Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No čo sa deje chaloši, kde je vyhlásenie víťazov tohto fiaska?
    • Gejmcast
      Seznam vítězů je zde: http://www.ea.com/cz/news/v-redakcnim-turnaji-bonusweb-cz-versus-games-cz-v-battlefieldu-hardline-je-dobojovano

      Doporučejeme video z akce, které je v komentářích pod článkem :)
      • PODVOD, celá súťaž, ja som si len tak námatkovo vybral jedného hráča a napočítal som mu 104 fragov dokopy, čo je najviac zo všetkých zúčastnených.
        Nick má M4to1987.
        • m4to1987 byl ze Slovenska a soutěž byla pro ČR. Krom toho měl ze 4 počítaných her 97 killů(27+25+18+27)
        • Pravidla zněla, že se vyberou hráči s nejlepším K/D na každé kolo. Nikoliv dohromady...Každopádně i tak tam byly určitě nesrovnalosti a o restartech už radši nemluvím *1*
          • Koľko? veď na stránke kde sú vyhlásení víťazi, tak je tam za prezývkou počet killov/fragov, žiadna K/D štatistika a prepočítal som len tak námatkovo aj ostatných asi 5 hráčov a vôbec tie čísla nesedia, takźe je to jasné, vítazi boli dopredu určení...
            • Slippy
              ...
  • Tak soutěž jsme museli opravdu nahrát. Takhle to dopadá, když je admin lama/ožralej/epileptik, nebo všechno v jednom! Přes 15 restartů při hraní, no krása.. https://www.youtube.com/watch?v=kuxpTGtQWDM
    • Jack1947
      To jsou zase kecy, gejmskast přece všichni dobře známe ne... *3*
      • Bohužel tohle nejsou kecy protože to byl opravdu FAIL! Když pořádám takovýto turnaj s jasnými pravidly a cenami, tak si to mám pořádně zorganizovat a zajistit aby se takovéto chyby nestaly. Každý se může splést, to ano, ale ne že takovéto problémy provází celý turnaj a ve finále se turnaj ukončí o 2 hodiny dříve než bylo plánováno. Sám jsem se zúčastnil a po šestém po sobě jdoucím restartu jsem to vzdal. Upřímě si myslím, že to muselo spoustu hráčů rozhodit. Víc než hru jsi si vychutnával Loading dvou map pořád a pořád dokola.
    • Ano, nadávej lidem, kteří ti chtěli dát šanci něco zadarmo vyhrát *7*
      • :D a jak moch asi vyhrát, když se to furt restartovalo? Přemýšlej ;)
        • Si myslim že redaktoři měli špatné skóre tak prostě dávali restart *1*
    • No a kdo vyhrál? =)
    • Super kouknu, dík :)
  • bude se to vysílat?
    • Streamovalo se na Twitchi http://www.twitch.tv/gejmcast/manager/past_broadcasts
  • V pravidlech neni o cheatovani, takze kdyz "obetuju" jeden ucet abych vyhral grafiku, tak je to v poradku? Skvely :)
  • Docela jsem se těšil na hardline ale nějak se to klukům nepovedlo no, zůstanu u BF4 a ušetřím 12 stovek na Gta teda pokud to zase neodloží a když jo tak v květnu ušetřím na Geralta, ty jo ono opravdu není co koupit i kdybych chtěl :)))
  • Mě dost zaskočila ta zmínka na získání grafické karty jen těm účastníkům celého turnaje. Snad někomu z hráčů vydrží spojení celý turnaj. Nehci být škarohlíd, ale přijde mi to jako klička od sponzorů turnaje, jak nedat.
    • Jack1947
      To je nemůžou vykopnout, nebo se nebude hrát na privátním serveru... atp šak to musí mít řáadně ošéfované. *3* *7* Jinak by to ani nešlo.
  • @Tom

    Najde se dost zoufalcu kdo tu hru koupi ale ne v CR

    Koupil jsem ji prez brazilii a zaplatil 29€ ;)

    Nebudu delat EA sponzora ;)
    • sponzora jim dela kazdy kdo si ten sh111t koupi.. i treba za cent
    • I tak dost drahý na DLC.
  • Tak teším sa, hádam so dostanem na server, ja by som odporúčal módy heist a hotwire, tie sú najlepšie.
    • Běž raději zase poslouchat Tublatanku, ty retardovaný Maťo.
      • co to meles vesnickoslave
    • Hraje sa na K/D a Hotwire nikdy nebolo na K/D takže tažko.
      Skôr daju Blood money a CQ *2*
    • MickeyMutant
      Jestli bydlíš v České republice, tak máš určitě šanci.
      • netáraj :)
        • MickeyMutant
          Přečti si pravidla bod 4: "Účastníkem soutěže se může stát jakákoliv fyzická osoba starší 15 let, která má trvalé bydliště na území České republiky."
          • Telimektar
            Problém bude možná i s tím věkem.
            • Tebe nič iné ani nezostáva, kedže ako súdobý český mongoloid musíš súhlasiť.
            • Naprosto souhlasím, Cicimbrus je buď pod hranicí nebo dospělý jelito *5*
            • O to by som sa nebál, skôr v tvojom prípade bude problém s národnosťou, tuším že českým mongoloidom cenu nepredajú.
          • Jack1947
            Není to trochu ehm, diskriminace?
          • V pohode, tak poviem kamošovi z Ostravy, že použijem jeho osobné info, nema problema.
            • Jack1947
              Nebo se rovnou u něj stavíš, odehraješ jim turnaj a třeba i vyhraješ, nema problema. *3*
  • fizola
    29:59 to je 5:59? ... no Okey netrollujem už *1*
  • pekne , ale na kupu Harline to nestačí proste kdo by to hral :) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit