Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    V diskuzi, k zdánlivě bezvýznamnému článku, jsme se dozvěděli, že sevastopol je troll nebo blb (nebo obojí)
  • tohle je seriozne spatna hra .....
  • Ať si to konzolisti s těma jejich gamepadama užijou *2* V životě bych jako rozumný člověk nehrál FPSkový titul na konzoli,vyjma exkluzivit,ale i tak to musí být nářez *1* Naposled jsem hrál střílečku z první osoby na PS2 a byla to tragédie,i když se s tím člověk po chvíli sžije *2* *1*
    • Díky za vřelé přání, konzolový hráči i hráčky si videohry na gamepadech užívají náramně, neboj se. A pokud jsi tak rozumný člověk, jak sám píšeš, tak mě trochu zaráží, proč se motáš v tématech, která se Tě nijak netýkají a plácáš tady jeden nesmysl za druhým. No, s tím rozumem to u Tebe asi tak horké nebude *4*

      Jinak od dob PLAYSTATION 2 se spousta věcí změnila, ale to se zarytému PCčkáři jen těžko vysvětluje. Je to jako barvoslepému člověku vysvětlovat, že to, co považuje za červené, je ve skutečnosti zelené *3*
    • Zase si zaslouží uznání za tu trpělivost. Když vidím to míření které vypadá navlas stejně jako když se ožrala snaží trefit po tmě klíčem do zámku a přitom poškrábe celou vložku tak musím smeknout za to že se do toho vůbec pouští. Třeba to má někdo zmáknuté ale zatím jsem žádný gameplay kde by nebylo na první pohled poznat že používá na FPSku gamepad neviděl.
    • TheGGG
      tak že máš levý ruce neznamená že to nejde.
      • Co naplat, ne každý je manuálně zručný a rozumně myslící *4*
  • sevastopol
    Takovéhle hloupé hry jsou důvodem zvýšené kriminality ve světě. Zakázat, tvůrce zavřít a všechny co si podobné hry kupují začít léčit. Není divu, že se množí případy šílených střelců a podobných havětí. Katastrofální stav kriminálního světa lze velice dobře propojit s mírou násilí ve hrách, filmech a televizi.
    • prosim te, uvazuj nez napises takovy blabol. O tom, co se z tebe vyklube za nekolik let od narozeni je dano vychovou a take tvym stupnem "vysinutosti". Dnes a denne slysis z TV fekalie, ze dnes je vse horsi, agrese, nasili a tupi lide to pricitaji na ucet prave hram. Bohuzel tyto radoby chytre hlavy ovsem nedokazi priznat, ze spuste kriminality, jako jsou kradeze, ublizeni a mnoho dalsiho ma clovek zakodovano jiz od narozeni. Se podivej na dobove filmy, dokumenty. At uz se jedna o jakoukoliv dobu, vzdycky si male deti hraly na rytire, lupice, z klacku si delaly pistole, a to zadne pocitacove hry neexistovaly a pochybuju, ze tyto male deti videly film napr se Svarceneeeeeeegrem. A co napr rimske koloseum, ruzne rytirske turnaje apod, ty take vedly ke zvysene kriminalite? Nebude to taky nahodou tim, ze dnes je ti z medii do hlavy tlacena kazda vrazda, nehoda prepadeni? Kdysy nebyli informace na dlani jako dnes, takze nekoho krouhli o 50 km dale a ty ses to ve svoji dedine ani nedozvedel, dneska ctes dennodenne o vrazde napr na druhe strane polokoule. Media udelaji proste hodne a je spis k placi, ze tito lide nemaji na tuhle praci ani vzdelani a novinarem muze byt dnes kdejaky re*ard.
    • Jack1947
      Chápu že troll ale ten labilní magor co dostal zbrojní průkaz od nesvéprávného doktora co by mu měla sebrat licence, poslat do vězení, nekomentuji neschopnost policie zasáhnout... vini jsou všichni a ten člověk hry nehrál. Přesto mu bouchlo v bedně a šel si zastřílet dobře pro něj že se sprovodil sám ale co na to pozůstalí...

      Až hra někoho reálně navede di vraždit prosím, argument typu jistí jedinci co - zabijí protože hráli moc násilných her je úplně mimo.
    • Tenhle typ trollingu je pase tak 5 let ale pokračuj :D
      • sevastopol
        Pokud neumíš argumentovat jinak než plakat stylem "tohle je trolling" prosím zdrž se diskuze, protože to nikoho nezajímá. Pokud se chceš zapojit do debaty, používej realné argumenty. Ber toto jako své první varování, díky.
        • Tak zaprvé lidé kteří se insirujou čímkoliv co vidí kolem sebe jsou labilní jedinci a ti mají být v ustavech pro ně určených, zadruhé lidé jsou pouze inteligentnější zvířata zabíjíme, páříme se a vyvíjíme odjakživa a odjakživa také existujou psychopati kteří si přečetli např bibli a inspirovali se k tomu že vyvraždí bandu lidí . To že se tyhle věci dějou to je zaprvé chyba systému ktery umožnuje aby jedinci jako toto běhali volně a vesměs problém společnosti jako takové. Hry jsou zábavní medium a ne beranek na kterého si budeš svalovat násilí a bezpráví světa
        • Vojta_Ilavsky
          Jenže on je to vážně z tvojí strany jenom trolling. :) Nic proti ničemu, ale pokud budeš trolliti nadále, navrhuju Tvoje nahlášení a následný přesun na Novinky.cz, kde najdeš spoustu dalších Tobě podobných, který ti to zbaští. *3*
    • Veskoslav
      Jo a co se týče fetu, tak ho raději změň, dělá to z tebe docela slušnou trosku.
      • sevastopol
        Drž se topicu diskuze, který se zde rozebírá, nebo tě budu muset nahlásit. Na povrchní urážky tu nikdo nemá náladu, dítě. Ačkoliv jsem tě urazil a proto jsi napsal svůj dotčený komentář, učinil jsem tak skrze intelektuální a edukovaný komentář, který zatím nikdo nebyl schopen vyvrátit. Seber si z toho inspiraci.
        • hlavne ta pasaz "Zakázat, tvůrce zavřít a všechny co si podobné hry kupují začít léčit." je skutecne intelektualni pasaz
          • sevastopol
            Ano, nechme šílence co vystřílí půlku škol a restaurací volně běhat po světě! Skutečně geniální argument!
            • jo...takze to neudelal z nejakeho presvedceni, nikdo mu to nerekl. Rekla mu to ta hra! V te hre je totiz jedna z misi, kde musis jit a vystrilek detsky tabor *1* Tak jo, tak to jsem se vazne znemoznil!
              • sevastopol

                Reakce na příspěvek:

                Absolutní nesmysl, nic takového jsem neřekl. Řekl jsem, že ta hra je jedna z věcí, které mu dopomohla uskutečnit ten čin v realném světě. Přečti si znova ten komentář. Jsi hloupý a tvé argumenty se blíží nule. Pokud nemáš co jiného nabídnout, budu uvažovat že ti zákáži dále komentovat.
            • ze ty vazne veris, ze Breivik postrilel ty deti jenom proto, ze hral CoD?
              • sevastopol

                Reakce na příspěvek:

                A proč si myslíš, že to udělal? Protože mu to někdo řekl? Protože si jednoho dne zčistajasna řekl, jdem to vystřílet? Ne. Po celý svůj život byl stejně jako všichni ostatní ovliněný světem kolem sebe, a ano, i hrou CoD. Mimochodem, v tomto případě je i potvrzené, že Breivik v CoD skutečně doslova trénoval střelbu, kterou pak uplatnil v reále. Myslím, že jsi se právě naprosto katastrofálně ponížil a znemožnil.
    • maros.goc
      určite túto hru hral aj ten strelec v Uhorskom Brode ...
      • sevastopol
        Tady nejde o to, jestli hrál nebo nehrál, ale o stav společnosti. Dneska zapneš televizi a vidíš uřezané hlavy, postřílené děti, zapneš film a pozvracíš se ze střev, zapneš hru a vidíš jen samoúčelné, trapné, špatné, katastrofálně nadesignované násilí. V takovéhle společnosti není divu že každý měsíc někdo vystřílí školu, restauraci nebo stanici metra.
        • Ano, máte pravdu, v televizi jsou filmy / seriály, kde se objevuje násilí, stejně tak jako se násilí objevuje i ve virtuálních hrách. Ale stejně jako ve většíně filmů, seriálů nebo her se proti násilí / zlu bojuje a ukazuje se, kdo je ten dobrý a kdo je ten špatný. Navíc nikdo nikoho z nás nenutí, abychom na TV a násilné filmy "vejraly", takže pokud se na "uřezané hlavy" a "postřílené děti" Vy sám díváte nebo u filmů "zvracíte z vyvržených orgánů", je to jenom a jenom Váš problém *3*

          Nebudu jediný, kdo TV vysílání nesleduje, ale na filmy se rád podívá a i v animovaných filmech / pohádkách se "zabíjí" (princ sekající hlavy drakům) a tak se Vás ptám, jaká je Vaše představa o TV vysílání nebo o náplni her? Pámbíčkářské pořady o životě Krista? Ne, to ne, ta doba byla extrémně násilná. A co živé vysílání z láskou přetékajícího Vatikánu? Ne, to taky ne, tam se nám pánové zase pokouší ojíždět děti. A co, alespoň zastavit výrobu her, abychom zabránily 2 násilníkům (ze 100 000 trestných činů) komukoliv ublížit? *3*

          Vážený Sevastopole, jste podivín, ale jak je vidět, zřejmě Vám to nijak nevadí. Víte, vcelku mě pobavily pasáže, kdy zdejším uživatelům doporučujete držet se tématu, ale že Vy sám tady píšete cosi o "násilí ve společnosti, filmech a hrách", což je naprosto mimo téma, tak si říkám jestli víte kde se vlastně nacházíte. Jenom pro upřesnění, tady je HERNÍ WEB a diskuze k tématu " LUPIČSKÁ AKCE PAYDAY2 ZAMÍŘÍ V LÉTĚ I NA XBOX ONE A PLAYSTATION 4". Až se tady bude řešit téma "Co si myslíte o násilí ve společnosti", tak se tady určitě sejdeme, jelikož nárůst bezdůvodného násilí ve světě, lidská bezohlednost, netolerance a stupňující se lidská hloupost, to jsou věci, které i mě velmi trápí. Hezký den

          PS: Ovšem ty neustálé hrozby "nahlášení"...inu, je-li nahlašování čehokoliv nebo kohokoliv Vaší zálibou, tak snad ani nebudu domýšlet, jaký světový režim by Vám vyhovoval. Rozhodně by nebyl mírumilovný *4*
        • jojo, takovy je zivot...kdysi se koukali na popravy, dneska na televizi
        • Jistě...a vše je to zakončené neskutečným násilím na ženám v podání Doriana Greye v 5 odstínech šedi. Mimochodem už si ani nepamatuju na film, ve kterém by nebylo deset tisíc mrtvých dětí s vylezlýma střevama
          • TheGGG
            myslíš christiana greye? dorian je někdo jinej *1* *1* *1*
            • solomon.short
              nehlede na to, ze to byl Dorian Gray :D
            • Jejda *1* omluva, nechtěl jsem pana Doriana Greye urazit. *7*
          • sevastopol
            Nejspíš proto že je koukáš tak často, že se z tebe stal psychopat.
    • a na knížky jsi nezapomněl?
      • sevastopol
        Jistě, ty jsou také zdrojem. Nicméně knížky už skoro nikdo nečte, takže jsou víceméně irelevantní.
        • Ve středověku se upalovali čarodéjnine ve jménu boha dnes se lidé upalují ve jménu Aláha. Nějaký Payday byl viděl jako podružný problém dnešní doby. *6*
        • dobrá, už jsem se lekl, že se na to ďáblovo sémě zapomněl...nicméně *3* ... nicméně trolling špatný, hodně špatný...a navíc kriminalitu a násilí nepáchá žádné médium, ale lidi...jejich chamtivost, touha, komplexy, víra, přesvědčení...takže bychom měli všichni udělat harakiri a konečně by byl mír na zemi *4*
          • sevastopol
            Nesmysl. Násilná média násilí propagují a ty neustálé, špatné a hloupé, argumenty že to tak není, začinají už konečně končit. Lidé si už konečně uvědomují, že násilné hry opravdu lidi vedou k násilí a že hráčská komunita je jen banda ubožáčků, jejichž největší argument je "špatný trolling". Kdepak, dítě, máš se ještě hodně co učit. Vše souvisí se vším a neustále rostoucí nasilí ve světě je naprosto evidentně propojeno s neustále rostoucí mírou násilí v médiích.
            • Vojta_Ilavsky
              Sevastopol, možná, ale jenom možná je tím že je náš 7 MILIARD, tudíž je logický že násílí bude jenom víc a víc. :)
              • sevastopol

                Reakce na příspěvek:

                Ne. Podle této logiky by mělo geometrickou řadou být všeho víc (a tím myšleno opravdu VŠE), což se naprosto evidentně neděje. Některé věci jsou ovliněny jinými faktory než progresiálním vývojem populace, což je naprosto fundamentálně ověřený fakt.
            • Až na to, že tohle tu bylo vždy, jen se o tom neiformovalo, jelikož média nebyla nikdy předtím tak snadno dostupná jako dnes. Pardon, jako malý jsem hrál wolfa3d, a přes vyhozování měst do vzduchu V SIMCITY3000 a Mafii1 jsem se dostal až k Far Cry4 a ted cekam, až si zahraju GTAV. Nikdy by mě nenapadlo někomu ublížit, jit někam a něco vystřílet, někoho zabít, někoho sejmout autem.
              Podívej se, co bylo dřív. Světská moc válčila o území. Konali se křížové výpravy. Dělali se veřejné popravy. Takový římané se nebáli pověsit popravené lidi na stromy okolo cest jakožto varování a symbol toho, kdo má moc. Co taková Francouzská revoluce a dokonalý vynález s ní spjatý - gilotina? Jsme opět u toho, co říkám já. Touha po moci a její vyjádření, přesvědčení, víra, komplexy. To jsou zdroje a motivy, proč se dělo a proč se děje. Že si někdo zahraje počítačovoi hru není zdroj ani motiv k násilí! Jenomže dřív byl tok informací velice zpomalen a omezen. Dnes víš takřka za minutu že nějaký šílenec na druhé straně světa někoho zabil. Ale to dřív nebylo, takže se ti to možná zdá, že to je vše neskutečně roste, ale ono to není o nic horší ani o nic lepší než to bylo. A kde jsou ty tvé argumentu? Že řekneš, že to s tím má něco společného není argument. A ještě si mi neodpověděl na to, co tu vlastně děláš mezi náma, ubožákama.
              • sevastopol

                Reakce na příspěvek:

                Absolutně nechápu proč sem taháš světové konflikty a souboje velmocí. Jsi normální? Bavíme se o psychopatech, kteří si zahrají samoúčelnou hru a pak jdou vystřílet půlku školy, protože jim to přijde cool a přece budou v TV. To je naprostý a absolutní fakt. V minulosti se takovéhle věci neděly, a ne, ne protože se o nich neinformovalo, ale protože prostě nebyly. Jsi naprosto pomýlený, pokud si myslíš, že v minulosti tu existovala takováhle násilná atmosféra, kde každý měsíc někdo vystřílel svojí školu. Prosím, nejdřív si zjisti fakta, než začneš opět naprosto irelevantně a katastrofálně blábolit svá nepodložená, špatná, hloupá a neuvěřitelné tragická "fakta".
            • já ti říkám, že násilí páchají lidi, nikoliv hry, filmy, nic takového. Násilí tu bylo odjakživa, před veškerými médii. Tvou zmíněnou školu nevystřílela žádná hra, ale člověk. A většinou takový lidé jsou mentálně narušení, či šikanovaní, mají obří komlexy, deprese. To není z her. To jsou lidi! Děláš, jako kdyby lidi se nevraždili, neválčili před tím, než byl natočen první film, napsána první kniha... . Jenomže lidé válčí od coby, co jsou lidé.... A dítě mi neříkej, taky ti neříkám prcku...Podívej se do historie. A neříkej mi, že neargumentuju. To ty tady histericky plácáš nepodložené bláboly. A vůbec...co tu vlastně děláš? Hlásáš pravdu svatou mezi bandou ubožáků a doufáš, že někoho osvítíš?
              • sevastopol

                Reakce na příspěvek:

                Násílí tu je odjakživa, ale nikdy tu nebylo v takové míře jako dnes. Nikdy v minulosti tu nebyl každý měsíc případ šileného střelce někde ve světě. To naprosto a jednoznačně souvisí s násilím v médiích, které jsou propojeny s každým z nás. Jediný nepodložený blábolista jsi tu ty, který neustále papouškuje opak toho co napíšu, aniž by nabídl jediný relevantní proti argument. Já argumenty nabízím. A jsou zdrcující. Přečti si první dvě věty tohoto komentáře. Na závěr ti ještě jednou připomenu, že vše souvisí se vším a myslet si, že hry, filmy, knihy nebo televize neovlivňuje náladu, vývoj, status a i násilí ve společnosti je stejně tak hloupé, jako naprostá většina tvých komentářů.
    • Vojta_Ilavsky
      Nemůžeš upřít že je to zábava. :)
      • sevastopol
        Zábava to je, teď si vem kolik psychopatů má k téhle zábavě přístup. Stačí malá jiskra a ze zábavy na monitoru máš vystřílenou půlku školy, restaurace nebo obchodního centra. To je naprosto katastrofální, a proto se musí násilné samoúčelné hry naprosto zrušit.
        • ty ses dobrej sasek :D Co treba vrazi pred 20 stoletim???za to mohli urcite knihy....treba Jack rozparovac
          • sevastopol
            Zdrž se urážek, nebo tě budu muset nahlásit. Ke tvému argumentu o vrazích před 20. stoletím; vrahové byli vždy a všude, psychopati co vystřílejí školu díky efektu médií je fenomén až posledních let. Prosím, uvědom si tento rozdíl a zamysli se, než napíšeš další komentář.
  • Jack1947
    To jim na nextgenu teda chybělo...
  • Vojta_Ilavsky
    K čemu to komu je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit