Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cela ta grafika a vizual je skor parodia na gigera a jemu podobnych, akoby to obkreslovalo male dieta. hroza (ale nie v dobrom slova zmysle)
    • no mě se to třeba tohle zpracování líbí víc jak předloha
      • na poku veci nahadzame Oil Paint filter a bude to much art.... lame
      • to zname len to ze nemas vkus, nie ze je to objektivne lepsie
        • Morraw
          Definuj "vkus"
          • preco ja ? to slovo ma uz svoju definiciu, staci si to najst v slovniku ty genius, ale ak nedokazes ani to tak nech sa paci: 1. schopnosť rozoznávať krásu
            • budem radsej definovat teba:

              Receptive aphasia
              People with receptive aphasia are unable to understand language in its written form.
            • Morraw
              Definuj "krásu"
        • aha pro to to po světě všude recenze chválí za art a dostává to v průměru 9/10
          • prosim ta, priemerna znamka vsade je 6 ty vymyselnik. skoro si nas dostal
  • Byt to na konzole, to by bylo hate na kratkost a propady framerate, ale kdyz to na konzole neni, je to ok :-).
    • Být to na konzole, tak to stojí 60euro.
  • Black_Hand
    hmm me prijde, ze ten graficky styl je nekdy v puli mezi Gigerem a Danem Seagravem:
    http://www.danseagrave.com/project_images/cover46_detail.JPG
    http://www.danseagrave.com/project_images/8_detail.JPG
    http://www.danseagrave.com/project_images/demonh64_D997D9_detail.JPG
    http://www.danseagrave.com/project_images/cover40_lead.JPG

    takze ano, je to EXTREMNE metalove, protoze to jsou vsechno arty na metalovych albech.
    • Corvus
      Naprostý souhlas. Okamžitě mě napadl Dan a jeho vynikající obálky pro klasické metalové nahrávky. Mistr Giger až v druhém řádu a to jen určitými detaily...
  • ty vole ten giger musel mit v hlave fakt desivej svet
    • To měl, ale proč to píšeš sem?
      • protože jsem taky šílenej *8* *8* *8* *8*
  • Supr hra. Nemam rad adventury, protoze jsou zdlouhave a musi se u nich hodne premyslet. Tady to ale slape jako po dratkach - celkem zatim easy. Grafika i prostredi super, takze koupe nelituji.
  • Thorar
    Mrzí mě, že je hra tak krátká. Dohráno za necelé 4 hodiny. Ale vizuál je to nádherný, fakt perfektně udělaná hra. Výtky krom délky a té plovoucí kamery nemám, problémy s fps jsem neměl, povedlo se jim to.
  • Nadherna hra totalne prebila nudne dlc k evil within ktere sem hral predtim, slape bez problemu
  • Vojta_Ilavsky
    A já už se pár let těším na Lovecraftovskou adventuru, Last Door Chronicles byla moc krátká. :)
    • Jestli zvládáš (psychicky) i starší věci, tak od Infogrames doporučuji ( byla to vcelku obtížná hra, aspoň pro mě) Call of Cthulhu: shadow of the comet (1993). Každopádně teď má vyjít Dagon, tak snad se mi splní naše očekávání. Jinak zas prosedíme nad Arkham horror a Eldritch horror pár dalších nocí.
      • Raziel_cz
        Dagon to má dost nahnutý. Pohořel na KS, vyvíjí ho teď tuším jenom jeden člověk... Jestli bude, tak za hodně dlouhou dobu.
    • Morraw
      Např. Oba díly Darkness Within, Sherlock Holmes: The Awakened. Ale také se chystá hra Call of Cthulhu, na které pracuje Chaosium a adventura
      Charles Dexter Ward
      http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=321315959

      Take Haunted Hotel série. Konkrétně díl Charles Dexter Ward
      • Bohužel hra H. P. Lovecraft's The Case of Charles Dexter Ward neprošla komunitním financováním. Ale bylo by příjemné zjištění, že hra stále žije.
      • Raziel_cz
        The Awekened se bohužel bije se současnými OS. Na Windows 7 padá fps asi tak na 20 snímků, což je fakt humus.

        Inquisitor: Nejedná se sice o adventuru, ale pokud rád čteš a nemáš problém s angličtinou, za sebe doporučuju Sunless Sea. Po řadě her, co se Lovecraftem ohánějí jenom proto, že zrovna frčí, jde o milé překvapení. Tvůrci téma fakt uchopili za správný konec. Podobně je na tom i Darkest Dungeon, ale to už je věc adventurám fakt na hony vzdálená. Sunless je něco, co si představuju, že by zplodil Pratchett, kdyby se rozhodl napsat lovecraftovský příběh. DD je zase krásná pocta mistrovi hororu.
  • Chim
    Škoda že mě adventury nějak moc neberou. Kromě Gigera tam já vidím i nějaké ty střípky Hieronyma Bosche a celé to ze screenů vypadá naprosto úchvatně.
    • Ze screenů dýchá i Dalí :)
  • Inquisitor
    Možná by stálo za zmínku, že hra má problém s optimalizací. Hrál jsem demo a hra neběží plynule, obraz se dost trhá. Co jsem na steamu četl, dělá to i v plné hře, kde jsou propady na 15 fps. Není to moc příjemný, snad to napraví patch, protože jinak je to hlavně po výtvarný stránce opravdu pěkný.
    • Thorar
      Hru jsem hrál a dohrál na staré šunce naprosto bez problémů.
    • jeanczarny
      Asi jak u koho. Alespoň mě běželo demo v pohodě i na té mojí bramboře, na které hraji. Uvidíme jak si povede plná hra..
    • Vojta_Ilavsky
      Napraví.*
      Promiň, bije to do očí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit