Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přes internet nyní můžete přeměnit vedlejší ("dětský") PSN účet na účet hlavní.

    Až budu moci přeměnit vnucený vlezlý Singstar v XMB na vymazaný, tak mě možná začnou nějaké zprávy o PSN zase zajímat. Xindlové z SCEE. *16*
  • Na mnohy doporuceni sem si koupil Assasins Creed 2, a musim rict sakra to je skvela hra.
    Je fakt smutny ze tvurci nepokracovali na vlne dvojky, misto toho hru totalne zkazili.
    Doporucuju vsem kteri obhajuji a kupuji sr@cky jako Black Flag a Unity aby si zahrali znova dvojku a pak se zamysleli, co vlastne podporuji a sou schopni obhajovat.
    • Dvojka je jednoznačně mnohem lepší než první díl, který hezky vypadal, ale byl stereotypní a později ne moc zábavný. Druhý díl na tom byl lépe s příběhem, bavil mě, ale postupně to už bylo možná také až moc natahované, což může být i tím, že jsem trávil moc času vedlejšími úkoly a hledáním beden. Brotherhood a Revelation je skoro to samé, ale už mě to tak nebavilo a Revelation už jsem šel jenom po příběhových misích a kašlal na ostatní. Možná to bylo tím, že jsem hrál všechno hned po sobě a jestli série takhle pokračuje, tak se nedivím, že je často kritizovaná. Je to dokola to samé a některé mise se hrají skoro samy. Trojku koupím, až zase bude v nějaké velké slevě, ale teď bych na ni ani neměl chuť (Revelation jsem dohrál zrovna dnes).
  • Chci se zeptat, jestli se vůbec někomu podařilo ze zdejších hráčů CS:GO vylosovat knife, AWP nebo něco podobně vzácného v krabicích? Za celou dobu hraní CS:GO jsem s klíči otevíral asi 10 krabiček a vždycky h*vno. :) Negev, Negev, Negev, Negev.......
    • Jazz
      http://csgostash.com/skin/463/Butterfly-Knife-Stained BS mi padl z třetí otevřené Breakout casy (dohromady patnáctá) Střelil jsem ho pár měsíců zpátky, původně měl cenu 190€.
    • kámoš měl motýlka prodal ho za 300euro a teď toho lituje na černým trhu (i ten CS:GO má) má mnohem větší cenu
    • residentevilfans
      Awp asimov,ak-47 wasteland,USP Guardian a Huntsmen night knife. *5*
  • španělská revoluce s Francouzkou herečkou http://legionofleia.com/2015/02/13/marion-cotillard-joins-the-assassins-creed-movie/
  • MickeyMutant

    Interview s Peterem Molyneuxem

    Velmi dlouhý a velmi asertivní rozhovor Johna Walkera především o patologickém lhaní s Peterem Molyneuxem: http://www.rockpapershotgun.com/2015/02/13/peter-molyneux-interview-godus-reputation-kickstarter/
    • Tilwaen
      Ta úvodní otázka by mi asi celkem vyrazila dech, být Molyneauxem :-) Celkem pěkně ho poškvařil.

      TL;DR se dají všechny Molyneauxovy odpovědi vystihnout citací (které odteď asi nemá rád):

      Peter Molyneux: I was wrong. But it’s not a lie.
      • MickeyMutant
        Peter Molyneux počítám postoupil na další level. Zatím ho většina lidí považovala za snílka a vizionáře, který prostě jen moc kecá. Teď už ho spíš asi budou mít za regulérního podvodníka. A to říkám s plným vědomím, že Dungeon Keeper je nejlepší videohra v historii naší planety.
  • Inquisitor
    Je to jenom u mě, nebo jsou komentáře nějaký protáhlý? :)
    • Jack1947
      Jo všiml jsem si, nic moc ale když člověk ignoruje hodnocení (což snad ve většině případů dělá nějakou dobu) tak to ve finále není tak hrozné.
    • Tilwaen
      Není to změnou na Souhlasím/Nesouhlasím místo Líbí/Nelíbí? Je to delší, dávalo by to smysl. Nevypadá to tak dobře, ale je to o zvyku.
      • to pak je na nic. Je jedno jak se to jmenuje.

        Smysl těch extra + a - byl aby příspěvek byl viděn pod textem a to bude možné stejně. Navíc již předtím hodne lidi dávali - těm se kterými nesouhlasili i když napsal normální názor. Naprosto zbytečná změna jen to vypadá divně jak to dlouhé jako ve filmovém formátu *11*
      • Inquisitor
        No vidíš, toho jsem si ani nevšiml :)
        • Tilwaen
          Ještě jeden postřeh - na neddu mají zachovanou původní délku toho grafického ukazatele i přes to, že to tam také změnili na Souhlasím/Nesouhlasím. Moc nerozumím tomu, proč to tady měnili, když tam to nechali stejné.
      • takhle je to lepší protože když napíšeš nejakou kravinu budeš mít kratší čárku (víc minusu)
        • Tilwaen
          Můžeme porovnávat čráky čárky, super!
    • Lukyz
      Jde už aspoň editovat příspěvky když se v tom hrabou?

      EDIT: Jdou *2*
    • V rámci podpory filmových her se filmový formát dostal i na games.cz
      *15*
    • Komentáře ne, jen hodnocení příspěvků. Programátorům asi jeblo. *1*
    • Není. Takové nepřirozené, navíc pro konzervativce, jako jsem já, je to peklo.
  • Neoficiálně: Mass Effect 4 bude obsahovat multiplayer.

    To je jedině dobře v ME3 mám nahráno přes 300 hod. a aspoň si budu mít čím krátit čas než někdo udělá titulky do singlu protože EA se na to 100% vy.ere.
    • Mužeš ho strávit naučením se základům AJ. V hře pro všechny je jazyk naschvál srozumitelný aby to pochopil každý. To není Wasteland 2 anebo shadowrun.
      • Neoficiálně: Mass Effect 4 bude obsahovat multiplayer.

        Na základě čeho si nabyl dojmu že stojím o tvoje rady jak trávit můj volný čas? *6*
  • Soutpark přes steam

    zdar, koupil jsem teďka Southpark do steamu, čekal jsem, že to zaprudí kvůli uplay nebo podobný kravině, ale nic, nevíte, jestli to už zrušili, nebo co se vlastně stalo? (ne, že bych se zlobil :)
    • aha, ok, díky moc! nějak jsem měl pocit, že je to ubisoft a byla to jedna z prvních her, co právě měly takhle dvojitej klient... s něčím si to zas pletu :P

      každopádně southpark dobrej, fakt mě to baví :)
    • Thorar
      Uplay i na steamu vyžadujou jen hry přímo od ubisoftu, ne? Což South Park neni.
    • Pethulla
      pokud se nepletu, tak South Park nikdy nevyžadoval Uplay
  • Nechcete se zmínit o eventu v Dotě 2?
    • braveman
      Nechceme
    • Něco mi říká, že kdyby chtěli, tak už se zmínili.
      • tak alespon bleskovka by se hodila
  • Pořízení všech kosmetických DLC pro titul Evolve vyjde na 136$.

    kosmetických DLC ? Podla obrazkov z odkazu, ta kozmetika je len farebna, ziadne ine modely. Tak to by malo byt nie 136$ ale 13,6$ :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit