Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další výborná hra ze série "battlefield". *1* Kdy je konečně napadne vrátit se ke kořenům?

    Jaká škoda, že se lidi tak extrémně liší ve svém vkusu! Pro některé je tohle hra na 9/10, pro jiné odpad sotva na 4/10. Takhle se ale nikam nedá dostat. Já osobně si myslím, že minimálně tento díl je už příliš velkým vychýlením se série. Tohle skutečně BF nepotřeboval. To co potřebuje je návrat ke kořenům se vším všudy.

    Nehrál jsem to a nikdy to hrát nebudu, protože se považuju za soudného člověka vážícího si svých peněz. Ale s BF sérií jsem strávil tisíce hodin, tak se o tuhle dnes už smutnou sérii zaměřenou na chlapce ve věku max. do 18 let stále zajímám a co jsem viděl ze SP, to mě doslova šokovalo. Viděl jsem toho více, ale stačí se podívat na video na Hrej.cz. *1*
    • Mato1987
      Pôvodne som nemal v pláne na tento tvoj výlev reagovať, ale nedalo mi a musím podotknúť, že hardline fakt nie je battlefield, ale to isté sa dá povedať o bad company a podľa môjho skromného názoru sú kontroverzne práve tieto hry tak odlišné od battlefield série práve tými najzábavnejšími hrami z battlefield série. A čo je fakt vhodné uznať, je to že hra nemá žiadne post launch problémy, na akejkoľvek platforme, hra beží bez akýchkoľvek problémov alebo závažných bugov, čo sa o paškviloch ako bf3 či nedorobok bf4 povedať zďaleka nedá.
      Ten posledný odstavec si si mohol taktiež odpustiť, mne tiahne na 30, a hardline, tak isto ako bad company hry ma bavili sto krát viac ako bf3 a bf4 dokopy.
      Battlefield séria predovšetkým potrebuje oddych a nie návrat ku koreňom, aj keď je pravda, že ja osobne by som sa rád vrátil do druhej svetovej, kedže ja osobne považujem bf1942 spolu so standalone vietnam expanziou za najlepšie battlefieldy hry aké kedy vyšli.
      • Ta hra nema problemy a zavazne bugy ! Tak to pozor, to bysme ji meli jit teda vsichni okamzite hrat.
        • Mato1987
          Ironizuješ, ale tá hra naozaj nemá, po nárekoch o nedokončenosti bf3 a bf4 nie sú fóra plné sťažností o nedokončenosti hry. Neviete doceniť kvalitu keď ju máte priamo pred očami.
          • To ma byt ale dneska nejaka hlavni deviza hry, ze je bez bugu a dokoncena ? S BF3 jsem nemel sebemensi problem, to byl jeste v mych ocich pokrok. BF4 byl velkej krok zpatky, ale Hardline ? To je vztycenej fakac vsem fanouskum serie.
            • Veď ten hnusný podmostový odór z teba priam srší, sa spamätaj a už prestaň, veď si už trápny.
            • Kdo trolluje ? Ja jsem si dovolil mit jinej nazor a ty tu mas na me tak akorat agresivni poznamky, protoze ti tvuj ctvrtmozek vic nepovoli.
            • ja som to vedel, preto som to napísal na začiatok, keby si aspoň trollovať vedel, ale ani to ti nejde.
            • Si normálny a sleduješ ty vôbec svet okolo seba?

              stopped reading
            • Mato1987
              Si normálny a sleduješ ty vôbec svet okolo seba? veď takmer každá hra na PC má post launch problémy, Áno bohuźial je to tak, v dnešnom svete PC hier je to z jednou hlavných devíz hry, že nepadá, je stabilná a nemá takmer žiadne bugy.
              Tie tlachanice o tom, že si s bf3 nemal źiadne problémy si nechaj pre svoju babičku, tá ti tak možno uverí. Ale nechápem čo myslíš pod "vztycenej fakac vsem fanouskum serie. "... veď hardline je lepšie ako bf3 a frustrujúce bf4 dokopy.
  • Kozy
    Nejlepší mi na tom přijde že Hardline vyjde zrovna v době, kdy jsou v USA problémy s militarizací policie. To se opravdu povedlo.
    • ??? militarizace policie :D to je jinymi slovy vojenska policie.
      Hardline byl od pocatku blbej napad. Zoracovat policejni praci nebo jeste hur akci aby to bylo zabavne a trochu realne je podle me nemozne. Vzdycky clovek musi skoncit u nadsazky jako Bad boys
  • Sakra to co uz maju za tradiciu ze Beta sa hrala lepsie (netcode) ako plna verzia ? :D
    • Mato1987
      Je to sranda, že? ale je to aj tým, že beta bola pekne rozdelená na regióny, kde som sa na serveri nestretol s protihráčmi s pingom vyšším ako 40, kdežto teraz je to hrozné, samí potratoví rus, rumun alebo iná cigánska háveť s pingom 300...
  • gamerkt79
    No radši meli zůstat u Dead Space .... tam jim to ještě šlo :)
  • Jeden by řekl že repetitivní vyrážení dveří v MoH nic netrumfne?! A hleďme Visceral přišli se zatýkáním. Vydavatelé se očívidně rozhodli že v každé hře musí být nějaký ubijející prvek který hráče spolehlivě otráví. Když do zblbutí nelezeme na nějaké věže (Ubi) pro změnu zatýkáme padouchy.
    Ještě že pro Titanfall uvolnily ta free DLC jinak by mi učet na Originu už zrušili pro nečinnost.
    Kromě ME4 mě aktuálně nenapadá žádná hra od EA kterou bych si snad chtěl v budoucnu pořídít. *7*
  • Kolik článků tady bude ještě o tomhle paskvilu? *11*
  • Cela tahle hra je ubohost. Vzhledem k datu vydani a celemu konceptu jde jen o jakousi snahu delat jakous takous konkurenci GTAV, CS, popr payday, aby hraci neposlali BF serii uplne do kytek po tom fiasku ctyrce.
    • Spíš hledají jak vytížit ty vývojaře. :)
  • BF3 multiplayer byl super. BF4 multiplayer už je horší, ale je tu víc možností odemykání nové výbavy a snipeři už nejsou jen freekill s odstřelovačkou. BF Hardline ja naprostý krok vedle. Přestřelky mezi "policajty" a "teroristy" tu suplují hry jako Counter strike a podobně. V sérii Battllefield to nemá co dělat.
  • Americká policie v akci...

    Prvně střílet, poté se ptát *15* Do toho černoch se zlatým řetěžem jako zlodej *1*
  • Držte se, komenty, jak je hra debilní přicházejí.Všichni odborníci z celého světa jsou ZDE !
    • Si to staci zahrat *1* a ani nemusim byt odbornik *2*
      • No jo, ale kolik místních odborníků ji hrálo ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit