Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to rikam celou dobu korupce korupce a korupce.
    http://www.eurogamer.cz/articles/2015-04-06-asociace-herniho-prmyslu-r-sk-je-mrtva-pro
    • Trol.diskuzni
      "Podle našeho názoru by to byla trochu škoda, protože existuje spousta společných cílů při osvětě hraní a jeho posunu na novou úroveň. Jen se této prospěšné práci musí někdo schopný soustředit naplno, aniž by dělil svůj čas na x různých projektů. A zároveň by měl být nezávislý i mít dobré vztahy se všemi médii."

      Otazníky:

      1) "Podle našeho názoru..." Není Eurogamer.cz defacto one-man-show projekt s pár časově omezenými sidekicky?

      2) "...společných cílů při osvětě hraní a jeho posunu na novou úroveň. Jen se této prospěšné práci musí někdo schopný..." Proč mám pocit, že styl psaní pana Doskočila nápadně připomíná Davida Zápala z bulvárního plátku Super.cz?

      3) "...i mít dobré vztahy se všemi médii." Ale za to si přece můžete jen vy sám, pane Doskočil, že jste pablb, nikdo jiný. Tak proč to zhrzení? *3*
      • proč mu to nejdeš napsat pod jeho článek na jeho web? Tady to je fakt platný
        • Trol.diskuzni
          Neboj, on si ty diskuze tady pečlivě pročítá.
          • Jack1947
            Ten už banuje si myslím i lidi co by tam třeba chtěli zkusit bejt, shadowbanuje jen křivě se na něj podíváš. *3*
        • Thorar
          Protože jakmile by to tam napsal dostal by shadowban? Tam je opravdová cenzura, ne jako ta sranda tady. Jakýkoliv nesouhlasný názor, byť slušný dostane ban. Já ho dostal jen za upozornění u nějaké jejich "první" české recenze, že už vyšla někde jinde a není první *1*
    • blixa
      Jsem zděšen! ;)
      • Thorar
        Jsi vyřízenej, ty už si po tomhle investigativním článku ani neškrtneš *1* Mě nejvíc pobavila ta "prohra" s odstraněním plných her. Něco co vůbec nijak nesouviselo s článkem, ale musel to tam přilípnout :-)
      • Paulcz
        Sice to není tak nasírací jako OSA, ale člověk žasne co všechno může v našem státě vzniknout.
  • Taky používám WinAmp.
  • ten Homola vypadá jako Benzema
  • odkaz na tu twitter parodii? nemůžu to najít
    • @JaydeeczParody ?
      • @jaydeeczparody je nej
  • Mart9
    Bavte se o čemkoliv, ale vynechte prosím filmy. Když se to k nim zvrhne, mluvíte o nich zbytečně dlouho.
  • Vysvetlí mi niekdo, čo je guility pleasure ?
    • Jeníček a Mařenka
    • Mart9
      Že se ti něco líbí, ale před ostatními se kvůli tomu cítíš provinile.
  • Tyjo, že by se projevily včera zmíněný změny a konečně nějaká diskuze měla úroveň?? *4* bylo by to super, kdyby to mělo úroveň EG, ale zároveň toho bylo víc
  • Chim
    Pokud jde o Guilty pleasure... Tuším že je to jistý Lukáš G., který má u mě stále dost silný vroubek, že se kdysi zmínil o Clicker heroes.
    • Draken69CZ
      A Cookie Clicker znáš?
      • Chim
        Znám ale z nějakého důvodu mě to naštěstí tolik nechytlo.
    • A jistý Chim má u mě ten samý vroubek...
      • Chim
        Rádo se stalo *1*
  • Jiri Grygar, Lukas Grygar a Elite dangerous, tak to si nesmiem nechat ujst. Uz aby to tu bolo!!
    • To by bylo skvělé! Nebo průlet virtuálním "planetáriem" SpaceEngine by taky nebyl špatný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit