domácího kina. U her nepotřebuješ vyloženě hi-fi sound a za nějakých 8tisíc to má kromě hraní kvalitu i na hudbu a filmy, takže investice na dlouho, když dobře vybereš. Mám Pioneer už asi 4 roky starý a hraje skvěle (nejsem žádnej audiofil, ale má 4 sloupcové repro a v každém jsou 4 reproduktory, středovej repro + bokem je sobwoofer). Tehdá to stálo pře 25tis, teď už se to dá koupit asi za třetinu.
    • Ronox
      Edit: aha má to optiku, tak klid :)
      • karlman.hajsky
        Díky za potvrzení. Ty zavšivené diskuze pro rady, kde je to samý chytrák bych kolikrát zrušil. Přijde mi jako by tam lidi většinou buď nepochopili otázku nebo se snažili radit tím nejsložitějším způsobem. Člověk se tam pak kolikrát dozví, že má něco připojené asi nějak magicky, protože se ani jedna rada nerovná skutečnosti. *1*
  • Inquisitor

    Stalker complete bundle

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/stalker-complete-bundle/
    8,56€
    • kostejnesmrtelny
      Perfektní, díky za tip! Na něco takovýho už delší dobu čekám *14*
    • Keyz
      + http://datastor-modpack.blogspot.cz/ a je z toho jiná a o dost lepší hra :)
      • Inquisitor
        Jasně bez datastora ani nehraju :)
        • Keyz
          škoda, že to nevydal anglicky. Pak by to mělo větší ohlas. Takto propracovaný pack jsem jinde nenašel. Většinou ty velké módy zcela předělají hru a skoro to pak ani není stalker.
          • Inquisitor
            To určitě, možná k tomu ještě dojde.
  • langustyn

    Murdered

    Murdered za 2,5 éčka:
    https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Murdered-Soul-Suspect.php#

    plus nějáká valentýnská 1+1 SE akce od zítra:
    http://www.vg247.com/2015/02/12/tomb-raider-hitman-valentines-day-pc-sale/
    • Chim
      Hra, kterou si pamatuju jenom proto, že se o ní bavili ve Fight Clubu zrovna když tam byl Karel Drda. *1*
    • ringmancz
      Murdered byl asi velkej prodejní hit :)
  • frag.ment

    Prodej Dying Light byl pro německý trh zakázán.

    Němčouři jsou fakt tragédi. Kdo tam vlastně určuje, co je závádné a co už ne? Takže se u nich určitě ani v TV nevysíla třeba Kobra 11, seriály CSI a pod. ne? Doufám, že Wolfenstein, který se u nás prodává na PS4 není v té německé verzi. Zkoumal jsem krabičku a nikde sem nic o cenzuře nenašel..
    • snorgrind
      To je u kazde hry jinak, nektery maji zvlast nemeckou verzi wiz ten wolf a nektery maji jednu verzi pro celou evropu a tim padem je pro vsechny cenzurovana viz last of us. Doted sem nepochopil proc se cenzuruje pro dosplely lidi.
      • Jack1947
        Ještě že nejsme v Německu, cenzura ve hrách fuj. *11*
        • Neboj. Z Ruska přichází svěží vítr...
          Anebo se o to postarají studenti pravdologie a politické korektnosti z neziskových organizací, kteří berou dotace z EU...
          Pak to bude jako v USA. Každý cvok bude prosazovat svojí pravdu a práva.
          Čekám kdy po přejmenování na romy z cikánů vylezou za podpory pravdy a lásky afročeši a další perly..
  • Morraw

    Hatred

    http://store.steampowered.com/app/341940/
    • Jack1947
      Těším... *5* *14*
    • Day-One DLC: Charlie Hebdo offices
    • Podobné hry: Dota 2 - jen s tím rozdílem, že při hraní Doty připravujete o život sebe.
  • Hitman

    http://www.ign.com/videos/2015/02/11/hitman-agent-47-exclusive-trailer
    • Inquisitor
      Není náhodou v Hitmanovi cílem, zabít jenom určený cíl a bez povšimnutí zmizet?
      • jenze to je prace, film bude z jeho sedyho a nudnyho osobniho zivota *5*
        • Hitman má osobní život?
    • vlastik.plaminek
      Může mi někdo vysvětli tu vyjebanou módu k*rvit klasiky různýma vžum vžum remixama? I když ono je asi lehčí něco zprasit, než složit.
    • Tohle by melo bejt trestny...
    • No, vypadá to o něco málo koukatelněji než ty předchozí pokusy..
    • Ten to na Silent Assassina asi nedohraje
    • He7he
      Jakože podle toho mála minimálně různýma náměto-kecologama to má blíž k hře, ale zdá se, že verze s mumakilem v hlavní roli přece jen zůstane asi dívatelnější a po čase i lepší.
    • tak na tohle snad jen lol
      • Jack1947
        Njn, řešil jsem to ve FC dneska že stelt by lidi nebavil a byla by to nuda. Jinak to je super herec holt ne nejlepší role no.
        • Inquisitor
          Já si myslim, že by nebyl problém natočit Hitmana koukatelně a podle předlohy. Stealth způsob by byl určitě zajímavější než samý bum prásk, co je v každym druhym filmu. Inflitrace na místo, vražda aby vypadala jako nehoda a zase pěkně zmizet. A na pozadí nějaký ten příběh. Ale to by holt nebyl ten správný Hollywood blockbuster no.
        • tak si to užij no, ja na to ani nepujdu
          • Jack1947
            Ses zbláznil, do kina jo to musí být speektakulární dáílo a nejlépe ve 3D ( i když při těch dnešních cenách). Abych na to vůbec šel a ne tohle.
  • survival

    ahoj, ted je hodne survival her, tak co byste mi doporučili kdybych chtel kdyžtak neco vyzkoušet
    DayZ, rust, the forest, life is feudal atd
    • Za sebe ti doporucim DayZ. Podle me ma k survivalu nejblíž, ma opravdu pekne udělaný prostředí a zároveň celkem realistickou strelbu. Ovsem pokud ti vadí, ze do bety to vstoupí nejdřív na konci roku, radši nad tím neuvazuj. Spousta lidi, i když byli varování, ted breci ze vývoj jde pomalu :)
    • Jack1947
      DayZ pokud máš s kým hrát.
      • Je to zábava i pro "vlky samotáře", navíc tam často narazíš na někoho, kdo se k tobě přidá, alespoň na roleplay serverech.
    • Dark Souls II *3*
      • Konzolovy onebutton koridory nikoho nezajimaji
    • froztik
      Za mě osobně Rust. Dle mýho z těhle survivalovek má největší potenciál to dotáhnout do konce a hlavně být parádní hrou. *5*
      • Tak podle zakulisnich informaci se na hre prakticky uz nepracuje a uz dela na jine hre...
        • froztik
          Nevím odkud máš ty informace (je jedno jestli jsou pravdivé nebo ne), ale podle týdenních devblogů a updatů se na hře opravdu pracuje a to dost. *5*
    • Kozy
      Nejlepší survival je UnReal World.
    • jakubc
      Singl - The Forest
      Coop - 7 Days to Die

      A někdo ti doporučoval ten Stranded Deep a vypadá to opravdu krutě dobře.
      • Veskoslav
        7 days? Hnusnější hru z EA her neznám. Grafika tak z roku 2005 a to "generování" prostředí je něco šíleného. A gameplay taky žádná sláva. A když si člověk přečte ty pochvalné recenze na Steamu, tak přemýšlí, kde se vzala ta realistická grafika a uvěřitelný survival.
        • jakubc
          83 % lidí z 16 000 to hodnotilo kladně. Grafika je špatná, ale herní mechanismy jsou velmi zajímavé, hra je stvořená hlavně pro coop. Navíc je to velmi rychle se vyvíjející ea hra v alfa verzi...
          • Veskoslav
            No rychle, hru mám prakticky od začátku a pokrok tam moc nevidím. Pro coop mi přijde mnohem vhodnější DayZ nebo módy "DayZ" v Armě III než toto. Hra s tímto tempem vývoje bude později než Star Citizen.

            Nejlepší na té hře je akorát crafting a systém stavění, to musím uznat. Ale ten zbytek? Jako ohledně 83% na Steamu, doteď to nechápu a pak čtu 500 hodin nahráno atd *1* A když si přečteš jednotlivé recenze, tak ty kladné jsou snad z 70% jednoslovné či v krátkém úryvku. Navíc když si přečteš, tak nejvíc nadávají ti, co to podpořili na KC. A na to, že vybrali více jak půl mega, tak zatím hodně nic moc.
      • neco kde je i pvp
        • jakubc
          Problém s PvP survivaly je ten, že tam jde pak jen o to PvP... V tomhle ohledu je ale nejoblíbenější asi DayZ nebo Rust, ale to není nic pro mě.
        • Bylo mi doporucovani H1Z1 nebo tak nejak se to jmenuje. Ne ze bych to zkousel ale bylo mi to doporucovano.
  • Goat Simulator DLC

    Vypada to ze se chysta nove DLC k teto popravde unikatni hre - http://cdr.cz/clanek/zprava-mohhamad-sex-simulator-2015
    • Jack1947
      Já se ani nedivím, dokázali prodat úplnou blbost tak ted vydělají na DLC... *7* Joo tenká je hranice...
      • Presne! Dokazali prodat uplnou blbost a ted nas jeste stahnou o prachy na jejich DLC. Horis vydridusi jak EA. I kdyz zase na druhou stranu to DLC obsahuje water sports a scat play takze to za tu cenu neni az tak strasny.
    • MickeyMutant
      Do DLC k tomuhle DLC prý chystají i devítiletá děvčata.
    • *15* To zas bude mrtvol...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit