Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Je snad jedno, jakou reklamu si tim udelali, podstatne je snad to, ze tim nekomu pomohli, vy nenavistne a zavistive pi*e!!!!
    • Sheepa
      Sice často komenty nepíši, ale konečně něco, pod co se podepisuji..
    • Můžu vědět jak víš, že tím vůbec někomu pomohli?
      • To je uplne jedno uz jen ta radoby akce.. A tipycke kecy jak jsem vseci humani pravdolaskari, je to unavne bohuzel.
        • JE videt jak tu ma Grygar mnoho transgender kavarenskYch nasledovniku. A ty pak cekaji na naky pekny flek v neziskove firme.
          • Nezabloudils?
            • Ne urcitet ne . Jen se tu roztahuji chapadla Grygarovych myslenek a mnohych socialnich inzenyru. napr. Zruda Marxova/Sabatova/Bozsky Kaja. Grygar vas tam vede jako treti pohlavi.
    • Na svete jsou miliardy zbytecnych lidi. Nevim proc se ma lecit prirozene cisteni.
      • Však jasně, až ti něco vážného bude, doufám že tě v rámci toho přirozeného čistění ani nenapadne jít k doktorovi!
      • kostejnesmrtelny
        Jj, stav se. Já tě vyčistim. *14*
        • :D:D:D:D tak sem se dlouho dobre nezasmal :D
  • niet lepsej reklamy, nez tej ktoru zaplatia spotrebitelia. smekam blivajzu.
  • sevastopol
    Možná kdyby místo trapných 2 miliónů poslali 2% jejich měsíčních příjmů (okolo 20m), mělo by to nějaký smysl. Toto je jen trapná a nevýznamná self-propaganda která znovu pohřbívá už tak naprosto zdevastovanou, a kdysi úspěšnou, značku jménem Blizzard.
    • a kolik procent měsíčního příjmu jsi poslal ty, mohu li se zeptat?
      • sevastopol
        Já nejsem firma vydělávající měsíčně desítky miliónů dolarů, hlupáku.
        • ked si povie milion ludi ze nemusi nic posielat lebo nic nezarobi tak naozaj sa to neoplati ale ked si povie co i len sto tisic ludi ze posle 2% tak to ma vyznam uz...proste kritika je uplne mimo ;)
        • no a? kdyby jsi poslal 2% svého měsíčního přijmu, bude tě to stát stejně jako ten Blizzard, v tom je krása procent, víš? *4*
          • Franku co kdybys tady přestal buzer...t lidi, když jsi sám takový chytrák typu koukám na NOVU a věřím všemu co se mi dostane před čumák tak si určitě přispěl viď ? Sam viš jen co sis našel na facebooku a vubec se nestaráš , tak přestaň poučovat a zkus si uvědomit že mince má 2 strany a ne jen tu která se nejlehčeji obhajuje a kterou omílá milion médií z jednoho zdroje.
          • NE NENÍ když přispěje na charitu 2% člověk, který si ty dvě procenta ukrojí z potřebných peněz na jídlo je to něco zcela jiného než když přispěje někdo kdo své "životní" náklady pokryl 0,00001% svého obrovského přijmu a ten zbytek má již jen tak nějak "navíc" je to hodně velký rozdíl od někoho kdo má málo a sám si něco DŮLEŽITÉHO odepře aby přispěl!!!!
        • A poslal si aspon pomernou castku? Ja chapu, ze nejsi tak schopny jako ty panove z Blizzu. Proto oni delaji hry a vydelavaji , zartimco ty cintas pentli na chatu. Nic nemeni na faktu, ze ty penize vybrali a ze je pouzijou. Jak si muzes dovolit to jeste hanit? Co ty jsi dokazal, komu si ty pomohl, ze si muzes dovolit otevirat hubu?
          • sevastopol
            Právo kritizovat neznamená, že musíš splňovat podmínky toho co kritizuješ, hlupáku.
            • tak určitě *1*
            • Ne nemusí, ale je to 100% pokrytectví
            • to jistě ne, jen si lidi okolo tebe budou myslet že jsi naprostý idiot, zvláště když kritizuješ charitu a sám jsi škrt co nepošle ani korunu, ale kritizovat můžeš *1*
              • sevastopol

                Reakce na příspěvek:

                Přispěl jsem, takže celá tvá pointa je irelevantní, stejně jako ty 2 miliony.
  • A až se hráč jednou probudí po dlouhém raidu, budeme mi kmen beduínů před barákem.
    • To by bylo výborné! Miluji blízkovýchodní kuchyni.
      • kdyby jsi byl opravdu Boží syn tak bys takové blbosti neplácal a zastal by ses křesťanů!
        • Koho?
          • Ježiši Kriste!
        • syn bozi sa narodil ako zid, a zomrel ako zid. proste to bol zid a nevidim jediny dovod preco by sa mal zastavat krestanov.
  • A ta koza se dá ve hře nějak použít?
    • Můžes se díky ní chvástat, že jsi přispěl na charitu.
    • jop, Bud jen na okrasu stebou bude behat po svete nebo pro takovou "pokemon" minihru ktera je ale docela zabavna.
      • A to vážně někdo chce aby tohle za ním běhalo? Za tohle by měl blizz spíš platit mě *15*
        • Asharak
          No člověk jako ty se mezi těmi miliony hráčů ztratí okamžitě, takže jo.
  • Nic proti charitám. Ale po mých zkušenostech ohledně charity: Rozhodně na mě působí důvěryhodněji charita, která je pořádána nějakou velkou společností jako Activision/Blizzard, než ty pochybná individua ploužící se po ulicích měst, kteří kolikrát mluví jak po metráku piv.
  • Nemůžu si pomoci, ale v podobných charitativních akcích vidím vždycky jen převlečenou reklamu ve stylu "Dnes ráno jsem převedl přes silnici stařenku, milujte mě.".
    • Shania
      hraci to nekupuji, aby prispeli na charitu, ale protoze toho peta chteji mit, vetsine je uplne jedno jestli penize skonci blizzardu nebo pujdou na charitu.
      • sevastopol
        Nesmysl, naprostá většina hráčů to kupuje právě kvůli charitě. Proto to ma ten efekt sněhové koule a výsledek 2m, o čemž si žádné jiné necharitativní zvířátko z jejich shopu nemůže ani zdát.
        • Shania
          Vzhledm k tomu, ze se uverejnuji jen vydelky na charitu a o ostatnich petech se nic nevi. Guardian cub bud mit podle me daleko vetsi prodeje, jednak je tu dele a da se snim obchodovat ve hre. Nektery mounti vydelali daleko vic jak 2 miliony.

          Jedina vec co je k zamysleni je, ze i kdyz wow melo okolo 8 milionu predplatitelu, tak zisky meli vetsi nez za dob nejvetsi slavy. Ty penize apon castecne pochazi z mikrotransakci.
          • Shania
            Např celestial steed, první mount ve shopu, měl při vydání obrovské fronty na eshopech (fronta 80 000 - 140 000 jen v US)
            Blizz na něm vyděla první den mezi 2 -15 miliony jen v US, celkove prodoje budou daleko větší.

            Lil' XT' se začal prodavat ve stejný den a situace byla dost podobná.

            Z mého podledu 2 miliony na petovi za pár měsícu je pro Blizz dost malo.
            • Kdo říká, že dají všechny peníze z prodeje peta na charitu? Imo na charitu šlo tak 10%....
          • sevastopol
            Ne.
            • Ale ano.
    • Tvůj pohled na věc je dost smutný.. Taková věc se nedělá kvůli tomu abych se někomu zalíbil, ale měla by být naprosto normální. Až budeš jednou na půl hluchej a slepej, budeš potřebovat takovou pomoc, třeba abys vyšel s větší taškou do schodů... Jenže všude okolo už budou jenom tvoji stejně smýšlející vrstevníci, nebo vámi vychovaná generace mladších.. Tak good luck!
  • to pak pekne navazuje clanek na novinkach, kde se pise, jak se zjistily tisice vymyslenych lekaru, kteri pobirali platy na boj s ebolou primo na miste :)
  • Blizzard nejen ze umi. Ale taky dela pravidelne podobny charitativni akce. Proste *14*
  • Jack1947
    Pokud to k nečemu reálně bude ( vymyslí se nějaké opatření proti zminované ebole nebo lék co potlačí účinky nebo kdoví) nemám nic proti a ač je to WOW tak chvályhodné.
    • Vic jak polovina prachu nakonec stejne skonci u manazeru a podobnejch reditelu z Blizzardu *1*
      • na základě čeho tak soudíš? Taková věc právě funguje tak, že Blizz
        investuje čas do modelování tohoto peta, jeho implementaci a přípravě do hry. To je investice. Pak si hráči postupně koupí tohoto peta a 100% tohoto výdělku půjde na charitu. Myslím, že si Blizz nepotřebuje přivydělávat tak jak ty píšeš *5*
      • Jack1947
        Jo ale ta myšlenka je dobrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit