Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento rok a najmä ten predošlí teda ubisoft muselo markantne prerobiť na tých ich potratových hrách s výnimkou FC4 samozrejme.
    Keď si zoberieme len unity spolu s rogue a watch dogs spolu s the crew tak je tam jasne vidieť, že kvalitatívne sú ich hry vysoko podpriemerné.
    • Vysoko podprůměrné sice ne, ale rozhodně se nedá říct, že by naplnily veškerá očekávání
      • Odporúčam navštíviť metacritic najmä pre user score watch dogs a unity. The Crew a rogue tiež nezaostávajú o veľa.
        • Metacritics nemá dokonalou vypovívadající hodnotu - existuje milion haterů kteří dajíí hře score 0 nebo fanboyú kteří dají opak 10 a ani jedna skupina nemusí hru vlastnit, což je největší problém, kdyby hodnotit mohli pouze ti, co hru mají pořízenou, hodnocení by vypadalo trošku jinak, proto mi více vypovídající příjde hodnocení na steamu, kde hodnotit lze až po zakoupení hry
  • Xcomik
    Tak ona ta hra podle mě míří do F2P . Já jsem majitel jak základní hry tak i Season Passu a dle mého názoru tam nakročuje tohle je jen malá vlaštovka. Jinak z posledních vozů mě bavil jen ten Spiker. Čekám kdy mi konečně vydají slibovaného McLarena F1 (na to že nás čeká už jen jedno plánované DLC) si dávaj chlapci a k vozum ty byly dostupné tuším snad už 10 tenhle měsíc právě pro majitele Season Passu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit