Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otevírám video, vidím olejníka, vypínám *3*

    P:S: podívejte se radši na sterakdaryho na YT
    • Ten Order tu bude ležet lidem v žaludku asi ještě hodně dlouho *7*
      • To je dobře. Na takové selhání "recenzenta" a tímpádem celé redakce by se jen tak nemělo zapomenout. *3*
        • Nemůžeš mluvit o žádným selhání, jenom proto, že se ti hra nelíbila. Jemu ano, a udané důvody v recenzi jsou relevantní. Většina lidí ale vidí osmičku v záhlaví a může se zbláznit. Já zase třeba nemůžu pochopit ultimátní hodnocení pro Uncharted 3..
          • Pokud si neumí relevantně obhájit svůj verdikt, je to selhání. Na tom trvám. Svou práci udělal špatně. Ale už se k tomu dál nechci vracet. Doufám, že zase předvede lepší práci.
    • Jupí, další video s Honzou Olejníkem. Lidi maj asi problém koukat na normální streamery, který u hraní furt nepištěj nebo neodhazujou z koz vlasy barvený na modrou či jinou šílenou barvu.
      • Nejlepší videa z her jsou na hrej.cz. Games ujde, ale nejsou tak dobří. Pak je tu řada opravdu dobrých youtuberů - je potřeba jen dobře hledat. Vřiskali nesnáším - takže např. pewdiepie je pro mě to nejhorší vůbec.
    • Olejník je podle mě ještě docela v pohodě, zato Dobrovskýho už nemůžu ani vidět..
      • dobrovsky je dobry když hraje sam ale jako spolukomentator je hroznej
  • Keyz
    V roce 2015 hrajeme v 1080p a ve 30 FPS

    To je opravu na chlubení u firmy *15*
    • si zapomněl? ono to je i pro konzole tak se to musí nějak projevit *1*
      • Běž si pohonit nad svou nadupanou sestavou a dej pokoj *3*
  • Nazdar borci
  • trochu škoda, že jste neukázali ty vedlejší questy, bavily mě víc než hlavní příběh.
  • Johnny
    Proč se chlubíte tim že jste to hráli v 1080p... neni rok 2000.....
    • to je takovej next gen, ze to to ani ty next gen konzole jeste nedavaji *15*

      1080p je na pc standard uz nejmin 5let, jen packovaci slysi na tyhle cisla, protoze ani nevedi, co to vlastne je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit