Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to zase připomíná Shadowlands.
    • Nebo Darklands
  • Nebudte povrchni. Posledni dobou jsem se pustil do starych dosovych her a hraju hry jako Simcity 2000, Alpha Centauri, Master of Magic, Colonization a podobne. Ma to mnohem horsi grafiku a vubec to nevadi, podstatne je, ze je to zabavne.
  • Graficky mi to sedne hodn. Moznost psat si denicek = super, puzzly ve forme nakresu a map jsou taky fajn. Takze se tesim :)
  • už se těším, kupuji jako správny nerd tři 4K monitory a hodim si tuhle hru v Eyefinity a doufám, že mi to bude držet v 60FPS.
  • Nyarlathotep
    zvuk kašle *Diablo 1* zvuk kašle
    • Tahle hra Diablo ani vzdalene nepripomina. Uplne jiny zanr.
  • Morraw
    Nějak jsem si vzpomněl na Inquisitora a to zasazení mě zaujalo. Temná atmosféra, náboženství.. Minimálně vyzkouším.
  • Škoda, RPG systém to může mít hezkej, ale bohužel 20 let stará grafika mě odrazuje. Za dobré retro považuju v poslední době třeba Lords of Šulina a Grimrock, stará hratelnost v příjemné grafice.
    • Ja ted mastim enhanced edice BG1 a BG2 a jsem nadseny. Pritom BG1 graficky takovy zazrak neni, hratelnostne supr.
      • Určitě, BG 2 moje nejoblíbenější hra. Zázrak to není, ale je to úplně jinde než tohle.
  • nelíbí grafika? tak to neni pro vás, jednoduchý jak vy
  • "Do pozdní doby bronzové" v rámci grafiky?
    • nevyzaduju uzasnou grafiku, ale tohle neprijemne trklo i me...
  • Ten grafický styl je přesně jako Duna 2000 *1*
    Hergot, to že dělám retro hru neznamená, že to musí vypadat jako z Dosu. Vždyť ten text jde strašně špatně číst.
    • myslis skor Dunu 2 ... 2000 bola este vcelku podarena na svoju dobu a (a bol by to boost pre vsetky dnesne "retro" :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit