Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video: Bioware odhalilo úkol v Dragon Age: Inquisition, o kterém neměl nikdo doposud neměl ani ponětí.

    To abych to sakra začal hrát znova. Přeci si nemohu nechat ujít tak zásadní quest jako je x krát vyskoč na šutru, něco seber a poté x vyskoč znova na šutru!

    Jak jsem to mohl přehlédnou! *16* *10*
  • GeForce GTX Titan X: nejvýkonější grafický čip v testu

    http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/33839-geforce-gtx-titan-x-nejvykonejsi-graficky-cip-v-testu?start=1

    To je karta!
    • Na tu cenu teda ten vykon rozhodne neni az takovej masakr...
      • Jack1947
        Je to sraččka, cokoli nad 20k je sraččka... ale nějakej machr co se nevyzná koupí aby stím neuměle zkoušel machřit. *7*
        • Protoze na to nemas?
          • Jack1947
            To jo no, spíš to je pro lidi co nemyslej a chtěj mít bezdůvodně jen to nejlepší...
  • Edit: Reaguji na příspěvek od Paco. Nevšiml jsem si, že po přihlášení mi to zrušilo reakci.

    Nezrušili to protože mají smlouvu do konce jara. Potom to už ale určitě v televizi neuvidíš.
    • Jack1947
      Ty vle to už snad nemůže být možné... když si postižený lidé ze sebe dělají srandu... a přitom vypadají celkem normálně ty vle. Zbavte se toho pitomce, co nejdřív. Debil/píčoviny... to jak mu tam natáhnul.

      Vyhozenej čas, ali je kok-t nakonec celkem drsnej díl. *8* *7*
    • Díky bohu
  • hrajeme s alim

    Opět tu máme sobotu a odpolední dávku pubertálního a rádoby vtipného pořadu. Ale bohužel to má asi dostatečnou sledovanost když to ještě nezrušili.
    • Jack1947
      Minule jsem vynechal z důvodu toho že jsem nebyl doma, tak dneska kouknu /v repríze njn ráno).
      • Když na to budeš koukat, tak to nikdy nepřestanou vysílat. Nečumět na to a hotovo.
        • Jack1947
          Ty ses pěknej ementál když na to nebudu koukat lol, to jo no když to má vysokou sledovanost i bezemně. Chceto myslet ne jeden divák neovlivní nic.
        • Divat se na to muzou jenom zoufalci, uplne stejni zoufalci jako ti co v tom ucinkuji.
          Divat se na to v reprize k tomu uz ani radci nemam komentar.
          Ja sem si dneska dal Hrajte s Lukasem, celou sobotu sem proparil.
          A zitra me ceka sportovni den, neni nad to si takhle hezky vikend rozvrhnout :-).
    • videl jsem minule celej dil, bylo mi stydno i za ne, ale pro deti do 10 let to mozna nejaky kouzlo ma
      • Pro desetileté dítě je to naprosto nepřijatelné dle mého názoru. Není to ani vtipné ani naučné, nazval bych to slovy "čiré zoufalství". A z těch youtuberů životní prohra přímo čiší.
    • Inquisitor
      V době slávy jůtuberů to zase není až takový překvapení.
  • Warframe Update 16 - Sanctuary

    Pred par dny vysel novy velky update do f2p hry Warframe, pridal nam par zbrani, novy frame ale hlavne novy raid pro 8 lidi a konecne se zacalo balancovat PVP, doporucuju k vyzkouseni, je to zabava a nic to nestoji :)
  • Joshua

    Why So Evil 2: Dystopia

    Desura.........................HTHW3-RO95A-R65NQ-ZX5H5-ZE4L4
    • Draken69CZ
      Seš borec takovejch her co tu rozdáš, ono to vypadá že všechno beru já, ale jsem jeden z mála kterej když si něco vezme poděkuje.
      • Výběrčí opět dorazil *15*

        Jak říkal jeden člověk na veřejně dosupné přednášce kde bylo i jidlo "Holuby dorazili". Tohle je stejné. Vždy rychle slétneš, vyzobeš co je a zase odlétneš. Jak ten holub *15*
        • Draken69CZ
          Sranda, že jsem si ani jednu hru nevzal, ale co tebe to hlodá tak jako tak. A ten kdo jo nemá ani slušnost poděkovat.
      • Inquisitor
        No spíš to vypadá, že si tady často.
  • Joshua

    Syberia

    ............................A5YWG-D4K5B-GKIP8
  • Video: Bioware odhalilo úkol v Dragon Age: Inquisition, o kterém neměl nikdo doposud neměl ani ponětí.

    no, z toho co som videl to video a ten'quest', tak zo studia co urobilo legendarne hry sa stal trash...3 min skakat na mieste aby sa zaktivoval quest, v ktorom je potrebne priniest par krystalov roztrusenych po svete
    *11* *11* *11*
    to radsej nahodim po 10ty krat BG2 s modami ako hrat tuto sracku
    • Neblbni jak to muzes rict, vzdyt je to prece hra roku :-D
      • asi som na stare kolena hipsterom, ale toto je sunt, nie hra roku
        :)
  • Lukyz

    Sobotní vtípek

    Proč je EA nejhorší firmou v Americe?
    Protože Ubisoft má sídlo ve Francii *1*
    • Nj, sice tu máme o dost horší společnosti, který ničí životní prostředí, přidávaj všeljaký s*ačky do jídla a tak, ale radši dáme cenu nejhorší společnosti Frantům, co naštvali pár hráčů, protože udělali špatnou hru...
      • La_Furia_Roja
        Ticho tam ánusi *1*
  • Jack1947

    Bloodsport TV

    Vůbec nevím co to je za hru, ale protože jsem se onehdá regnul na CURSE, přistál mi ve schránci klíč do beta testu. 1,5gb taky nehovoří za moc z obrázků to vypadá na nějakou krvavější MOBA hru, jsou tam věže a masakr... takže kdo je na CURSE reglý jako já tak pravděpodobně dostal klíč taky.

    S MOBAMA se snad roztrhl pytel či co... vycházejí jak na běžícím páse a ani nevím že se nějaké chystají.. PS grafika asi nic moc extra ale to v tom chaosu beztak nebudete vnímat.
    Nejvíce to připomíná Bloodlines nebo jak se to jmenovalo... tak uvidíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit