Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není nad sílu pcmasturbator race http://usti.idnes.cz/lupic-v-krupce-prepadl-ridice-prepravni-sluzby-frz-/usti-zpravy.aspx?c=A150205_135948_usti-zpravy_alh *2*
  • MARTASLJ19
    No jo 60€ za nudných 5.hodín?
  • del0
    "Video odhaluje vzácné záběry z rané verze hry a víceméně v něm vývojáři pějí chválu na to, jak výkonnou konzolí PlayStation 4 je. Ostatně, jak jinak - nikdo neočekává, že by vývojáři nějak hanili své chlebodárce."

    Klasika.

    http://i.imgur.com/dEADTkZ.png
    • del0
      Děkujeme za přednášku, pane Gandy. I přesto, že sem se nedozvěděl nic, co bych už nevěděl, děkujeme. Mimochodem, byl bych opatrný s těmi čísly, která údajně hovoří za vše.
    • Teď přichází druhá fáze... Ber vše samozřejmě s nadsázkou. Teď ty tuhle hru vypustíš do světa.
      A následně končíš řekněme skoro jako bezdomovec. Bez peněz. Víš totiž, na co jsi jako takový imaginární vývojář zapomněl? Na průzkum. Pak bys totiž dostal grafy a čísla, kde bys zjistil, že lidí vlastnících tak výkonné počítače je pár %. Zlomek z celkového počtu komunity.

      Stále buď imaginární vývojář. Tentokrát ale už máš všechny průzkumy. Máš čísla, máš grafy. Máš nastudovaný trh, cílení na konkrétní skupinu, máš vše. A co nevidíš?
      Hele, mám tu určitou skupinu počítačových hráčů. Z toho si tu hru koupí určitý procento. A ještě tu mám, že si třeba 25% komunity hru stáhne a nekoupí.
      Na druhý straně mám konzole. Vidím jednoduchej systém jako kalkulačka, vidím jasně daný mantinely. Znám konkrétní počty komunity, ale co hlavně, já vím, že si tahle komunita zařízení koupila na hraní a hru mi zaplatí. Není jim to líto, protože jí mají na hraní.

      A řeknu ti del0. Jak jsem hrál na počítači, hraju i na PS 4. Zkus se na to podívat z pohledu obchodníka a vysvětlit mi, proč se vývojáři zaměřují na konzole. Odpověď máš výše. U konzole máš jistotu zisku. Nikdo ti neudělá super hru, když si jí koupí 2% lidí a zkrachuju. Slova vývojářů her jsou jasná. Nové konzole jim nabízí nové možnosti (musí na ně počkat, nemůžou jet jen s PC). Protože vývojáři budou vždy čekat na konzole, je to v současné době největší oblast herního průmyslů, respektive oblast s největším obratem při tvorbě her. Ber mě klidně za slova, ale čísla hovoří jasně. Stejně tak slova vývojářů a jejich postup....
    • Přiznejme si, že toto stále omílané téma řeší pouze hloupé lidi. A teď se snižuji na tvojí úroveň hloupého člověka, leč na to chuť nemám. Ale prostě je to už unavující vídat neustálé rozepře. Ale není to celá komunita. Je to pouze část komunity. Je to pouze ta méně vyspělá část komunity. Proč se hráči spolu nemůžou normálně bavit? Proč počítačový hráč jde hanit hru na konzoli a proč konzolový hráč začne nadávat tomu počítačovému? Protože je ten člověk nevyspělý.

      Odhalme si ale nějaká fakta, to možná del0 taky někdy říká, fakta. Ano, můžeš mít výkonnější počítač, můžeš mít super vybavení. Já sám jsem došel i k nákupu např. cyborg rat 7, klávesnice od cyborgu a dalšího drahého vybavení k počítači. A ano, počítač je výkonnější. Ale jaká část populace takový počítač má? Mysli prosímtě jako vývojář her, chvíli se vží do role toho, komu jde o přežití. Konzole jsou naopak velice dostupné, levné, nabízí pohodlí a komfort. Nabízí rovněž poměrně slušný výkon, slušné grafické podání (neříkej mi, že hry na PS 4 nevypadají pěkně :) ).

      Dobře a teď jsi tedy vývojář hry. A prostě nesnášíš konzole, máš rád počítače, jsou výkonnější, jsou nejlepší a jak to tak je, seženeš investory a ty ti zaplatí vývoj hry, kterou si prostě počítač zaslouží. Dostaneš třeba 30 mil. dolarů. Super hele, nesnáším konzole, mám tu super hru, kterou si počítač opravdu zaslouží - "Běžte do háje konzolisti".
    • co na tebe říkají holky? Máš u nich úspěch? Co jim řekneš na rande? Jsem PC master race a RPG hardcore player s 20 letou zkušeností? Nechceš se nad sebou trochu zamyslet. Ještě není pozdě změnit svůj život, zhubnout, prodat PC, koupit konzoli a někoho konečně opíchat, nemůžeš být pořád zavřený u PC a žít u maminky. To nejde, tak promhrat život. Zamysli se nad sebou..
      • No holkam mozes aspon nahovorit , ze to PC mas na pracu, ked im tlacis kaleraby. Pri konzole je vsetko jasne a nezabodujes ;-)
      • del0
        Sry, nevim, na co se mě ptáš, tvůj post se kvůli těm filmovým pruhům nedá přečíst. *15*
      • Jen čistě ze zvědavosti. Odkud víš, že dotyčný je tlustý panic, který žije u maminky a sedí pořád u pc?
        Nebo to snad lze rozlišit podle toho na čem hraje? Jakože pc hráč=tlustý panic, zatímco konzolista=vysvalený Casanova? *1*
        • Tak haha určitě, oduševnělý lamač dívčích srdcí s tělem Adonise.
          Vždyť i jeho příspěvky do diskuzí jsou hodny obdivu. *2*
  • To hov*do v ciernom tricku je tiez neaky ten dizajner? Lebo vyzera ako keby dosiel z dojclandu od miesacky
  • Colby.Sawyer
    Tak čeština prý nakonec nebude je to pravda?
    • kennyB
      Jo, je *9*
  • God-of-War
    Podle zdejších dementů ta hra prošla downgradem, takže takhle to přeci nemuže vypadat.. *15* *15* *15*
  • BoB.2
    Já jim věřím.
  • za prvé hra má mít deset hodin, čili pět hodin je vyvrácený nesmysl. za druhé teď jsem hrál 20 hodinovýho Aliena a pamatuji si nejvíce, jak jsem hackoval počítače a otvíral dveře.
    • No, a tady si budes s 5 hodin pamatovat 3, ktery proklikas quick time eventy :-D
  • Tohle je ta hra co zabare uzasnych 5 hodin?
    • Kozy
      A teď co je lepší, několik hodin pořádný atmosféry nebo 40 hodinová roztahaná a nudná hra?
      • Magister_Peditum
        No nevím, i ty 5 hodinový CoD a Battlefieldy nejsou 100% narvaný pořádnou atmosférou. I kdyby to tak bylo, tak se za chvíli může klidně argumentovat atmosferickou hodinovou hrou. *3*
        • Kozy
          Od tebe bych nečekal že budeš vytahovat CoD. Jako by jiný hry neexistovaly.
          No a proč by ne, jde přece o ten zážitek. Do těch 10 hodin je to ideální, pak už mě to většinou přestává bavit.
          • Jak vidíme vývoj v posledních letech, sází se na možnost "dlouhohodinového" hraní. Konkrétně Skyrim- změnil jak smýšlení o rpg, tak celkově smýšlení o hrách. A na to vývojaři reagují a reagovat budou. A právě takové hry budou nejúspěšnější. Dnes očekáváme všichni nového zaklínače. Můžeme jen hádat, jak trh bude vypadat za 10, 15 let.
          • Magister_Peditum
            Zrovna mě žádné jiné příklady AAA krátkých her nenapadly.
      • Nejlepsi je vyvazena 20 hodinova hra. Je jasny ze hry maji nudnejsi pasaze, at ma hra 5 nebo 20 hodin kazda ma nudnejsi pasaz. U te s 5 hodinama je problem ze hra je hrozne kratka a nudna pasaz tak kazi celkove dojem. Kdezto u 20 hodinove hry na tu nudnou pasaz rychlejc zapomenes.
      • A co tak 12-15 hodin na akční hru ? jako jestli má fakt 5 hodin tak je lepší se podívát už fakt na nějaký dobrý film...
        • Kozy
          Nevim kde si sebral že to má 5 hodin, to totiž neni pravda.
          • oktavius66
            Souhlasím, vývojáři oficiálně oznámili, že hra by měla být dlouhá opravdu nad 10 hodin. Což je na akční hru více než dobré. COD 8 se mi podařilo projet na nejtěžší za 4 hodiny a 15 minut.. a to je teprve málo !
          • Magister_Peditum
            Ok, je to za 5 a půl hodiny. *15*
          • Kdyz si zjistis poradny info, tak vis ze hra byla skutecne dohrana bud za 4h 50min, a nebo za 5h 20min. To ze pak borec dotane love aby lhal je vec druha :-D
            • Kozy
              Uvidíme za pár dní, někde jsem četl že 10-12.
  • ha tupí konzoláci mají tuhle blbinku a my máme hluboké RPG Raven's Cry...
    • oktavius66
      Jo, máš hru která dostala 4/10. Congratulation, Troll Achievement unlocked !

      Abyste si nemysleli, že kecám: http://www.zing.cz/recenze/1309/raven-s-cry-kolosalni-nezdar
    • Ten komplex že musíš hanit konzolové hráče máš kvůli malému penisu?
      • God-of-War
        Nemá žádnej.. :D
    • residentevilfans
      dobrej trolling > -1 < *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit