Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    Nema nekdo nejaky slevovy kupon na Life is Strange ep1 nebo Besiege ? Nebo nejaky shop se slevou.
    • Kravicka
      diky
    • Thorar
      http://www.nuuvem.com.br/produtos/search/life+is+strange komplet za 9 euro nebo ep. 1 za 2,7euro

      Aha, příště refreshnu než odpovim :-)
    • ringmancz
      http://www.nuuvem.com.br/produto/2592-life-is-strange-episode-1

      90 korun
  • Co je s PS+?

    Dnes uz mely vyjit na US store breznovy hry pro predplatitele. A porad ani neni oficialne receny, o jaky hry pujde...
    Tak co s tim je?
    Driv se SONY snazilo, az jim mohli predpatitele libat nohy, ale co predvadeji ted... Poradna hra tam nebyla dlouhy mesice, a ted uz ani neobtezujou s nejakym komentarem? :/
    • Kozy
      Pořádný hry tam byli v únoru hned tři.
      • jenom pro PCčkáře co byly ty pořádný hry? *5*
        • Kozy
          Apotheon, Rogue Legacy a Transistor. Všechno kvalitní tituly. Alespoň co se týká PS4.
          • ringmancz
            Yakuza 4, Thief. předtím Prototype 2, Hitman. podle mě slušná nabídka
            • Pro PS3 slusny, u PS4 opet veci co se daji/daly koupit do dvou stovek.
              Nojono, lepsi nez dratem do oka, ze... Ale dalsi predpatny si uz vazne rozmyslim
            • Sucho pokračuje ....

              CounterSpy... jediná hra mezi odpadem :(
            • ringmancz
              ještě když jsem to psal, tak nic nebylo. Driveclub furt nic :D hrál někdo Sherlocka? já jsem to měl v plánu na PC. dá se to s gamepadem?

              Oddworld: Abe’s Oddysee — New ‘n’ Tasty! (PS4)
              Valiant Hearts: The Great War (PS4)
              Papo & Yo (PS3)
              Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (PS3)
              OlliOlli2: Welcome to Olliwood (PS Vita | PS4)
              CounterSpy (PS Vita | PS4 | PS3)
            • ...pro PS3...
              A i tam spis vyjimecne neco AAA
              A o triackovejch jsem prave mluvil. Transistor jsem si zahral rad, k Apotheonu se asi taky dostanu, ale neni to neco, co by me k PS+ pritahlo. Jak nekdo zminoval, tohle si koupim za par stovek zrovna tak, jako to predplatny...
              Kdyby takhle PS+ fungovalo odjakziva, nebyl by duvod na zadny rejpani. Ale k predplaceni me namlsali prave jeste u PS3 rok starejma hitama, to bylo hrozne fajn. A zhruba s vydanim PS4 najednou tralala, tady mate dve indie blbinky. Jde o ten upadek (nebavim se o tom, ze jsou indie hry automaticky spatny, ale klidne primo o financni hodnote)
              Je to o to boletnejsi, ze naopak Xbox ted zacina slapat do pedalu. Snad to SONY nezaspi, a zacne zase trochu podkurovat..

              Kazdopadne jsem psal hlavne s tou otazkou "kde je breznovej line-up??"
              Na tu odpoved asi nikdo nezna :) A prijde mi to od sony fakt blby, strasne se omlouvam *7*
          • To sou fakt pecky... Ale třeba to pojede ve FullHD a 60 FPS.

            Očekávám, že tyhle kousky budou v brzké době na Steamu za cenu měsíčního předplatného PSN+ a možná ještě levněji. Pěkně si s váma Sony vytírá. (To myslím spíš soucitně, než rejpavě).
          • Ta posledni veta byla dulezita a vsevysvetlujici:)
  • Inquisitor

    Men of War: Assault Squad 2

    Pěkná sleva na 6,30€ nebo deluxe verzi za 7,50€
    http://www.bundlestars.com/store/men-of-war-assault-squad2/
  • tady se krome mmo ignorují i f2p hry? napr. vyšel nedávno nosgoth, chybí vam tu z minulosti recenze i na hawken, o ghost recon online nemluve. a je to jiste víc, zas nemam o všem prehled
      • Tady ale nikdo nemluvil o F2P nadsencich.
        Rozhodne je par F2P her ktery si pozornost zaslouzi, to nema nic spolecnyho s progamingem nebo nejakyma nadsencema.
        Proste sou to kvalitni hry, v mnoha ohledech lepsi nez predrazena a nedodelana AAA produkce.
        • Vojta_Ilavsky
          Jmenuj.(O WT je tu článků dost. :))
          • Zminovane Hawken, Heroes and Generals, Hromada MMO, o ArcheAge tady nebylo ani slovo. Robocraft je zajimava hricka, Nosghot taky.
            Tohle me napadlo jen tak z hlavy, je toho mnohem vic!
            • Vojta_Ilavsky
              My se bavíme o AAA produkci? :D
            • Po pechote jsem sel ale je to zbytecny kdyz po me jdou tanky kterejm nemuzu nic udelat. Ale to je jedno. Ta hra je nejhorsi F2P titul co jsem mel moznost vyskouset a hrat to uz stejne nebudu. Je to proste odpad.
              Jestli to bavi tebe tak si to uzij. Ja si porad radsi zahraju red orchestru ktera ma udelany lepe snad uplne vsechno vcetne funcniho systemu kryti a hlavne skvely atmosfery ktera mi u H&G opravdu schazi hodne.
            • Jedna vec je bejt lama a neumet to hrat ale vec uplne jina je kdyz to hrat nemuzes protoze muj slavnej tankista se dvema kulometama jde proti tankum co maj dela a nemuze udelat vubec nic. Jsi proste kill zadarmo. A to ani nemluvim o tom jak je vsechno brutalne drahy ale chapu ze autori chtej aby lidi platili.
              Celkovej dojem ze hry zadna slava, hrozny animace, rozbita fyzika. 5/10 maximalne ale kdybych mel bej uplne ferovej a brat 5/10 jako prumer tak spis 3/10.

              To uz je Hawken asi tisickrat lepsi. Ten me chvili fakt docela bavil ale ta hra uz je nanestesti prakticky mrtva.
              • Reakce na příspěvek:

                Drahy to neni, mam,vydelany na tank s delem, sajdkaru, na auto, zbrane, granaty atd.
                Tvuj problem, kdyz nemam tank s delem, tak jdu po pechote, popripade se drzim u nekoho kdo ma tank lepsi, hrajete to jak pitomci a pak hledate chybu ve hre.
            • Vojta_Ilavsky
              Ani jedno z toho není ničím výjmečný a už vůbec ne zábavný. :)
              • Reakce na příspěvek:

                To je tvuj nazor a mas na neho pravo, ale stou vyjmecnosti pobavisl, jako by z AAA produkce vychazela jedna vyjmecna hra za druhou :-)
            • Chcete se uzit miliony hodin grindu proti mnohem silnejsim nepratelum uz od druheho ranku? Potom jsou Heroes and Generals jasna volba!
              • Reakce na příspěvek:

                Je to jedina hra kde se da hrat za Nemce, je tam slusna technika na kterou mam davno vydelany, kdyz chcu do bitvy jako tankista, normalni vojak, nebo vysadkar.
                Jinak je to ale klasika, lidi co sou v tom lamy na tu hru nadavaji :-D
    • Rekl bych, ze oboje se tu ignoruji, protoze se takove online tituly porad meni a vyviji a uz treba po pul roce, muze byt recenze zcela neaktualni.
      • diablo 3 nebo wow nebo moba se taky vyvíjí a recenzují se, world of tanks ma taky recenzi. rekl bych že je to spíš nezajmem nebo nedostatkem času
    • Jack1947
      Ty se tu moc nehodnotí tak nevím proč by se s tím začínalo.
      • protože je to relevantní čast trhu a melo by se to brat v uvahu; i když je pravda že by se dalo namítat že f2p si muže každy zkusit sám tak k čemu recenze.
        ale stejne i když je to f2p tak ja si nejdriv kouknu jake ma hra ohlasy abych nemarnil svym časem a abych si treba nekoupil nejakej starter pack zbytečne
        • Jack1947
          To jako fakt ty si kupuješ ještě věci před vydáním do F2P, co z tebe ještě nevypadne lol...
  • Inquisitor
    Na gogu zase jede insomnia akce, jsou tam jak starší, tak i novější hry. Zahlídl jsem tam grimrock 2 nebo Wasteland 2 s 90% slevou. Ale to asi člověk jen tak nechytne :)
  • Je to sice trochu offtopic, ale třeba to někoho z vás zaujme. https://www.indiegogo.com/projects/qpc-the-first-truly-customizable-pc
  • Video / obrazem: Krásně vypadající prostředí džungle vytvořené pomocí Unreal Engine 4.6 s použitím technologie Megascans.

    Asi jsem si malicko ucvrnknul :(
    • slabe, koukni se na vavrovo video na crysis enginu
      • Džungle v čechách ? Že se divím ... *7*
  • Chim

    KC:D

    https://www.youtube.com/watch?v=SXFeRnTxsvw
    • Draken69CZ
      Zkrácená verze zde http://youtu.be/SXFeRnTxsvw?t=17m20s *15*
      • To postuje ten co tady musí žebrat o hry?
        • Draken69CZ
          Žebrá? *15* kde prosím tě? *3* *1*
  • Lukyz

    Unreal Engine 4 je zdarma!

    "Novinka" ze soboty, snad to tady už nezaznělo...

    UE4 je od soboty zcela zdarma a poplatek 5% z prodejů musíte hradit až po prodejích přesahující $3,000. Čas vyzkoušet si něco nového *3*

    www.unrealengine.com/blog/ue4-is-free
  • Lukyz

    BIG METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN NEWS IS COMING

    Ve středu v 15h má na IGN dojít k velkému odhalení týkající se MGS5 Phantom Pain - že by konečně datum vydání? *3*

    Snad mám ten čas správně, je tam uvedeno March 4 at 6am PT

    http://www.ign.com/articles/2015/03/02/big-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-news-is-coming

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit