Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no pekne zase forza , a nič iba lara a halo strašne malo hier exlusive PS4 má ich viac + remaster
  • Jack1947
    Odklady, odklady a zpoždění jo není to hezká známka... společnosti a může to i poškodit dosavadní imidž. Ale je to tak *7* *3*
  • NonSuch
    zda se mi to, nebo je to kazdou generaci konzoli pomalejsi a pomalejsi s temi exkluzivitami? mam pocit, ze vzdycky se rikalo, ze prvni rok se vyvojari rozkoukavaji v hw nove konzole, takze to se toho moc cekat neda, ale pokud nebudou schopni vypotit nic ani tento rok tak to je uz vazne tristni...
    • Tak trend vyvojarskyho pocitu je celkem patrnej—vetsi hra se rovna hre lepsi a to samy co se herni doby tyce. Plus stale propracovanejsi grafika nechavaji spolu s rozpocty bobtnat i dobu vyvoje. Jakoby cesta jinudy nevedla. Na me to ale nefunguje a ani nikdy nefungovalo. Napr. hrani Oblivionu pro me znamenalo udelat si hodinovou prochazku kochajice se krajinou. A kdyz se podivam treba na mapu Zaklinace, naprosto me prechazi chut do toho sveta vubec vkrocit. Mam rad prozkoumavani, ale roznodne ne cestovani s predstavou stohodinovyho hrani. Mozna hra roku, mozna ne—ale docela urcite na rok.

      A pak je tu trend proceduraniho generovani... Jsem zvedavej co vyleze z No Man's Sky, ale takovy Chalice Dungeony v Bloodbornu jsou mi nejhorsi a nejnudnejsi casti hry.

      PS—Do Games implementovanej a lidskym fatorem rizenej DETROLER mi pro absenci hamby dovolil stravit v diskuzi dyl nez par sekund. Jen tak dal!
      • NonSuch
        ja mam v poslednich letech taky dost pocit ze vyvoj her neumerne prodluzuji stavy, kdy za tou hrou neni nejaky clovek s vizi, kterou v te hre chce implementovat ale misto toho se ty tymy spolehaji na neustala kolecka focus groups a upravovani hry podle vystupu z techto akci
  • Paul_cz
    Stejně mě fascinuje že jediný na co se obrovskej bohatej MS tenhle rok zmůže je Forza a Halo, hry který dělaj už 15 let, aniž by se nějak výrazně měnily. Opravdu bohatej nášup. Tomb Raider to samý, ale ten ještě k tomu vyjde později i jinde.
    Ne že by na tom Sony bylo nějak lépe, svůj hlavní klenot taky museli odložit a tak maj tenhle rok v podstatě jen ten Bloodborne.
  • tak po odklade uncharted 4, homefront 2 a predpokladám že aj po quantum break odložia aj division a tento rok tu nebudeme mať dokopy nič...
    • Paul_cz
      Za dva týdny vyjde definitivní verze GTA V a měsíc na to Witcher 3, s těmito dvěma si vystačím dost možná do konce roku :)
      • GTA V pre PC tento rok zachraňuje a samozrejme Old blood :) na ktorý sa nesmierne teším, predtým si ale asi prejdem GTA IV aj s datadiskami spolu s new order aspoń raz na osvieženie pamäte :D
  • Vojta_Ilavsky
    Rád si počkám. Byl to pro mě nejočekávanější titul roku 2015. Hail to Halo 5 tedy. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit