Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tomu řikám slušné *5*
  • Ty poslední screeny ukazuji pravou grafiku. CD Project jsou lháří a vždycky byli. Těch slibů za ty léta a nikdy y je nesplnili a o příběhu škoda mluvit, někdy jsem měl pocit, že předlohu ani nečetli...
    • https://www.youtube.com/watch?v=sTSA_sWGM44 *1*
  • Pethulla
    Tý jo, já ani nevěděl, že dneska se už dá hrát i za dynamický systém počasí.
  • Vojta_Ilavsky
    Ted uz jenom ta optimilizace.
  • Troll_lesni
    Být velká hra. Obavu mít o Kingdom Come. Cítit Witcher jako konkurent. Pěst držet.
    • nekonkurovat protože necílit na stejná skupina. kingdome come pro inteligentní človel. zaklínač pro pubertak onanista konzolovy
    • Obavy nemít, kolega. Kingdom Come nevycházet zároveň s Zaklínač. Oni nekonurovat, hráči nakoupit i tak obě, tento typ her málo.
      • Inquisitor
        Přesně tak, nevidim důvod proč hrát Zaklínače a nekupovat Kingdom Come. Každá z nich je jiná.
  • Podle mapy to vypadá, že tam nebude Thanedd. Což je škoda, protože tuhle část ságy mám obzvlášť rád a docela bych se podíval na zříceninu Tor Lara nebo do galerie, jak podle grafiků vypadal Geoffrey Monck. *4*
  • Teď připadá otázka: Jak velká jsou ta města ? *1*
  • Měst? Kdo to překládá?! Vesnic, města jsou ve hře jen 2.
    • Asharak
      Kvalitní PR .pl *5*
  • "taktičtějšího soubojového systému jedničky"
    Ohohohoho, pan Smutný je vtipný takhle v podvečír.
    • Polknout vlašťovku zapnout skupinovej styl a do rytmu raz dva tři klikat myštidlo je svým způsobem taky taktika.. *1*
    • Memento
      Alespoň se nemusí obávat tvé konkurence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit