Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Tak mě asi nejvíc vedle Gorogoa zaujal Velký atlas hub, který je v jednom záběru. To jsou jistě podklady na Mushroom Simulator 2015 *3*
  • no měl dát ale na streamu stejnej popis co tady ted si tam o něm všichni myslí že tohle vybral jako nejlepší free hry a ne že jsou to originání free hry
  • Díky, tu detektivní adventuru vyzkouším
  • neviem či som si to len ja všimol...ale ten náš Grygar začína byt nejaky vytočený (vykroucený). Asi nemusim popisovat co to signalizuje *3*
    • fyi grygar je zenatej s zenskou. takze asi tak.
      • Špatně, ta ženská je ženatá s Grygarem, on je vdanej...
        • wow tak to byl vtip roku... zavolej troskovi, bude mit pro tebe praci
    • Odkdy se v diskusi na herním webu řeší domnělá sexuální orientace redaktora? I kdyby byl, o čemž přesto silně pochybuju, pro mě je to především jeden z nejzajímavěji o hrách píšící/točící žurnalista v Česku.
    • Signalizuje to, že Lukáš nemá žádné kamarády.
    • ?
      • že Lukaš je b.uuzerant
        • To ses spletl, ale i kdyby byl - no a co?
        • Bože, tyhle kecy na Lukáše mě tady dost se*ou a i kdyby byl gay, tak to místnímu vypatlanci, jako jsi ty, může být u p*dele.
          • me tedy vubec nijak nepripomina gaye ani chovanim ani mluvenim nicim
        • Tilwaen
          Zato Ty musíš být velmi silný duchem.
          • To bezpochyby dokazuje i jeho "proxy skill" asi nepochopil, že když sobě nakliká hodně líbí se a ostatním opak, že to je "nenápadné", ale co děti si hrajou, bude hezky
        • tak to tedy vazne nevim jak jsi na to prisel
          • Coffin.Corner
            Tohle poznají jenom homosexuálové, takže Red Eagle to asi ví... *4*
            • No ako citam komentáre mam praveze pocit ze som jediny kto tu nie je gay :))
              Inak si to totiž neviem vysvetlit ako može miestnych adolescentov tak nesmierne rozculit ked upozornim na Grygarovu orientaciu *4*
              • Reakce na příspěvek:

                co je zajimaveho na tom, ze je grygar heterosexual? co by bylo zajimaveho na tom kdyby byl cokoli jineho? jsi spis legracni... hlavne tim naklikavanim plusek, dobry vykon za par minut, borce *5*
      • Red eagle chtěl naznačit, že se mu Lukáš líbí a závidí jeho manželce
  • kulhy_parici_spici
    Aj karamba, díky za super tipy na prozkoumání fotbalisto! :)
    • kulhy_parici_spici
      Ta Gorogoa je mocná! Hned na začátku mi přišlo, že je inspirovaná Codexem Seraphinianus:
      http://en.wikipedia.org/wiki/Codex_Seraphinianus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit