Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzhledem k obvyklym propagacnim praktikam, kdy v traileru byvaji nejlesi sceny, radeji zbytek nevidet
  • ehm: https://www.youtube.com/watch?v=HybxXWapw70
  • Ještě Roba Schneidera prosím a bude to trhák! Oba čupr Uberschauspielers. Akademie se z toho zblázní smíchy. Už teď je to vtipné, jen co jsem četl titulek. Víc peněz do takovýchto projektů. Vsadím se, že nejen mezi kritiky, ale i u diváků tento film vzbudí ohlas. Hloubka, filozofie, vtipný a zároveň uhlazený humor... Woody Allen se má pořád co učit. Jsem rád, že jste tomuto filmovému skvostu věnovali tolik řádek.
    • a i přes to všechno má Sandler víc peněz než ty kdy uvidíš, život je krutý, že? *5*
      • Copak jsem se vyjadřoval nějak proti panu Sandlerovi, Robu Schneiderovi a americkému filmovému průmyslu pane Frank? Naopak, možná ho i moc těmito výše uvednými slovy přeceňuji, ale jsem si jistý, že toto bude trhák. Možná se setkáme na premiéře! Už se nemohu dočkat. A jsem si jistý, že Vy také ne. Život rozhodně nemůže být krutý, když si můžeme psát o takto úžasných věcech a ještě trávit několik minut psaním o filmové produkci jednoho z nejkreativnějších tvůrců situačních komedií.
  • jeden z mála filmů se Sanlerem co mě bavily byl Zohan
  • Myslím, že to bde sranda, ale upřímně, nebyla to jedna epizoda Futuramy??
  • Tak koukám že tady jsou skoro všichni negativní a poslední dobou se to snad ještě zhoršuje
    • videls ten trailer? to by mohlo oslovit leda 10 lety dite, a to by jeste muselo bejt tak nekdy v roce 1992
      • No vzhledem k tomu co vychází poslední dobou za věci není odechovka na škodu. Zrovna tento film je prezentována jako B a nic jiného od něj nečekám
  • Pokaždé když něco takového vidím si říkám jak tohle scénárista a režisér vysvětluje studiu aby mu na takovou ptákovinu dali peníze. *8*
  • Caincz
    Vzpomněl jsem si na Cartmana v epizodě Awesom-O..."Movie idea 1364 - Adam Sandler battles pixelated video game characters in real world"
  • takhle nejak si predstavuju troskovinu, kdyby se nebal pouzit specialni efekty
  • To radši du na nový fast and furious, to má alespoň trochu hloubku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit