Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Tedy nepřidá to nic zásadního. Natož aby to něco opravilo. Volba barviček, super obchod a plastická operace.

    "Kvůli tomu se snažíme najít nový způsob, jak zlepšit komunikaci mezi hráči a vývojáři,“
    *15*
    Stačí přidat věci z fóra kde si lidé stěžují: konečně taktickou kameru (jak kecali během tvorby hry), opravit chyby AI a možná i upravit scripty aby nešli draci zabít z dálky takovým způsobem, že jen sedí a nic nedělají...

    Pak to lze nazvat normální patch.
    Borci z Larianu oproti této bandě *12* dělají asi super-mega-hyper patche. Protože: Opraví chyby, přidají něco navíc a na základě podmětů z fóra i změní nastavení poškození atd.
  • No paráda, po 60 hodinách jsem v polovině a tenhle patch přidává přesně to co jsem potřeboval - změna vzhledu a truhlu na raritky. Bioware zase konečně udělalo skvělou hru.
  • Petr_S
    Jeste ze existuje kickstarter, diky kteremu vychazeji skutecne dobra RPG a ja nemusim hrat tenhle komercni sranec
    • celoush
      hlavně ať vychází jak tyhle "komerční srance" tak i "skutečně dobrá RPG", ať si může každý zahrát to, co mu vyhovuje, bez ohledu na cizí preference *2*
      • Správnej názor, ať má každý možnost volby *3*
      • Bohuzel kvuli temhle komercnim miliardovym srancum je na trhu min mista pro ty dobre projekty .....
        • to pak asi nevíš jak funguje trh, pokud tedy podle tebe není trh regál v jrcčku
        • Musíte se, milí hipsteři, smířit s tím, že dnes už nikomu krokovací dungeony apod. nic moc neřeknou, stejně tak jako němé filmy, obrovské klávesnicové telefony, magnetofonové pásky a spoustu dalších technologických přežitků. a vzhledem k tomu, že jsem to všechno zažil, mohu za sebe dodat zaplaťpánbůh. Dřív zkrátka nebyly lepší hry, jen méně nároční hráči a slova jako boj proti komerci nebo mainstreamu nebyla tak populární jako dnes.
        • Min místa není, pokud lidem vyhovuje jedna věc, tak jdou po ni. A pokud jim nevyhovuje tak zvolí jinou alternativu a ty tu naštěstí jsou - Indie hry, Kickstarter a nebo oživování starších žánrů.
  • Je skoda ze nejde zabit toho doriana pote co se prizna. To mi tam strasne chybelo protoze tyhle lidi netoleruju.
    • mne chybela možnost zabit hlavni pribehovou postavu hned na začatku a jit si vlastni sandbox, bohužel
    • Ve hrách od bioware 80% většina. Great Gay Group: Dorian, Esteban a spol.
    • Je mi tě opravdu líto.
    • jěště mě napadlo, že by byla docela dobrá ironie, kdybys hru hrál za ženskou *1* *1*
    • Ty budeš asi hodně zdravý a inteligentní lidský vzorek. Taky si občas zahajluješ? SS division Vallonien blbe *1*
    • Taky jsem ho chtěl zabít poté, co se přiznal, že mág a ještě k tomu z Tevinteru. Tyhle říské prskavky by měly viset!
      • Tevinter mage je to posledni co mi na nem vadilo.
        • Ale jinak budeš asi vyrovnanej člověk :D
          • A ty asi taky buzna:-)
            • Přesně hej teď si to trefil :D .. protože člověk kterej je tolerantní a přemýšlí je b*zna :D ... přehodnoť si to sám inteligente :D
    • já ho toleruju jen proto, že vypadá jak Doctor Strange *1*
  • mě krom ovládání naštvalo, že člověk nehraje za inkvizici, ale za armádu spásy, v Origins (kam se to vůbec nehodilo) mohl být člověk klidně "dark grey warden" a hrát za ku*vu, tady, kde by se možnost hrát za zlou svini inkvizitora doopravdy hodila, vás hra nutí hrát za dušína, doopravdy, zjištění že nejen že nemůžu nikoho upálit, ale můj inkviziční hrad ani nemá mučírnu (!) byl jeden ze zlomových okamžiků co mě odradily od této hry.. našimi dvěmi hlavními zbraněmi totiž neni bezohlednost, strach a fanatická oddanost císaři, ale zdvořilost, slušnost a dobré vychování... při tom polovina questů by se mnohem lépe řešila stylem "vidíš támhle tu připravenou hranici? ano? tak si sakra dobře rozmysli, co teď řekneš kamaráde"
    • A proto si myslím, že DAI vlastně ani není RPG, protože neumožňuje "role play".
    • Morraw
      Aha, takže je to ještě horší než v DA2, kde byl Hawke víceméně pouze asshole ? Mám v plánu hrát pouze za zlou postavu, ale jak vidím, tak to nelze.
      • Ale můžeš si ukojit svoje zoofilní choutky souloží s bejkem.
      • nelze, tady tě te hra nevyhnutelně nasměruje do Dušínovy uličky
        • Ale vždyť můžeš odsoudit dřevěnou bednu k doživotnímu žaláři. To je dost záporňácký, ne? A ona to tam pak fakt zavřená je.. *3*
        • Morraw
          Škoda. Tohle Bioware kdysi uměl. Ale díky, aspoň už teď vím, že tenhle díl vynechám.
          • právě že dřív to měli všude, a do té jedné hry kam by se to hodilo to nedají, zlý inkvozitor je sice trochu klišé, ale Bioware mi zrovna nepřijdou jako tým který by klišoidní náměty nějak zvlášť trápily
    • jakubc
      A přitom můžeš hrát poměrně dost drsně a lidi odsuzovat k smrti...
      • možná to ještě přijde, jsem ve fázi tak cca 10+ hodin a nově odemčený skyhold, ale pokud mi hra prvních 10 hodin nedovolila hrát jinak než za Dušína, přijde mi divné v rámci roleplay najednou naskočit na evil kolej
        • jakubc
          Uź v první části hry jsi mohl nějakýho zrádce nechat zabít... A celá hra má spoustu příležitostí, kdy můžeš hrát hodně bezohledně a sobecky. Není problém si vymodelovat poměrně dost drsného krutovládce.

          Jen bych se připravil na to, že pokud to takhle uděláš, tak v další hře bude tahle ikvizice docela problémový prvek, který ti třeba taky pořádně zatopí.
    • To by zas vyvolavalo agresi u deti. Taky mi tam chybi trochu zla, jde to hrat jen za hodneho nebo ultrahodneho teplouse. A skoda ze nejde upravit druzina to bych si nechal asi jenom Blackwalla.
    • a Big Bad je jen kopírka chaosáka z Warhammer Online, kterou taky shodou náhod vydávala EA *7*
  • Jinak, pro každého koho nebaví omezené AI spolubojovníků a jejich neustálé zbytečné umírání, tak doporučuji hrát za Knight enchantera. Nechte spolubojovníky doma a sólujte všechno naprosto bez problémů. Drak lvl 25 solo? No problem. Dobré balancování.

    Můj první průchod hrou byl za tuhle postavu, jakmile jsem zjistil, že je ultra uber OP, tak jsem si to musel dát od znova za warriora, protože to se nedalo.
  • No hlavne, aby udelaly neco se shaderem vlasu a vousu.;-)
  • Patch pro blbečky. Nevím proč nepřidají novej obsah, místo kosmetických úprav. Patch na nic. Kdo sakra má zájem měnit svou postavu? Nabarvit se může každej jak chce, když použije správný materiál. Osobně dávám více nadějí do Witchera 3 wild hunt.
    • Nevím, zda bych s tebou úplně souhlasil, každopádně kosmetická úprava by byla fajn, kdyby tam bylo na výběr z lepších vlasů nebo obličejů, ty co tam jsou, jsou vážně příšerný.
    • Nesouhlasím. Není to patch pro blbečky, ale hra pro blbečky.
    • tomekbobek
      Novej obsah přidaj, až do placených DLC. *4*
  • Počkám až bude za rok ve výprodeji game of the year edice za 5 euro a pak to koupím a možná i dohraju.
  • Bioware uz neni ten bioware jako kdysi. Na podradnych konzolovkach se fajn vydelava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit