Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každý fanda fotbalu co se aspon trošku vyzná ve hrě jejím pruběhu atd musí uznat že fifa prohrála se psem na plné čáre.Zatvrzelí fifaři musí tet blednout zavistí kam to letosni pesko dotáhlo a jakou hratelnost nastolilo.Ve fotbalove hře nejde licence a blbosti okolo ,ale o dobry pocit po každém dohraném zápase a to pes plní na 100proc PES 2015 jednoznačný král *5*
    • V opakovačkách to opravdu vypadá na nejúžasnější fotbal všech dob. Ale to je tak všechno. Fifa je totální sranec. To píšu protože nechci abys mě označil za Fifaře. Ty jako trošku omezený jedinec (usuzuju z toho jak se vyjadřuješ o post níže) by ses toho hned chytil
      • je strašně zvláštní, že je strašně moc Slováků, kteří z letošního Peska dělají modlu fotbalové simulace. Přitom je to neskutečně hloupá hra s pěknou grafikou a skvělou pověstí díky úžasné historií. To je vše. letošní Pesko bych označil za jeden z nejhorších dílů série. Ale pro lidi co přejdou z Fify to možná bude fotbalová modla
  • Z tohto výberu redakcie som sklamaný. Mnohé z mojich negatívnych pocitov z PES 2015 tu už popísal užívateľ Zifi. Hrával som túto sériu ešte na PS2 od ročníku 4, no také úbohé spôsoby zvyšovania obtiažnosti a hlúpu umelú inteligenciu všetkého, čo sa na ihrisku pohybuje, som nezažil ani raz. Osobne mi to už pripadá tak, že KONAMI stavajú úspech len na oddanosti skalných fanúšikov, ktorí budú dookola omieľať frázy o reálnom zážitku z hry a zavierať oči pred úplne triviálnymi nedostatkami, kvôli ktorým tá hra nemá k simulácii futbalu o nič bližšie ako FIFA. Pri tej však aspoň autori nemusia hádzať hráčom polená pod nohy a tváriť sa, že tým umocňujú skutočný zážitok z futbalu.
    • Jde videt že o fotbalu jako o hře takové výš hoovno jinak bys FIFU nikdy nevynasel nad pesko *15*
      • Ty budeš asi jeden z miestnych dyslektikov, lebo inak si neviem vysvetliť, ako si v mojom príspevku našiel nejaké vynášanie FIFY nad PES. Navyše by som na tvojom mieste radšej pomlčal o tom, kto z nás dvoch vie o futbale veľké ho*no. Mne totiž na rozdiel od teba nestačí každoročne prehlasovať, aký je pocit z futbalu v PES reálnejší než v hre, ktorá sa nikdy ani k realite približovať nechcela, a pritom ignorovať úplne triviálne chyby jednotlivých aspektov, ktoré robia z toho vychvaľovaného zážitku v PES neraz doslova utrpenie. Človek by si totiž pomyslel, že séria, pri ktorej opise potrebujú zástup zaslepených fanboyov využívať v každej vete slová ako "simulácia, reálny, futbalový...", bude mať po viac, než dekáde svojej existencie, konečne doriešený kolízny systém, fyziku lopty, či umelú inteligenciu všetkého živého na ihrisku (najmä rozhodcovia sú tento rok obrovským prúserom - pískanie vymyslených ofsajdov, karty za zákroky, ktoré ani nie sú faulami, ignorovanie agresívnych zákrokov súpera, žiadne pískanie rúk...).
        • Vůbec na něj nereaguj. Samozřejmě si FIFU nad PES nevynášel. Ale co jsem se zatím přesvědčil, tak milovníci současného PES nejsou zrovna velcí myslitelé.
    • Já myslím, že je to trošku jinak. Konami se rozhodli, že začnou vydělávat peníze a vykašlou se na skalní fanoušky. Celou hru maximálně zjednodušily a upravili hratelnost po vzoru FIFY. Hodně hráčů co hrálo PES odešlo, ale mnohem více co hráli FIFU přešlo na PES. Konami udělali hru pro masu a na skalní fanoušky se vykašlaly. Ta hra už nemá hloubku a kouzlo PES. Ale masa tu hloubku nikdy neviděla, protože na to prostě nemá kapacity. Jim je to jedno a hrají to nejúžasnější PES jaké kdy vzniklo. Osobně už neznám žádného skalního fandu, který by hrál letošní ročník
      • Máš pravdu, trochu zle som sa vyjadril. Mal som použiť iné pomenovanie, než skalní fanúšikovia. Medzi nich sa totiž hlásim aj ja, no vo svojom príspevku som chcel narážať skôr na ľudí, ako tuto kolega pes, čiže zaslepených fanboyov, ktorým bohato stačí, že dojem zo série PES je reálnejšie, než vo FIFA, ktorá bola vždy arkádou prístupnou pre masy. Pritom im je úplne jedno, že to, čo robilo túto sériu takou obľúbenou, je už kvôli ziskuchtivým tvorcom z KONAMI preč. Zostala len hra, ktorá sa chce tváriť, že sa približuje k reálnemu zážitku z futbalu, no kvôli hlúpym nedostatkom má od neho sakramentsky ďaleko.
  • s takovým tempem vydávání the best of článků vyjde ten finální na začátku roku 2016. dva měsíce po novém roce mi připadá, že jdete s křížkem po funuse...
    • dva měsíce po novém roce :D
      • tak je to už únor :)
    • jo, trva to dlouho a pseudokategorie jako sporty tu akorat zaclanej, kdo chce sport omezi se jen na ty nejoblibenejsi a kvaklita hry na tom tezko neco zmeni, ze desitky let vychazej porad dokola od stejnych firem radsi nemluve
  • NBA2k15 urcite. Ale ten popisek, ze ma bezkonkurencni presentaci, to bych si mozna odpustil, 2k15 ma za poslednich nekolik dilu presentaci nejhorsi.

    Uvodni zapasove intro vetsinou par sekund, zadna halftime show, konec v podstate taky nijaky. Ano behem hry to vypada jako opravdove, ale (TV) presentace nic moc.
  • nejzbytecnejsi kategorie
  • Mám prostě smůlu. Pokud jsem si chtěl něco sportovního zahrát, tak jsem si v posledních letech kupoval na PC PES. A přišlo mi to horší a horší. Tak jsem si letos koupil FIFU, juknul jsem na demo, nadchlo mě to. A jen jsem si opět potvrdil, že EA dělá hry vizuálně přitažlivé, ale prázdné až běda.
    • Jsem na tom stejně
  • Pro mě jednoznačně NBA 2K15 na PC sice nemá takovou základnu jako na konzolích, což je škoda, ale i tak doporučuju vyzkoušet (MyCareer).
    • Corvus
      Zrovna hraju K14, dokonce jsem si koupil i xbox ovladač k PCčku, ale nějak mi to nejde... Asi jsem na to nešikovnej. Ale zahrál bych si až bych brečel.
      • ringmancz
        14ka na PC má myslím ten engine, co je na oldgenu, až 15 má ten lepší co je na PS4 a X1
      • Pethulla
        Ono se to poddá. Já si takovým očistcem prošel s 2k11, kdy po lehoučkém a arkádovém NBA Live od EA přišlo tohle.
        Jinak bych ti určitě doporučil módy- ty to posílají na úplně jinou úroveň. Pro začátek určitě zkus tohle: http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=93479&sid=d731d4e5213c919f550333016452bb08
        - aktuální soupisky, změna hodnocení hráčů, změněné tendence, reálné playbooky, upravené slidery a mnoho dalšího.
  • Pánové je nadmíru jasné, že nejlepši sportovní hra je NBA 2K15!!! Skutečná next-gen hra *5*
  • Za mne je jednoznačně nejlepší sportovní hrou za rok 2014 "Nba 2K15" pro PC a to po všech stránkách... To, že tady nevychází recenze, svědčí o malém rozhledu redakce co se týče her všeobecně... Fotbal, hokej, fotbal, hokej, stále stejná písnička... Bohužel sportů v podobě her vychází daleko více, ale to už je jen detail a navíc argumenty typu vždyť je lepší se sebrat a jít si zahrát moc neobstojí, když si asi těžko člověk může dát koš za tým regulérní sezóně NBA, např. za Maimi Heat... Ano, také jsem spíše odchovanec fotbalu nebo hokeje... Ale tenhle basket, v podání 2K, je pro mě opravdu bezkonkurenčně nejzábavnější a nejlepší sportovní hra...
    • Pethulla
      Tak ono to hodně souvisí s tím, že basket, ačkoli celosvětově hodně oblíbený, tak u nás je to pořád malý sport. S tím potom souvisí i neznalost pravidel a hráčů - a uznej, že hrát sportovní hru, kde neznáš pravidla je vcelku problematické.
      • jakubc
        Stejně tak jako hrát hru, kde znáš všechno včetně jmen, ale ta jména tam nejsou (ahoj, hafane)... Kdyby měl PES stejné licence jako FIFA, tak by to byl splněný sen fotbalového a herního fanouška, takhle je to oboustranný kompromis. Jedno je lepší hra, druhé lepší fotbal, ale když chceš obojí, tak se můžeš jít leda tak klouzat...
      • tak ja som sa na madden NFL2008 naučil pravidlá americkáho futbalu a ešte žiadna športová hra ma tak nebavila, pričom americký futbal ma v telke nudí.
    • Mart9
      NBA2K15 je lepší než ten samotnej sport.
      • Pethulla
        ale nepřeháněj. Podle mě je třeba děsně nudným sportem hokej, fotbal si tím svým věčným simulováním taky moc nepomáhá, ale nikomu to necpu. Nebaví tě to? Nesleduj to.
        • frantisek_nejezchleba
          jaký hokej? Ten evropský (český), nebo ten ryzí kanadskoamerický?
          • Pethulla
            Já hokej sledoval. Hodně. Dalo by se říct, že skoro všechno co šlo v televizi. Jenže v tu dobu se tu NHL nevysílala, takže člověk byl odkázán jen na ten evropský a MS, ale to ani nevadilo. Vídeň 96, Nagano, hattrick na přelomu tisíciletí, kvalitní extraliga, co víc si přát. Jenže pak to šlo dolů - "úžasné" Euro Hockey Tour, extraliga se dost zhoršila, navíc zmizela taková ta hravost(nebo jak to nazvat), takže zápasy na těch evropských letištích ztrácely náboj...No a jak se to tak nakumulovalo, tak jsem zkrátka sledování hokeje vzdal - začal mě víc nudit než bavit.
        • Mart9
          Nebaví, nesleduju, nepřeháním. Ale je to můj názor.
    • frantisek_nejezchleba
      nemůžu sice soudit, co je nejlepší sportovní hra, ale poslední NBA od 2K mě z demoverze bavilo opravdu hodně (PS4).
  • up_er
    PES15 zaslouzene...kdo breci kvuli jmenum se nestara o fotbal, ale jen breci...v dnesni dobe modu a updejtu je to totalne irelevantni namitka.
    • corfer
      Souhlasím. Ale že by to byl největší skok za poslední roky? Bullshit... Co byla v tom případě hratelnost ročníku 2014...
    • Ja odehral zatim asi 10 zapasu s patchem, a behem nich sem nekopal ani jeden primak, souperovi hraci sou snad z betonu, ten kolizni system je fakt hroznej, jakejkoli odrazenej mic jde primo na kopacky soupere. Tohle mi dost kazi zazitek, i kdyz je to rozhodne lepsi nez loni. Navic v ML priserny vysledky, protoze ostatni zapasy se simulujou podle toho, tak mate nastavenou delku zapasu. Takze ja mam pri 20 minutach bezne vysledky jako 7:2, 8:6...
      • Mart9
        A to tu prve ještě někdo psal, že soupeř vůbec necentruje a střílí jenom po zemi...
        • Psal jsem to já. Centruje z boku vzduchem jednou za dva zápasy. A góly dává jen do dolní poloviny brány. Nikdy nevystřelí nad horní půlku brány. Břevno dá jen když přelobovává brankáře při samostatném úniku a to je taky jednou za tisíc let. Takže Všechny šance a góly AI jsou skoro stejné. V singlu to nemá s realitou nic společného. A to byla vždy silná stránka PES
          • Z boku místo aby AI centroval vzduchem, tak centruje po zemi, ale spíše se snaží samostatně kličkovat před bránu a to i když jej po desáté oberu o míč. Hraju na uperstar
            • Sport je ve skutečném životě pro kluky co mají koule (testosteron) a potřebují ventilovat energii a mít pocit, že se v něčem zlepšují. není to pro srágorky, bez testosteronu co umí jen čumět do PC a na nic se nezmůžou
    • hraju PES od roku 2003. Po letošním ročníku jsem s tím skončil. Takže asi tak
      • jen dodatek. FIFA je totální odpad, takže nemám co hrát. Snad příští ročník
        • Pethulla
          vykašli se na fotbal a přejdi na basket od 2K, ten je zatím dobrý
          • Mám ho nainstalovaný. Vypadá to úžasně. Hraje se to parádně. Ovládání skvělý. Jenže já nesnáším basket. Bohužel. Aspoň že mám letecké a zavodní simy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit