Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obvykle nepíšu k hrám co se mi nelibí ale tady si nemůžu pomoct protože nechápu jak to tolik lidí může žrat, nejhorší umělá inteligence nepřátel co sem kdy viděl, ti chudáci nemaj šanci snad ani zranit hráče, absolutně žádná výzva, pohyb postavy když srovná s něčím současným jako třeba se zaklínačem tak je to ostuda, pohybuje se stejně realisticky jak panáček v gameboyi. K tomu grafika jak z PS2 a rádoby dekadentní prostředí. Nevím no proti konzolím nic nemám ale tohle je peklo
    • Musíš si uvědomit, že to je první sekce hry, patrně to bude jen tutorial, něco jako Things Betwixt v DaS2, má za úkol ukázat hrubé principy hry, "bonfire", jak dostat zpět "duše", jak si vylepšit zbraň (jak ji získat) apod. Neměj obavu, že hra nebude težká. A grafika jak PS2 ? I kdyby, hraješ grafiku, nebo hru ? Neber to zle, ale souls hry jsou dle mého názoru naprostá špička hratelnosti a narace co v posledních letech vyšla, že to zrovna tobě nesedlo je mi líto.
    • kennyB
      Tak ještě že to hrát nebudeš, viď??? Já se na to těším...
      • to je všem jasné ty jsi místní dark fag
  • To zas bude petic za to, aby se to vydalo na PC *1*
    • Lynch
      Petice nejsou třeba. Práva vlastní Sony. Nepamatuji si, kdy naposledy vyšla PS exkluzivita pro Pc. Bloodborne se mi líbí a tak prostě budu muset investovat a pořídit si PS4.
      • Tiez si myslim, ze peticia je uplne zbytocna. Peticia mala zmysel pri Dark Souls, mala za ciel ukazat , ze zaujem o takyto styl hry na PC je a boli z toho dobre predaje DS aj DS2 na PC. Ak From Software uprednostnil exkluzivitu je to jeho vec, ma to asi spocitane a peniaze za exkluzivitu od Sony mu pokryju stratene predaje PC a Xbox hracov.
  • del0
    Jako má to atmosféru a styl, ale s tou perfektní grafikou autor přestřelil. Očividně další z řady gonzole fanboyů...
    • No oproti DS2 to jsou grafické orgie
  • Malleth
    Už mě nemučte
  • mi to připomíná tu starou hru Nightmare Creatures
  • MidnighT91
    Pozadí toho tajemného hřbitova připomíná Ash Lake...
  • jen jestli jim umisteni deje do mesta umožní udelat takove variabilní a zajimave lokace jako meli predešle dily. protože ty uličky pusobi ponekud stereotypne
    • stereotypne asi tezko
    • Tak pořád tam můžou být zahrady,parky a případně periferie města
      • Taky bych to zatím nesoudil na základě mrzkých patnácti minut.

        A to prostředí neskutečně žeru :)
  • Na nasledovnika Souls serie se moc tesim, nicmene mozna je lepsi se temto gameplay videjim vyhybat. Samotne hrani na me moc nezapusobilo. Vypadalo to celkem tuctove s navic prehnane svetelne efekty pusobi dost kycovite (ziskavani krve, leceni, proklepani macety?..) a o silene skrikajici krvy ani nemluve.
    Ale v podobnem duchu se daji popisovat i puvodni dily Souls serie, ze ktere jsem hral vsechny dily a jeste musel prekousnout hnusnou grafiku.
    No ale co je na Souls serii tak zasadniho je hratelnost s perfektne vybalancovanym soubojovym systemem mixnutym s dobrodruznym prochazenim casto epickymi fantazy svety, kde na hrace ceka smrt na kazdem rohu pokud si neda pozor. To s gameplay vedii proste neni mozne zazit, hlavne to samotne hrani, ktere vyzaduje od hrace pozornost a strategicke mysleni. Hold dokavad si to na vlastni kuzi nevyzkousite... z videa se samotna hratelnost tezko prenasi na divaka.

    Doufam, ze BloodBorne prinese posun smerem k lepsi grafice a dale prida nove herni mechaniky, ktere serii ozivi. Ale perfektni hratelnost musi zustat!
  • No, pravdupovediac vyzera to na riadne prehipovane hnisave konzoloidne blato. *11*
  • Nádhera, ještě lepší atmosféra, než v betě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit