Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, na to, že jsem fanoušek, tak mě ten trailer moc neuspokojil :-( koupím asi na ps4, ale až po recenzích, jinak si nechám opatchovat pc verzi.
  • konecne by tu hru mohli odladit aj na K+M
    potom by som si ju aj kupil
    • Povodny DS2 som presiel na K+M bez problemov. Hralo sa mi to dokonca lepsie nez na ovladaci. No nemozem to povedat o DS1.. ta bola fakt hrozna.
  • Tych 6 hracov uplne znici Black Phantom invady co bolo gro uz Demona
  • Sem s tym nech uz to tu je az mozem opat po desiate oprcat tu holku v majule nad ohnickom
  • Tady tedy je ale debilnich kecu, ze ds2 je historie :), vrat se k assassin creed, @flash789 - jo urcite, pockej jeste 5 let, pak to bude na gogu za 1.19 eur, to si pak zahrajes, k0 k0 ti
  • Super, pro nás co už hru máme ... bál jsem se že budou chtít abysme znova oupili rozšířenou, ale:

    All versions of the game will include the following features (Existing Dark Souls II owners will receive a patch to implement these elements):

    Additional NPCs added for an enhanced story experience.
    Parameter adjustments for improved game balance.
    Augmented item descriptions.
    Improved online matchmaking functionality.

    Opsáno přímo ze stránky Namco bandai - http://bandainamcous.tumblr.com/post/103526088996/were-very-excited-to-announce-dark-souls-ii
    • Btw, o té změně rozmístění nepřátel se mluví v Interview s "režisérem"
    • Xbox One, PS4, and DirectX 11 versions of the game will include the following features (in addition to those listed above):

      Additional upgrades to graphics, sound, performance.
      Increase in maximum online players in single session (6 total).


      Btw: O přidání možností v editaci postavy, nebo změny pozice nepřátel se tam nemluví
      • Kozy
        Ale jo

        http://www.darksoulsii.com/uk/functionalities.html
        • díky za doplnění, takže to se týká jen PS4, XO a DX11 verze
  • flash789
    ja vedel ze je dobry napad DS 2 nekupovat a počkat az na nejakou souhrnou edici..ostatne tak to dnes byva..
    • ja vedel ze je dobry napad DS 2 nekupovat...
    • fluffy
      Mas uplnu pravdu, spravil som chybu ze som kupil hned prvu ediciu :D Ostatne teraz sa snazim kupovat len ultimatne edicie, pretoze tie su aspon kompletne a nie rozkuskovane...
    • Mam podobny nazor ako ty po bloodbourne pride aj toto takze bude zabava na dlhe mesiace ale mohli spra it ediciu ds1 ds2 a demon souls v kope
  • Já teda nevim, ale v tom videu není ani jedna nová lokace. Všechno starý z dvojky. Proč to teda mám znovu kupovat, jestliže tam není nic nového?
    • nemusíš, pokud už máš, viz můj post výše
    • kennyB
      Má to být v novém enginu, kde bude vylepšená grafika, zvuk a zvukové efekty. Dále tam mají přidat nové nepřátele, širší možnost přizpůsobení postavy a vylepšený multiplayer atd.
    • Kozy
      Údajně vylepšená grafika, kde ovšem je to netušim, ve videu jsem jí neviděl. Jinačí rozmístění potvor a jejich chování, novej druh fantoma a až 6 lidí online. Já osobně se spokojim s patchem co přijde zítra, takovýhle způsoby nechci finančně podporovat.
    • proč bys to měl znova kupovat? Je to pro ty, kteří si to nekoupili a teď mají novou konzoli, pokud to máš, nemá cenu to kupovat, navíc se mohli obtěžovat tam mrdnout aspoň nové hd textury, takhle to vypadá hůře než na PC s modama, ale to je fuk, DS2 je historie, která měla pár much a teď musíme přivítat Bloodborne
  • Malleth
    Hlavně konec nadějím na lepší grafiku
    • To by se hodilo spise k vcerejsimu clanku o Bloodborne :D
      • Malleth
        Bloodborne vypadá luxusně. Art design maj nejlepší v žánru. Spíš se bojim o framerate
      • Vogon
        https://www.youtube.com/watch?v=eBPqksG9nbA
      • co to mektáš trolle? Bloodborne vypadá fantasticky a i přesto to bylo pouze Early build...
        • LOL niekomu sa zacinat rozpadat svet.. To je len zaciatok, boyo !
        • bloodborne vypadal fantasticky v uplne prvnim tech demu. Pust si to a to stavajici gameplay video a je to samozrejme jako u kazde hry, orezane, graficky na ulpne jine (nizsi) urovni a ac to vypada stale dobre, uz to zdaleka neni fantasticke jako v tech demu.
        • tomocz
          Jo, to původně vypadal i DS2, než vydali ořezanou verzi :)
          • Malleth
            Jenže DSII vypadalo mizerně už v betě. Bloodborne ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit