Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nová značka forder?
  • Ford GT jsem viděl na cestě. Krásné auto, ale já mám raději GT90 :) - supersporty z devadesátek jsou stejně nejlepší :)
    • gamerkt79
      Jo, ten koncept vypadal suprove a verim , ze by i dnes zaujal :)
  • Francis
    Forda Motorsport
  • No jo no. Aby se vůbec ještě pár kusů prodalo, musí nahlasovat hry o dva rok dříve. :D
    • Ty asi moc počítat neumíš.......
  • TubewayArmy
    Jak se mi původní Ford GT z roku 2006 líbil, tak tento nový je zklamáním. Ten design je celkem dost šílený, navíc přechod na V6 ecoboost...
    • Jack1947
      Jediný opravdový Ford byl vždycky jen Ford mustang R.1967 ostatní fordy jsou jen napodobeniny těžící z jeho zašlé slávy. *4*
    • To myslíš vážně.. spojení původní a rok 2006 ? :D
      • TubewayArmy
        Ten úplně původní se jmenoval GT40, samozřejmě vím, že model 2006 není úplně ten první. :) Špatně jsem to napsal. :)
    • Tohle je první Ford GT, který se mi opravdu líbí.
      • A že jich bylo...
    • montatatana
      Motor je v poho, ale design se fakt nepovedl. Všechno to dneska vypadá stejně.
      • Ristoro
        Pravda. Nevypadá to jako Ford, ale jako McLaren křížený s Lambem.

        EDIT: Navíc ten starší nový Ford GT, tuším z roku 2005 si zachoval ty retro prvky starého GTčka. Proto vypadal pořád skvostně. Tohle je už úplně vynovené a jak jsem napsal, nevypadá to jako Ford.
        • TubewayArmy
          Rozhodli se nejít ve stopách Porsche a na místo recyklování stejného designu po 50 let udělali něco nového.
          • Ristoro
            Porsche je moje top značka hlavně proto, že si drží pořád ten starý odkaz a navíc nikdo nestaví auta lépe, než oni. Navíc ty nové 911ky jsou nádherné. Oni nikdy nejeli na nějaký extra výkon, ale vždy uměli využít všechen výkon, které to auto dostalo. V tom se Němci liší od USA. Němci prostě v autoprůmyslu nemají konkurenci, co se týče konstrukce a využití výkonu.
    • Ludia mrncali uz pri Mustangu nad V6 ecoboostom a slape to prekvapivo dobre lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit