Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Normálně si občas zahraju LoLko, a pak jsem dostal přístup už do alfa verze HoTS a hra me přišla divná... nejsou zlaťáky, nejsou last hity, nejsou itemy, spolecny levly atd... prostě divný. No řek jsem si te´d když je ta Beta že to zkusim ještě jednou a celkem mě to chytlo, je pravta že třeba v LoLku když se někdo feedne tak pak potahá celej tým což tady jaksi jde hůře ale i tak je to sranda :-) Hlavně je to celý rychlejší, hra většinou nepřesáhne 20 minut což je fajn. Naopak mi vadí že zlaťáky se vydělávaj pomalu a hrdinové stojej dost jak zlaťáků tak $ :-(
  • Nemáte někdo zkušenosti s vysokou latencí a network spikes? Ping mám okolo 1000-2000 a network spikes aj někdy 15. Hra se stává nehratelnou, už jsem vyzkoušel co se dalo. Prolezl jsem google a blizzard forum. Kdyby měl někdo podobné problémy a nějak je vyřešil, tak se prosím podělte. dík
    • Jack1947
      1000-2000 to snad ne ne? tady nejde o spikes ale je to spíše nehratelné...
      • včera už to bylo okolo 800 ale ten první týden co jsem hru měl tak se ping pohyboval okolo těch hodnot. Je to nehratelné, ale tak lidí s podobnými problémy přibývá a snad to bude brzo lepší.
        • Jack1947
          Jo jasně než to výjde z bety to opraví. Otázka spíše je jak to bude ještě dlouho trvat no.
          • Tak dnes jsem to zkoušel u mojí a všechno šlo v pohodě, jsem teda koukal a to má zhruba o polovinu pomalejší net.
    • Když to máš jenom v téhle online hře, tak je to hrou nezapomen i když sou Blizz mistři tak pořád je to beta
      • Právě že je víc takových lidí se stejným problémem, radí různé věci ale moc nefungují :) Dnes už to nemám tak hrozné tak s tím snad něco dělají a není to jen náhoda.
  • Strasne jsem se na hru tesil, rikal jsem si ze u mne nahradi dotu 2 ale kdyz jsem si ji konecne zahral tak jsem zjistil ze to mozne neni. Hra je to zabavna ale jedinec v ni nic nezmuze. Diky spolecnym levelum ktere jsou i na konci hry u obou tymu prakticky stejne a absenci predmetu jste na tom vsichni stejne. Skilly moc poskozeni nedelaji a vase postava nema problem utect peti souperum. Ta hra je proste o nicem jinem, plnit questy a pretlacit soupere nejakym silnym mobem nebo jinou pomoci. A to je prave to to, je to super tymova hra, ale ne nadarmo tomu rika Blizz Hero Brawler a ne Moba. S kamarady je to sranda ale Dotu popripade lol nikdy nahradit nemuze, na to nema dost hluboke mechanismy, muze vedle nich ale bez problemu fungovat. Financni model neni nic moc, tady jasne vladne dota, kde si vsechno dela komunita, skoro vse jde sdilet atd. A krasny set sezenete za 0.20 euro.
    • Mne ta hra nijak nezajimala protoze dota hry jsem zkousel a hruza nepochopil jsem co je na tom tak zabavneho, ze to hraje takova spousta lidi a naprosto dementni mi prislo na dote ze jeden ma level 10 zatimco druhy 5 protoze ten z peti odrazel utok a chcipal zatim co ten s 10lvl postaval opodal zbiral exp na ukor svyh spoluhracu.... No a pak jsem zkusil Heroes teamova prace funguje na jednicku spolecne xp eliminovaly vycurane solisty a co se tyce zabavnosti je to SPICKA, naramne jsem se bavil a kazdej den se tesim, ze si zase zahraju to uz dlouho zadna hra nedokazala...
      • zajímavý poznatek: DOTA (stejně jako mnoho dalších činností v lidském zivotě) je zábavná v závislosti na tom, jak moc se nám v ní daří a jak moc nám jde, tobě evidentně moc nešla, takže tě to nebavilo, tolik k odpovědi na tvou otázku *4*
        • O tom jak moc dobre mi Dota sla, nebo nesla jsem nic nepsal (mimochodem sla mi dobre) si pletes dojmy s pojmy!
          • celkem to vyplynulo z kontextu
            • jen jsem nikdy netrvdril, že Heroes nejsou dobrá hra, to by byla hloupost když jsem to nehrál, jen je zkrátka určena pro casual publikum, ale každé zboží má svého kupce
            • přesně tak, vidíš, konečne jsi na to kápnul, jsi bystrý chlapec *4*
            • tak to se vse vysvetlilo tys to ani nehral, ale vis ze druhy co hral obe a jedna se mu libila druha ne ta je to protoze mu ta "nedobra" moc nesla nesla *15*
            • tom: no já Heroes of the Swarm nehrál, nepřišel mi invite, ale až přijde, klidně to prubnu a trochu to tam poownuju.. ale jako sebestředný egoista dám přednost hře, kde můžu individuálně viniknout a drtit nepřátele hlava nehlava, než kráčet s šedým davem *1*
            • tak Dota je esport

              a že to dost lidí vzdá v počáteční fázi protože jsou zahlceni hromadou věcí co v té hře jsou je zkrátka osobní zkušenost a divil by ses, kolik lidí tento fakt zabalí do věty "me to nebaví" no bodejť by je to bavilo, prohrávat nebaví nikoho *1*

              a taky jsem se díval ze zvědavosti na spoustu filmů co mě nebavili, namátkou skoro celá tvorba Davida Lynche či Andreje Tarkowskiho *4*
            • uz je nam to jasne Franku tobe Heroes neslo neumis to hrat pac je to o teamove spolupraci a tak se ti ta hra nelibi, mi to nejdriv nechapali pac hry se nam libi ci nelibi bez ohledu jestli je umime hrat dobre nebo ne....
            • ja nijak nezhadzujem dotu, tak ako filmy maju zanre a kazdeho bavi nieco ine, tak je to aj u hier, ja som len narazal na to ze tom vyjadril svoj nazor ze ho dota nebavila a hned sa sem nahrnul Frank a zacal mu davat ze to je jeho chyba lebo je to lama a nevie hrat...

              ale suhlasim s tebou, pre niekoho mozu byt hry ako sport, pre niekoho, ako napriklad mna, je to cisto zabava, preto nehram hry ktore ma nebavia a vobec sa za to nehanbim.
            • to mas dost blbe porovnani s filmem...teda pokud to tak beres tak je jasne ze dota2 u tebenemela sanci, protoze ta je zrovna ve sve podstate sport, delaji se v ni souteze a turnaje

              jinak musim souhlasit, ze pokud se HotS nejak nevyvine dal a zamrzne na stavajicich mechanikach tak je to o nicem
            • ty porovnavas hru so sportom...
              ja ju porovnam ako medium, teda napriklad s filmom alebo serialom. pozeral by si film, keby ti niekto povedal ze prvu hodinu je to strasna otrava a nebude ta to bavit ale ta druha hodina je fajn?
            • ale jistě že záleží, to máš stejné jako třeba s ježděním na lyžíčh, nebo na bruslích, ze začátku pořád padáš na hubu a moc srandy si neužiješ, jakmile to ovládneš, je to ohromná sranda, jen to holt někdo vzdá už v té počáteční fázi a pak vykládá, jak ho lyžování vůbec nebaví *4*
            • že někdo feeduje a neumí dávat last hity neni chyba DOTY, jako hry *1*
            • zalezi na tom ci mu ta hra isla alebo nie?

              hra je hra, clovek sa ma pri nej zabavat, pokial sa nezabava, tak tu hru nehra, nic viac, nic menej.
  • Hey, lidi.O Hos sem se moc nezajimal, jen sem na to kouknul na battle netu a dal install. Nic sem neplatil. Jak je to mozne? Me nejak vylosovali nebo co? *8*
    • nainstalovat si to moze ktokolvek, ale pustis to iba ked mas pristup.
      • Vzdyt uz parim kolik dni. Je to celkem zabavny *7*
    • Spades
      Nejspíš ses přihlásil v battle.netu na všechny betatesty. Většinou to hází automaticky na všechno.
  • Super lets playe s Adamem ! *5*
  • Pristup do hry jsem dostal po zakoupeni obou Starcraftu (druhy v Deluxe edici) a upgradu na Deluxe Reaper of Souls. To jen pokud nekdo opravdu bazi po pristupu. Ale to byla jeste asi ta alfa, myslim.
  • Neví někdo prosím jestli když si koupím ten Founders Pack tak budu mít tu hru odemčenou a budu moct hrát neomezeně ? Nebo je to formou náhodných beta testů (budu moct hrát jen tehdy když to blizz nahodí např. 5 dní v měsíci ) ? Díky za odpověd moc se v betach nevyznám :)
    • Budes moc hrat naporad, casem se beta zrusi a vstup bude zdarma pro vsechny. Ty klice sd daji vyhrat vsude po netu, jestli se ti nechce platit litr.
  • 1) Hry jsou velmi svizne (drtiva vetsina kolem 20 minut) a celkem zabavne, protoze odpadaji zbytecne itemy a nudne farmeni, takze se muzete soustredit jen na teamfighty.

    2) Hra se ale v soucasny fazi celkem dost omrzi, protoze hero pool je asi jen 35 hrdinu a z toho je tak ctvrtina spatne hratelna. Nastesti to se ma v budoucnu zmenit.

    3) Je to strasne draha hra. Vetsina top hrdinu stoji 10€/10k goldu. Za vyhru mate 30 goldu, za prohru 20, plus daily questy za cca 400g prumerne, takze vyfarmit si nekoho trva fakt dlouho. Kdo ma rad skiny tak tady tezce narazi - sice ma kazdy skin 3 (vetsinou velmi povedene) barevne varianty, ktere jsou zadarmo, ale samotne skiny jsou bud nudne nebo naprosto ohavne (Kandy King Muradin)

    Zatim to potencial rozhodne ma, ale Blizz se musi zasnazit a zamakat, jinak to skonci spatne. Za me ale rozhodne palec nahoru, protoze minimalne absenci goldu/predmetu a sdileny xp povazuju za revolucni krok dopredu v moba zanru.

    Jen fakt prosimvas nedavejte tech 35€ za pristup do bety - dostanete k tomu nejlevnejsiho hrdinu, hrdinu ktery je diky bugum prakticky nehratelny a hrdinu ktery je extremne tezky na spravny zahrani. Navic posledni dobou je vsude tuna giveawayi, takze klic muzete s trochou trpelivosti vyhrat dost snadno - doporucim sledovat reddit, tam casto nejaky souteze/posty s linkama na dalsi souteze byvaji.
    • Jasně, odstraníme godly, předměty, individuální expu, last hity, deny...co nám vlastně zbyde? 5 vs 5 postaviček. Tohle se snad nedá nazvat revoluce, tohle je maximální očesání toho, co se ve hrách tohoto žánru dlouhá léta vyvíjelo a pilovalo.
      Tohle je prostě derivát moba hry pojatý jinak a razantně přístupnější pro nové hráče, aby v konkurenci LoL a Doty2 nové hráče vůbec nalákal. Tohle je pro lidi, co chtěji okamžitou akci, co se nechtěji učit všechny mechanismy.....ale víte kam tohle vede?
      Čím dříve se to naučíte, tím dříve vás to přestane bavit. Blz se bude muset hodně snažit aby udržel komunitu, které se tato "lite moba instant action" hra neomrzí.
      • ne kazdy ma cas a naladu sedet u hry buhvi kolik hodin, nekdo si proste jen tak sedne a zahrajesi nejakou hru, kdyz ma zrovna cas a naladu a jemu jedno ze zrovna nejakej tonda v te hre vyhral nejakou milionovou castku, chce se jen pobavit, vypnout a zapomenout na kazdodeni starosti...
      • to znamena ze ked sa naucit v Dote 2 hrat za postavu, vsetky recepty naspamat a vsetky triky tak ta to prestane bavit?
    • az na to, ze ,,zbytecne itemy,, a ,,nudne farmeni,, jsou dalsi mechaniky hry, ktere ji prohlubuji...bohuzel v tomhle HotS ztraci
      • někdo říká prohlubují, mě se to naopak zdá jako zbytečná pruda. A to nejsem žádnej noob hraval sem od doty 1 přes hon po lol. HOTS sem ještě nehrál ale premisa se mi zdá dobrá
        • jenze to neni pruda...mas hrdiny, kteri jsou lepsi farmari a cast jejich ,,sily,, na tom stoji...maji lepsi vybavu na zacatku, mas hrdiny co farmi hur, ale pokud se casem dostanou k vybave, tak jsou tezce zastavitelni, itemy jsou snad jasne - stavis to co potrebujes podle hry a hrdinu soupere...nic takoveho v HotS neni a vsechny ty hry vypadaji stejne. Casem to proste prestava bavit...aspon me jako cloveka co hral dotu - dotu2. Jako uvidim az se ,,proexpim,, k ranked hram...treba to bude mit trochu lepsi uroven, ale zatim obyc. fighty nic moc.
        • je to skvela hra http://www.heroesofthestorm.name/
    • Kedaro
      Ceny v eurech se prý sníží po ukončení bety, nevím co je na tom pravdy. Jinak goldy jdou pomalu, potrvá udělat 10k a 15k. Ze začátku to celkem jde kvůli expení hrdinů na level 5,za který je 500g. Co mě šokovalo a naštvalo, skiny odemykatelné na levelu 10 se ještě musí koupit za 10k goldů, které každý dá radši za hrdinu.
      • Jack1947
        Nic hrozného SMITE má třeba levnejší ale ty speciální skiny se nedají koupit jinak než za gemy no a ty se dají častokrát získat zadarmo, v rámci akcí takže když udělá něco podobného mohl by být na tom lépe. Moby na skinech stavějí protože jinak by asi z ničeho nevyžili.

        Tedy oprava je to zatím nic moc, není to nejhorší.
      • tak hrdinov nepotrebujes vsetkych, ze? ja uz mam cca 20k goldov nasetrenych a este som nekupil ani jedneho hrdinu, zatial mi staci skusat.
        vela hrdinov (aj dobrych) stoji 2000-4000 goldov, ak mas cca 500 goldov za den, tak to nie je az take strasne. ak k tomu pridas este tych 500g za level 5 kazdeho hrdinu, k tomu nejake goldy za player level, tak si v pohode moze kupit hrdinov ktorych chces. aj tak v kazdej moba hre doporucuju zamerat za 2-3 hrdinov a v tych sa zdokonalovat.

        skiny a mounti to uz je ine, na to sa setri celkom tazko a realnych penazi to stoji fakt mrte, ale na druhej strane su to skiny, nic funkcne do hry nepridavaju, je to vlastne luxusny produkt, ta cena je teda opodstatnena.
    • Jack1947
      Docela zajímavé info ale mi tady nehodnotíme informace že? chápu že nick se někomu třeba příčí no. Za mně plus. Rád se něco dozvím i kdybych to třeba nikdy nehrál.
  • je ve hre vysvetlene michani fantasy a sci-fi hrdinu? ve hre to samozrejme vysvetlene je... vysvetluje to poutave videjko pri sprvnim spusteni, ale zrejmne kdo hral ranou alfu u bety preskakuje tutorial pak nevi... *3*
  • adam vypada jako kombinace colina farella a jacka gylenhalla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit