Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatiaľ príjemné prekvapenie. Zo začiatku som si myslel, že gameplay bude pomalšou verziou WoT, ale ono to je najmä za torpédoborce v niektorých situáciách celkom o hubu, také je to rýchle *1* Reálnosť neriešim. Veľmi sa mi páči možnosť zadymovania torpédoborcov a japonské krížníky s rozsiahlou torpédovou výzbrojou. Len dúfam, že do hry časom implementujú aj ponorky.
  • Mě to baví. *4* .. Nikomu neberu to, že se mu nelíbí fyzika, že lodě mají HP, že něco je OP a že torpédoborce jsou rychlejší než auta na německé dálnici. Ale proč to řešíte ?? Proč řešíte takové hlouposti ?? Pokud jste hráli betu a nelíbila se vám, tak oukey .. Alee nechápu, proč jste útoční proti lidem, co se hra líbí a baví je .. Nechápu tu logiku .. *9* .. A nejkrásnější tu v této diskuzi je, že tu píšou lidé, co si jednou zahráli tanci, nelíbilo se jim to a od té doby jsou zaměřeni proti WarGamingu .. Palec nahoru pro vás pánové .. *4* .. A třeba ať tu nesouhlasí 100 lidí .. *3*
    • eStar
      Já jsem zaměřený proti Wargamingu, protože si najímají hackery aby útočili na konkurenční firmy a podporují své komunitní managery v rozpoutávání konfliktů na forech konkurence.
      • Aha takze, kdyz nekdo neco napise na svuj blog, tak to musi bejt pravda ...
    • Co ja osobne musim vyzvednout je hlavne muzika. Perfektne podtrhuje atmosferu a zapada do hry na 1000%
      A samozrejme je to hra, pocitacova, s vlastnimi pravidly, ktere se snazi napodobovat realitu. Ani nechapu jak nekdo od toho muze ocekavat simulator. Hra ma byt od toho aby byla zabavna, coz se zde zatim povedlo na jednicku.
      • Ahoj dvojče :D
        No, já nevím s tím napodobovat realitu, od toho má (co jsem viděl) docela daleko.
        Jinak ano muzika my přišla též hezká, ale atmosféru to nějak pro mne nezdvihalo.
    • Třeba tanky mě nebaví vůbec, ale letadla si zahraju rád a nevadí mi že jsem zde v menšině *5*
      • Mám to stejně, tanky mě moc nechytli a letadla jsem kdysi hodně hrával, ale poslední patche a předělání hry mi moc nesedlo, tak jsem s tím skončil. Ale ty lodě mě baví opravdu hodně .. *5*
  • chápu sice ze kvůli hratelnosti sou nutne neake upravy ale aby lode letaly po hladine jak vznášedla vice jak 100-200km rychlosti???,,,,,v NAVY FIELD 2 to chápu tam se to da brat spis jako strategie a tam to chápu ze je nutno poněkud krapet ty lode zrychlit ale pokud to je z 3.osoby je naprosto vylouceny aby se upravovala rychlost lodi protože to alespoň na mě pusobi strasne dětsky,,,jako urceny pro 8leti deti co by při 15ti uzlech měli hrozne velkej problém prejet na druhou stranu mapy který sou uz tak maly ze trva několik minut dojet na druhou stranu,,,,,,,ne tohle není pro me uvidim co vypadne z war thunderu tam verim tomu ze se nic zrychlovat nebude

    p.s.:dodnes hraju Silent Huntera 5 tam je k dispozici celej atlantik i s ostrovy atd a zadny zrychleni lodi se nekona a funguje to,,,,,dokonce i v multiplayeru

    takze decka honem do uzavreny bety *15*
  • vzdyt vas to nikdo nenuti hrat,nechapu na co si porad stezujte
  • jestli to bude TAAAAAAAAAAAAAAAk realestické jako slavné WoT tak to bude opravdu total s,,,,,,
    to co provedli za posledních par let s WoT sci fi tanky co nikdy nikde ani na papíře neexistovali
    magazíne tanky lehke tanky s delama co maj vetsi dmg nez arty T9 (t49).
    stále neviditelné TD i při střelbe a situace kdy zcela bezne delostřelectvo T10 s prémiovou munici
    trefi lehky tank co je mensí než naboj dělostřelectva a shodí mu jen pasy se jen sypou.
    stovky addonu co za hráče dělajuplně vše zameřujouukazujou slaba místa ukazujou poslední pozice tanku na minimape pravděpodobnost prustřelu v % a nejlepsi na konec addon co hned ví kdo vyhraje protože přecte staty hráču a paknaprosto bezne nastane situace: OMG we have 20% chance to win a 50% lidi v teamu radeji leavne sou naprosto bezne, WoT dokonale zprasili jak je se dá support stojí za totalni straou belu nevyřeši nic jen melou naucene fraze a když se setkaj z necím na co nemaj fraze z vedeni napisou chyba komunikace serveru vy jste videli nepritele v pravo ale server myslel ze je v levo automaticky banovaci sytem co postihuje hrace za zniceni poskozeni spoluhracu je total ne k hovnu zcela bezne s estane napr s dělostřelectvem ze jak debö upozorňujete že budete strilet na dotycný cil a v momente vystřelu střela leti i 5sec(traparna) do cile narazi i tři naší a blastem je sundate a mate dva dni ban .
    Jestli todle vše naas ceka i v lodich tak hahahhahahha videli sme letadla
    WoT už davno není hra pro normalni lidi pro zabavu ale jen dojna na prachy proco největší počet idiotu :( a myslím že to same bude i v lodich
    • že sa Ti vôbec chcelo vypotiť toľko drístov *1*
      Chcel by som vidieť Tvoju slávnu hru vo WoT. Najviac totiž frflú Tí, čo spravidla nevedia hrať *4*
      • Tak se ukaz, postni link, wotko fungovalo v bete, pak uz to slo jen od desiti k peti.

        Osobne sem v TDcku drzel hvyka na miste celych cca 10 minut. Nemel sem dost prubojnosti na to, abych ho sejmul, ale na opakovany trackovani to stacilo. Nevidel me - ze 30ti metru. Jooo to uz se tak stava, ze vystrel 100mm kanonu neni ze 30m videt ...

        Zoufale se snazil strilet na kraci kde me tusil, ale ani jednou nehitnul ... protoze ty granaty nelitaj ani na 30m tam, kam miri hlaven.

        A ze 1/2 tymu utece, kdyz videj ten tardplay kolem sebe, se neni co divit. Wargaming to tak chce, primo to podporujou. Req na to, aby hraci byli rozdeleni podle schopnosti vesele a roky ignorujou. Ze prej se ti tardi od nich naucej hrat ... lol.

        Nemluve o tom, ze kdyz mi do hvyka naboura nejakej magor v papirovy skatuli a chcipne pri tom, tak ja dostanu TK ... moc fajn. Tak proc dopce nezrusej ff? Kdyz za to porad vymejslej postihy? Tak at to jednoduse zrusej a je to.
  • No už mě pěkně se.... rou. Ohlásí betu k datu. Čekám tam od půlnoci jak takovej de..il do tří ráno a nic. Pak že pozvánky rozdávali údajně v deset hodin po dobu neseti min. a nikdo nic neví. Takový přístup se mi tedy hodně nelíbí *10*
  • Hraju to, z pocatku to bylo hodne divny ale kdyz pochopite vo co tam de, tak se to da v celku dobre zahrat.

    Torpeda sou op.
  • eStar
    Už se těším na lodě ve War Thunderu. *2*
    • taky, už se nemůžu dočkat, až mi Ruský křižník ze stalinsteelu zničí bitevní loď Yamato jedním přesně mířeným zásahem do skladu s municí *1*
  • Magister_Peditum
    I souboje lodí v Wargame: Red Dragon jsou realističtější než toto... *15*
    • Jak realistickej je BF? Pajdulaci tam skacou do 4m, letadla toci na 5m, atd. atd.
      Maji tam prece realne zbrane, vozidla, tanky, letadla.
      • Magister_Peditum
        Ehm? O BF jsem vůbec nemluvil.
    • Tos řekl dost ironicky. Souboje lodí ve Wargame jsou dokonalým vyvážením taktiky a zábavy. Uvědom si, že udělat to 100% realistický, byla by to nuda prvního řádu.
      No ale uznávám, že simulátor lodního kuchaře by byl supr. By se ti tam celá posádka zes*ala a nepřítel by se ani nemusel snažit.
    • No to je právě problém lidí jako jsi ty.

      WoWS si nikdy nekladlo za cíl být realistickou hrou - čímž se jí nijak nezastávám, jen mi prostě vadí lidi, kteří to po World of Tanks a World of Warplanes jaksi pořád a pořád nejsou schopní pochopit :(
      • Magister_Peditum
        I arkáda může alespoň vzdáleně připomínat realitu války vis War Thunder. Takhle to je stejné, jako kdyby reálná plavidla vyměnili za kánoe s indiány házejícími po sobě oštěpy. *15*
        • Stále nechápem ten hate...jednoducho si počkaj na realistické lode od Gaijinu. A porovnávať to s nejakým Wargame...to si už trochu prehnal nie? Hral si to vôbec?
          Pozri WoT možno nie je top realistická tankova online hra, ale stále ju hráva viac ľudí ako WT. A prečo? Pretože aj po nástupe WT tankov je jednoznačne zábavnejšia. Načo mi je ultrarealistickosť, keď ja si chcem na hodinku po práci vkľude zahrať. Keď chcem niečo realistické zapnem si na pár hodín TW, alebo FM. Povieš si možno, že som zaujatý, ale ja si viem priznať, že WT je čo sa týka lietadiel na tom lepšie a nemám s tým problém *3*
          • Magister_Peditum
            O žádné "ultrarealističnosti" tu řeč nebyla... *15*
            • Znovu sa pýtam. Hral si to vôbec?
            • a tak hlavne, že si môžeš zahejtovať však? *1* Dobre si pamätám ako si sa obúval do priaznivcov CoD, ktorí si dovolili kritizovať TW a teraz pritom robi to isté...ach ako malé decko
          • Jo, uzasna zabava ... kdyz 1/2 tymu zhebne minutu po odpoctu. Pak postrilis12 enemaku sam ... a pak te vymaze satelitne navadena nuklearni strela jedinym hitem ze 100%.

            Alternativne se na tvyho hvyka vylihne scifi kulomet davajici 10ran za sekundu ... s penetraci jak z hvezdnejch valek. Zajimavy ze T90 dava (v realu) stejnych 10 ... ale za minutu.

            Je to tak uzasna zabava, ze u ni hraci vydrzi sotva par tydnu ... a ti co zacinali v bete uz v 90% nehrajou vubec.
      • A negramotny dmnti jako ty, si neumej ani po 5ti letech precist, ze pry to ma byt arkadove ovladany simulator.
  • Kr.Pa
    Fyzika je v plenkách nebo se s ní vůbec nepočítá *1*
    • Fyzika? U wargamingu? Si nekde upad? Dyk neumej udelat ani fungujici pasy, teda neco, co jim kdysi napostoval hrac na forka (a mozna za to dostal ban) zbouchnuty za vikend.

      Uz to vidim ... premiova lod z pubojnosti +30% ... za pouhych $50 ... a po 14ti dnech nerf na pubojnost -30%. Sem zvedav, kdy tam namontujou tu letadlovku z Avengers. Sak je to taky prototyp, ne?
      • Netušil jsem, že se jedná o simulátor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit