Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz jsem o tom slysel pred peti lety hned jsem rikal ze to bude BIG fail a mel jsem pravdu *1* *1* *1*
  • Takto skončí všechny digitální distribuce a to bude jedině dobře. Majitelé krabicovek budou vesele hrát dál, digitálkaři zapláčou...
    • Meznia
      V případě zombie apokalypsy možná. Ale jak znám Gabena, tak spíš ne.
    • C-BEAM
      až bude všetko na cloude zapláčeme všichni. Bitku sme nateraz vyhrali (OnLive) ale výsledok vojny je nejasný.
      • je to nesmyls VZDY bude rychlejsi,levnejsi a plynulejsi hrani doma nez na superstroji XXXkm vzdalenem ikdyby do kazde domacnosti vedla optika!
        • C-BEAM
          na PC sú hry plynulejšie a predsa hrá majorita na konzolách s 30fps, na PC majú hry vyššie rozlíšenie a predsa majorita na konzolách hrá pri 720p. Nič presnejšie a rýchlejšie ako kombinácia myš + klávesnica neexistuje, a predsa majorita hrá na gamepadoch... mám pokračovať ? ak sa lagy podari zraziť pod 50ms majorite to bude stačiť a z hľadiska budúcnosti to možné bude.
  • ringmancz
    se nedivím, že Sony koupilo jen části, protože to mají celý rozbitý! říkal jsem si, že to zkusím, když to je zadarmo. ale omylem jsem si vybral trial na spojení se Steamem místo předplatnýho na hry. tak si chcu aktivovat to správný, ale klient mi hlásí, že musím to aktivní zrušit, což jde jen přes stránky, kde se nejde přihlásit údajema, který jsem zadával při registraci... když jsem se tam dostal, tak jsem to stejně nenašel
  • Nemyslím, si že, to mělo někdy budoucnost, u nás si bud hru koupíš nebo ukradneš, nikdo nebude řešit pomalý stream.
    • ale bude, dříve nebo později budou hry hratelné jen a pouze tímto způsobem.
      • ani omylem, tohle nema budoucnost
  • A na čem bude teď Robotron hrát? :(
  • cha, přihlásil jsem se tam hned po startu v Evropě a zkoušel hrát Aliens Colonial Marine :D možná bych měl bejt vděčnej, že se mi to tak šíleně trhalo, že jsem to hned přestal hrát... ;)
  • celoush
    Konec dobrý, všechno dobré...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit